Отговори
# 30
  • Мнения: 449
Честито на Гушова фирмаза сайта   bouquet
Мерката, бравос  smile3501
Дианка, много са хубави цветенцата, наистина. Кога ще ни поканиш на гости  Mr. Green
Момичета, ние минахме сделката(на предварителен договор поне  Wink). Вече сме щастливи бъдещи собственици на апартамент и вила  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 407
Гуш сайта е много готин!
 1dating married luvbed Диана,честита годишнина,много щастие и любов!
Августа честит дом!
Ники днес е в къщи ,че нещо подсмърча и леко кашля,защото баща и вчера и купил сладолед.
Вие какво давате превантивно?

# 32
  • Мнения: 449
Аз последният път дадох Умкалор (по препоръка на Катка) и при нас пресече нещата, много съм доволна. Давах го 3 пъти на ден по 10 капки преди ядене.
Иначе съм давала и Осцилококцинум с вит.Ц(ако е наложително-сутрин и вечер), клеева тинктура също съм давала...  Thinking
Дано да й се размине на красавицата Никол  Hug
Само да поясня: сделката беше за продажбата на парцела, върху който щяхме да строим къщата, а тепърва ще купуваме апартамент и някакъв парцел за да я монтираме там, защото тя е готова, сглобяема е. Ама и вие се объркахте вече покрай нас  Laughing
Иначе благодаря, Kamij  Hug
Дианка, честита ви годишнина! Да сте живи и здрави и още 100 години заедно   bouquet

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 13:01 от Avgusta

# 33
  • Мнения: 888
Kamij, в начална фаза на Лора скоро и бяха предписали Осцилококцинум първи ден 3 по 1, и следващите 2 дни по 1-ко....нямаше нужда от повече и Вит. Ц разбира се  Hug

# 34
  • Мнения: 4 073
Камий, вит. С, клеева тинктура, коластра на Аквасорс. В момента сме на курс от последното.
Давай координати на сладкарницата във Враждебна. Да не се окаже една, от която си поръчахме сватбената.. тортите й са наистина божествени, но тогава нямаше детски. Пък и тя май се води в Металург newsm78
А за торти се интересувам живо, защото, живот и здраве, се очертава поръчка на 3...

Димана, стискам палци скоро да оздравявате! Добре си решила за яслата.

Деспина, мога само да те Hug Дано и вие излизате от този болновъртеж.

Августа, честито!

Гуш, що ме притесняваш сега Embarassed Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 2 437
Мерси, милички  Hug Бях забравила, че днес имаме празник  Embarassed Празнуваме своята осма годишнина, като съпруг и съпруга  Simple Smile Мерси за пожеланията да ви се връщат двойно   Laughing   Whistling

# 36
  • Мнения: 995
Добро утро!

Диана, честита годишнина! Много любов и разбирателство ви желаем!  bouquet

Гуш, сайта си е за фукня, много е стилен! Браво на Мерка!

Августа, честито и на вас!
Леле, потекоха ми лигите покрай вашия мед. Обаче сега не мога да ям...Пък и моите не са големи фенове.
Камий, Осцило/Умкалор и вит. Ц според мен е добре Peace

Деспина, Тарталета, много ви съчувствам Hug

Днес е денят Х - ще празнуваме РДто на Ава. Аз съм странно спокойна.

Слънчев ден!

# 37
  • Мнения: 480
Дианче, честита годишнина! Здраве и дълъг живот!   bouquet

Гуш, много е хубав сайта! Мартеа, браво!  Hug

Кате, ами весел празник, тогава!  Hug  Добре ли е принцеса Ава вече?

Деси, Тарталетка, бързо да оздравяват дечковците!  Hug

Аз сега давам на Наско клеева тинктура, Имуно бейби, Хустагил+Мукоплант, вит.Ц, пръскаме Низита, капем Виброцил, а който е измислил Умкалора, ми идва да го разцелувам - тази нощ за първи път от четири нощи насам спахме без кашлица и запушен нос. До снощи съм го давала четири пъти. Може би при нас успя да подейства... Дано!

# 38
  • Мнения: 829
Diana, честита годишнина, много да се обичате и да сте си опора и радост един на друг цял живот!  Heart Eyes И дечицата да са здрави!
Мерка, страшен сайт! Браво!
Катка, весел празник! И да расте здрава малката принцеска!
Тарталетке, ние сме много доволни от имуностимулиращия сироп на АД Медисин Фор Кидс - скъпичък е, но смятам, че е доста ефикасен. Около 40 лв. е, но май се купува само от офиса на фирмата. Не знам дали по аптеките го има. ето ти вързка. Дано скоро се оправи Силия и дано я закалите добре лятото, та другата година да ви е съвсем друга!
Деспина, и на вас може да ви е от полза тази сироп + закалитени процедури? или продуктите на Аквасорс, за които Мерка спомена - децата ги пият (най-вече зелената енергия) и мисля, че помагат да поддържат добър тонус, въпреки че Марти напоследък нищо не яде (почти).
Иви, страшен дух имаш, да знаеш, възхищавам ти се от сърце! Браво на послушните момичета, дано Теа проходи скоро и да се гонят с Лора, а ти да им се радваш отстрани  Heart Eyes
И ние садихме цветя този уикенд, много китно ще стане като нацъфтят всички! Тази година сме основно на вербени, малко петунии и няколко мушката. + зелена моравка, естествено.

