Отговори
# 60
  • Мнения: 888
Гуш, Браво на Емичка  Hug
Мартеа, И моята Теа ми прави комплименти като ме види малко по- нагласена...Мнооого си красивааа и сякаш го изпява...опасни са...много му разбират вече  Flutter Flutter Flutter
Ами рокля ще иска детето, нали е мацка  Heart Eyes
Та викаш да уча за автомонтьор  newsm78
Днес голяма писане пиша- или хич ме няма, или няма отърване от мене  hahaha
Нота Бене и аз искам три, ама не ми стиска,,,има време след 10 годинки  Laughing

# 61
  • Мнения: 829
Иви, успех с гостите и спиралата (аз още ще мисля дали или) Впрочем и ние сме мислили за три, но категорично не на този етап!
Гуш, браво на Ема! на мама се е метнала за езиците, умница!
Мерка, да ти се оправи количката! И да не струва много!  Praynig

# 62
  • Мнения: 2 407
Мерси за отговорите.
Мартеа тел е0889427794.
Малена дано всичко е ок.
Ники е зле с цветовете,иначе брой до 10 почти идеално.

# 63
  • Мнения: 4 251
Моля за бърз отговор, че нямам време да чета назад:
този Умкалор се дава при първи симптоми или може и превантивно.
Теа подсмърча и кихна 2 пъти, ще се изям, ако е настинала, защото й уйдисах на акъла да ходи по рокля.
Та мисълта ми е - да се обадя на баща й докато е още в София да го търси. И колко струва?

Сигурно и вие сте така, но просто се изприщвам като чуя подсмърчане или кихане Crazy Аман.

# 64
  • Мнения: 480
Мимка, пише при първи симптоми! Аз го дадох доста след първите, ама май подейства. Към 18 лв. Пие се през устата три пъти на ден по 10 капки, с малко тености

# 65
  • Мнения: 2 407
Мартеа аз го взех току що за 15 кинта.Пише 3 по 10 капки с малко течност.
Как се дава клаевата тинктура?

# 66
  • Мнения: 2 407
Аз давам и Кориалия -хомеопратично, лекарката ми го препоръча, някакви отзиви?

# 67
  • Мнения: 4 251
Как се дава клаевата тинктура?

аз давам по 3 капки в една лъжичка вода, сутрин преди ядене. Но и току-що дадох.
Внимавай, защото е пчелен продукт, да не отключи алергия. В началото давах по една капка на ден, при това като е здрава, за да следя за реакция.
Малко след като оздравя преди 2 седмици и преди да се разболее пак, в 5те дни на градина, Теа беше яла там филия с мед. Започна да подкашля, аз намерих връзка с меда тогава.

# 68
  • Мнения: 888
Дано не се разболее Теичка  Praynig
и Ники да се оправя  Praynig
Кориалия не съм го чувала  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 4 251
Да не е Коризалия - за хрема?
Аз съм го вземала като бременна, нямаше особен ефект.

# 70
  • Мнения: 2 407
Коризалия е.
А няма да давам Клаева тогава, да не вземе да и стане нещо.

# 71
  • Мнения: 4 251
Теа започна Умкалора, дано подейства Praynig

# 72
Коризалията е от типа "Боаронски хомеопатични" - не им вярвам. макар че от Хомеожена след второто хапче гърлото ми се оправя. Но не са хомеопатични.

Клеева давам и сега. Доволна съм. Наско яде мед, после ака рядко - това му е реакцията. Не разстройство, но мекичко.

Мартеа, дано подейства и при вас. Много са добри отзивите от Умкалора.

# 73
  • Мнения: 522
Катка,аз давам хомеопатични за гърло-Тонзилопрен по същата схема както ти е описала Иви.
Нас вече няма сополи,но още се закашля от време на време.
За цветовете-разпознаваме червен,зелен,син и жълт.Брои до 9 и после отива на 14 Laughing.Букви не произнася,само ги разпознава Г-на мама, Д-на тати,неговата,на бабите и дядовците,лелите и чичовците.
Гуш,браво на Ема!Голяма умница Hug.
За спиралите и аз бях питала ама пак да попитам-кога се слагат в края на менструацията или...?Хормоналните имат ли същите странични действия като хапчетата?Дано сте по-информирани от мен.
Завиждам ви благородно за градинките!Ние планираме в близко бъдеще нов дом,дано поне там да си имам такава.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Дианка, честита ви годишнина. Да сте живи и здрави и много да се обичате.
Браво на всички знаещи мъници. За съжаление наш Иво не е от тях. Брои едно, три, пет и казва нещо като а и у ъ о и толкова.
За спиралата и аз се замислям, ама нещо не се решавам. Страх ме е. А и съседката си беше сложила и бая тегли от нейната.
Малейна, дано да стане така както ти искаш.
Ивчо днес няма Т. Голям екшън е с тия капки. И заявява кака болен, баба болен, тати болен, Вичи не болен. Само той е здравия. Wink

Общи условия

Активация на акаунт