Американски палачинки

  • 74 332
  • 204
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 767
Вече няколко пъти правя палачинките в двата варианта - с прясно или кисело млеко +вода, винаги обаче само с 1 яйце и ванилия. Прекрасни са, но според мен с киселото мляко стават по-пухкавки и мекички. А пък като ги гарнирах с пасираните ягоди със захар (да е живо и здраво момичето, което сподели рецептата), newsm64
 Рецептата е най-удачната, на която съм попадала. Бързи, лесни, вкусни - трябва да се казват тези душички. Мила авторке (и Пепчо, от която взаимствах втория вариант), newsm20

# 121
  • Марс
  • Мнения: 439
 newsm44 Станаха, станаха, и температурата още намалих, и извадих продуктите от хладилника е някои ги загрях, не знам кое е помогнало, но определено се справих, много съм доволна от себе си Mr. Green Сега искам да попитам тези таефлонови плочи по интернет мога ли да ги закупя, видях, че са удобни и за яйца и общо взето добра работа вършат newsm78

# 122
  • Мнения: 767
Тази сутрин  ги направих, като намалих брашното, а добавих овесени трици. Отново чудесен резултат!  chef

# 123
  • Мнения: 1 167
Като се направи сместа, трябва ли да се остави за малко или направо се пече?

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Аз ги пека направо

# 125
  • Мнения: 1 167
Направих ги  Grinning Станаха мекички, пухкави.......но прекалих със солта  Mr. Green
Непременно ще опитам отново. Вкусни са и стават страшно бързо.

# 126
  • Мнения: 1 505
 Ето от мен една рецепта за американски палачинки с кока кола и със сос от шоколад и кока кола,много вкусни,но количеството е много малко,затова ако ги правите от сега ви казвам да увеличите продуктите.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289780.msg12436361#msg12436361

# 127
  • Мнения: 1 352
enamorada, много интересно предложение. Колко палачинки стават от това количество смес?

# 128
  • Мнения: 1 505
Marieta ,10-тина и то мънички,аз затова и съм казала,че трябва да се увеличи сместта,че като ги опитах и като видях,че няма да ни стигнат съжалих,но късно вече,но нищо утре за закуска отново ще ги правя и ще направя много повече,за да поправя грешката си от тази сутрин.
Благодаря,че ти харесват,но не само на външен вид са добре,на вкус са отлични.

# 129
  • Мнения: 1 352
enamorada, току що направих твойте палачинки с кока-кола. Страхотни са, а пък сосчето като попие не мога да ви опиша какво става  Crazy Благодаря за хубавата рецепта  Simple Smile.


# 130
  • Мнения: 1 167
Marieta много ли са различни на вкус от твоя вид палачинки? Т.е мога ли да направя палачинките по твоята рецепта, а соса по рецептата на enamorada? Или няма да се вържат двете  Thinking

# 131
  • Мнения: 1 352
Ще се вържат. Палачинките на enamorada на вкус се различават по какаото, иначе са си същите пухчета.

# 132
  • Кърджали
  • Мнения: 276
Задължително ще се пробват отдавна им се каня. Благодарско за рецептата и на шоколадовите палачинки на enamorada  Hug

# 133
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Marieta, прекрасно изпълнение!   bouquet
Така ми се приядоха от твоите..... ooooh!

# 134
  • Мнения: 1 505
Marieta ,Цяло удоволствие е за мен да видя в твое изпълнение палачинките с кока кола,страхотни са ти станали.Аз обаче откакто я побликувах рецептата не съм спряла да си правя соса и да си го хапвам и с обикновенни палачинки и с донутcи и на хляб даже го мазах вчера сутринта,абе за закуска каквото има винаги присъства и соса,така,че се връзва със всичко,смело пробвайте.

Общи условия

Активация на акаунт