хубав ден, бъдете здрави и до скоро!

# 39
  • Мнения: 449
Аз много мислих между това AD Liquid For Kids и Нони на Кали Вита и май се спрях на последното. То е 116 лв., ама много добри отзиви чувам за него. Същата фирма предлага и мултивитамини (дъвчащи таблетки) и Вит. Ц, който бил с 85% усвоимост за разлика от този по аптеките  Thinking
Само се чудя да го почвам ли този курс сега преди лятото. Сиропчето има изявен антиоксидантен ефект, а ние, в Стара Загора, както знаете имаме проблеми с вечните обгазявания (вчера пак едвам се дишаше). Та за това се спрях на него, ама я помогнете със съвет-да го започвам ли сега или септември, срещу зимата...
Ето ви линк http://bulgaria.calivita.com/
 и към продуктите на Кали Вита, аз пих като бременна и кърмачка от техните специални витамини, много доволна останах.
В групата на Ники в яслата едно-две деца пият Нони и мултивитамините (дъвчащите) и наистина не боледуват. Дали е от тях-кой знае, ама...  newsm78
 

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 13:03 от Avgusta

# 40
  • Мнения: 302
Дианка, честита годишнина и от мен! Много любов и топлина ви желая!   bouquet Как са младежите? Дано не помирисвате болници повече.... Междувпрочем, много хубави цветя, особено тези на втората снимка.
Деспинка, много ви се събра наистина .  Аман от болести  ooooh! Помислете за имуностимуланти с доки.
И аз съм доволна от Умкалор-а, мисля че като се хване навреме настинката или вируса, има ефект.
Гуш, интересен сайт. Браво и на майстора  Wink
Ние вчера запазихме клуб, сега чакам да кажат гостите-  ще ли присъстват или не, за да се уточняваме ... Аз обаче от днес нямам глас и съм като свирка без топче. Ходих на УНГ сутринта - ларингит и трахеит в остра форма. Не трябва въобше да говоря, да не напрягам връзките, които и без тва са напрегнати. Док каза , че отдавна не е виждал такова възпаление - все едно съм изяла кофа сладолед. Ся ще си стоя вкъщи и ще си мълча ...кат пукал.
КатКа, весел празник! Защо не трябва да ядеш мед?

# 41
  • Мнения: 4 073
Момент, момент, само логото е мое Laughing Да не си помисли някой нещо Grinning Сайтове не правя, виж клипчета, филмчета, въобще видеа - те са ми първата и най-голяма лИбов.

# 42
  • Мнения: 4 073
Диана, честито! Много любов!
Катка, добре да си изкарате!

Августа, не разбрах последно за кое пита, но ако е за Нони, също знам, че е много добро. Като се има предвид, че тези 116 лв са за 6 месечен курс, мисля, че е ок. Витамините излизат малко по-евтино.
За Нони зная от учителката на Теа. Тя има 3 деца и го дава и на 3те. Едното й дете е имало астматични проблеми като по-малко и съответно много е боледувало, учителката каза, че Нони рязко е повлияло ситуацията. Пак от нея знам, че се дава в зимния период. Защо не пробваш от септември, аз тази година се отказах, точно заради пропуснатия срок. Защо не пробваш сега с коластрата на Аквасорс? Факт е, че Теа не се разболя нито веднъж ноември и декември, е, вярно тогава бяха 4-5 деца в градината, но все пак това са едни от най-болните месеци.
Димана, Деспина, защо не опитате и вие?

Катка, и аз щях да питам същото като Пателина newsm78

Нина, пиши, тук поне не ти трябва глас Laughing Аз бях по същия начин на 2 пъти миналата година. Мъжът ми каза, че ще черпи който срещне Mr. Green Можеш да си купиш едно Хомеовокс - хомеопатично е, помага, доколкото помня.

# 43
  • Мнения: 888
Момент, момент, само логото е мое Laughing Да не си помисли някой нещо Grinning Сайтове не правя, виж клипчета, филмчета, въобще видеа - те са ми първата и най-голяма лИбов.
Мартеа, аз разбрах  Hug, и наистина много ми харесва  Peace /без излишни четкания  Heart Eyes/
Patelina, откъде това възпаление  Shocked? Бързо да се оправяш  Hug  Praynig
Ренка, радвам се че Насче е по- добре! Heart Eyes
malejna, благодаря ти миличка   bouquet, а ще чакаме снимки на градината  Wink
КатКа, весело посрещане на празника  Peace и после снимкииии  Grinning
Дианка, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА

Оше дълги години семейно щастие ви желая- в обич, разбирателство и весел детски смях! Hug

# 44
  • Мнения: 888
Аз все се каня да питам и все забравям  Whistling...всички ли дечица познават цветовете, или има и други като нас, които понякога Да, понякога не Confused Laughing
Лора е голяма скица напоследък, непрекъснато следи кака си и повтаря всяко нейно действие  Laughing- даже като се почеше Теа и Лора веднага прави същото...а пък Теа как я действа,,,Лора донеси еди кое си...и и се кара все едно аз...не прави това... Joy

Общи условия

Активация на акаунт