Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1-во, ако си на 11, не си тийн Wink
2-ро, аз имам почти 11г. щерка и почти 5г. син.
Та имам наблюдение в/у взаимоотношенията им.
Познавам доста момичета на 10-11г. възраст. Нито една не се държи като теб, Вики. Нито една няма да седне да дава съвети относно обложен език, например и т.н.
Та моля те, не ни вземай за балъци.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Бравос!
За 11 год.девойка си похвално грамотна (повече от голяма част от 20 + и 30 + год.майки) и имаш учудващо самосъзнание newsm78
Разговаряй с родителите си, по-добре!
   Peace

# 17
  • Мнения: 3 971
1-во, ако си на 11, не си тийн Wink
Не е ама я тресе пубертета Rolling Eyes


# 18
  • София
  • Мнения: 39 762
Ех, Шани, дълбоко ровиш Simple Smile Ще изскочи зайо обаче.
И на мен ми е странно, но карай.

Разговор с родителите. Ще се оправиш като излезеш от пубера.

# 19
  • Мнения: 58
Музиката която слушам е рап - и то на английски(е, слушам и поп).

# 20
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Музиката която слушам е рап - и то на английски(е, слушам и поп).
и? къде е проблема? newsm78
А, последно, на колко години си?  Mr. Green
а? а? Mr. Green и на мен не ми се връзва , да си на 11...

# 21
  • Мнения: 3 880
Музиката която слушам е рап - и то на английски(е, слушам и поп).
И 5годиШната ти сестра раzпоzнава рапа като стил, zнае че ваШите не го одобряват (примерно) и ходи да те порти на тях "пък кака слуШа рап" така ли? Laughing Много е напред с материала, евалла Wink моята дъЩеря раzличава zасега само между "таzи муzика е хубава, а таzи не е" Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 39 762
Biba Sparrow моята все още не разпознава стиловете. С рока се оправя, но за всичко друго пита.

# 23
  • Мнения: 1 312
Това ми прилича на "тийн майтап".Ха колко мами ще се "хванат на вьдицата". Joy
Не мисля,че е майтап.
Чела съм го момичето и друг път,споменавала е,че е ученичка още..,даже беше разказвала една страшно случка с нейни съученици.
И е доста грамотна и зряла за възрастта си.
А по темата-загрижеността и е похвална  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 371
Моят син от 3 годишен разпознава безпогрешно Manowar, има си и любима песен, казва й музиката от морето. Така че не се учудвам за рапа.

# 25
  • Мнения: 6 029
Ох че сте недоверчиви станали. Говори със сестра си. Покажи й че я смяташ за голяма. Кажи й че ще пазиш нейните тайни. И ги пази (е, разбира се, не сериозни неща, а напр. кое момче харесва в детската градина). Бъдете приятелки:) Успех!

# 26
  • Мнения: 3 880
А защо не я поканиш да слушате заедно музика? Много ще й се издигнеш в очите и ще ти стане "съюзник", а не "противник". Бъди дипломат Wink А и после няма как да те порти на вашите, че слушаш такава музика, защото тя също я слуша Sunglasses
И за другите неща- проста й позволявай да прави разни неща с теб и пак ще станете приятелки Peace

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 09:10 от Biba Sparrow

# 27
  • Мнения: 173
НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!! БОЖЕ!!! Какви коментари прочетох тук! И вие се наричате майки  ooooh! А ако вашата дъщеря пишеше тук??!?!? А знаете ли че баща пми не е ходил в първи клас, за да гледа брат си на годинка! А знаете ли, че първи клас е 7 години, а вие се чудите на 11. Като си мислите, че е бъзик или какво си там мислите по-добре не пишете изобщо, а как изобщо може да кажете на аворката че е "пубер "и ще и мине!! Не мислите ли, че тя е чувствителна на тази тема? А ако това беше вашата дъщеря??2 И момичето изобщо не претендира да разбира от обложени езици и други подобни, а иска съвет за отношенията със сестра си. Подигравките ви са недопустими!
Към модераторите: Моля да изтриете подигравателните мнения

Към авторката: Моят съвет е: не прави нещата, които са ти забранени, щом ти е забранено нещо, то в това има логика, ще го пазбереш с времето. Вариант е да говориш с родителите си да ти разрешават поне по малко да слушаш музика или др. А ако се изкушиш да направиш нещо забранено, то не го прави пред сестра си, защото тя не разбира какво точно става като те изказва на вашите. Добър съвет е също да я накараш да споделя тайните си, като ти споделяш своите \като твойте може да са фалшиви\ за да се застраховаш ако та каже нещо, но я предупреди че тогава и ти ще кажеш някоя от неините тайни

# 28
  • Мнения: 25 615
anelia20006, когато детето ти стане на 11 години, ще разбереш.  Laughing
Дотогава може да прочетеш всички постове на "тийнката" и да се замислиш колко 11-годишни познаваш, които да се вълнуват от такива теми и да пишат така. Ако нямаш близки срещи с 11-годишни деца, кажи, ще ти пратя няколко линка да видиш за какъв тип мислене, начин на изразяване и правопис става дума. Ако това наистина е писано от 11-годишно дете, то лично просветният министър трябва да ѝ връчи гимназиална диплома и да я запишат без изпит в който си иска университет. 
Не се притеснявай, с течение на времето ще откриеш, че този "мамешки" форум често става обект на забавление за скучаещи млади и не толкова млади хора без работа.

# 29
  • Мнения: 4 877
viki_girl,
браво, момиче! Страшно ти се радвам (щях да напиша "накефих", ама нали съм голяма  Simple Smile и трябва да съм по-сериозна  Laughing)
Направо е невероятно какви познания и изказ имаш. Пак браво!
И аз мисля да те посъветвам да седнеш на приятелска раздумка с родителите си. Щом си имат такова готино, ама много готино дете, сигурно - 100 % съм сигурна, че са страхотни хора. Може да си имат сега грижи повече покрай дребосъците и затова да не са обърнали внимание на това изостряне на отношенията със сестричката ти. Ти пък защо се връзваш толкова на малката?  Simple Smile Това й е работата - да шпионира кака. Сигурно си й идол.
Моите деца са по-малки, но с по-голяма разлика. Бебокът като съзре батко си, прави всичко възможно да привлече вниманието му. Така че твоята дребосъчка може сега този вариант да е избрала, за да ти привлече вниманието. А на теб сигурно, като по-голяма, не ти е до кукли и по-бебешки игри.
Хайде, пиши как е минал разговорът? И определено покани сестричката си да правите нещо заедно. Каката винаги е кака, дори и да не й се занимава с по-малките. Направо си е половин родител  Grinning. И аз съм кака.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт