Кошница за кола-от кога

  • 4 333
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 756
в момента , в който изведеш бебето и го сложиш в колата , кошницата е задължителна -това е за безопасността на бебето

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
От изписването. Проектирани са специално за малки бебета, няма от какво да се притесняваш.

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И ние бяхне с такава от изписването. Peace

# 18
  • Мнения: 1 195
От самото начало я използвахме, но ние също бяхме сложили тънка възглавничка отдолу, за да се изравни.

 Peace

# 19
  • Мнения: 1 170
От първото му возене в колата Peace . Все пак не забравяй, че става дума само и единствено за неговата безопасност. Ако ти се струва, че не му е удобно, подложи с нещо (аз така правех също). Зависи какво е столчето. Има такива, които не са толкова дълбоки и  нямат нужда, но прецени  Peace . И без да се натрапвам искам да отправя апел: вози го задължително с това столче! То не е излишна екстра Peace Peace Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
И ние от изписването сме с кошницата, отначало слагах пелена нагъната под гръбчето, но на 2-рата седмица вече я махнах.

# 21
  • Мнения: 2 829
Момичета, слагането на пелена, възглавница или каквото и да е друго в кошницата е опасно-увеличава рисковете за бебето при евентуална катастрофа. Иначе кошницата за новородени е задължителна още от първия ден на бебето. Ако бебето пропада настрани можете да го подпрете с навити на руло одеалца отстрани, но под бебето не бива да се слага нищо.
На конкретния въпрос отговарям така-моят син досега не се е возил в кола без да е закопчан в кошница/столче, според възрастта му.

# 22
  • Мнения: 9 973
Проектирани са специално за малки бебета, няма от какво да се притесняваш.
подкрепям Peace

# 23
  • Мнения: 4 753
Нямаме кола и не ползвам такава кошница, но след като са направени за малки бебета, значи вероятно са им удобни...  Peace

П.С. Лично на мен много неудобни ми се струват и бебешките шезлонги, но хората ги ползват и няма проблеми...

# 24
  • Мнения: 222
ОТ ДЕНЯ В КОЙТО  НИ ИЗПИСАХА ОТ БОЛНИЦАТА, БЯХ СЛОЖИЛА МАЛКА ВЪЗГЛАВНИчКА, И В ТОЗИ СТОЛ ПРОПЪТУВА И 1200КМ С КОЛА ОТ АВСТРИЯ ДО БГ , КОГАТО БЕшЕ НА 3 МЕСЕЦА

# 25
  • Мнения: 27 524
Веднага след раждането. Сложихме го на изписването от болницата и все си е бил с нея. Не се притеснявай от извивката, тя си е премерена  Peace

# 26
  • Мнения: 953
От изписването. Проектирани са специално за малки бебета, няма от какво да се притесняваш.

Точно така  Peace

# 27
  • Мнения: 405
На изписването го сложихме в нея.
И аз имах чувството, че не му е удобно, ама той си спеше като пич  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 733
От изписването. Не съм слагала пелени или каквото и да е отдолу, кошницата е направена така,че на бебето да му е удобно.

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
в момента , в който изведеш бебето и го сложиш в колата , кошницата е задължителна -това е за безопасността на бебето
PeaceНе съм слагала допълнително възглавници и пелени.

Общи условия

Активация на акаунт