Кошница за кола-от кога

  • 4 325
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 44 115
[sfkbfk]
нищо по-различно не са - макси кози, чико, грако, jane, recaro, peg perego.....кошници като кошници.....има и разни куче марки, ама те на форма сас си същите.....
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/9 … 9a295457bb0e30a68
eти линк например...по марки обаче...
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&category=130&pc=66&lang=1

# 91
  • Мнения: 3 034
от изписването  Peace

# 92
  • Мнения: 558
em4eto, хубав линк, ясно и по- същество, нямам какво да добавя.
Angel_Dust, мерси за линковете- нещо май не виждам много кошници за кола с основа, която се захваща в колата и си стои там. Спестява много будене и грижи... Просто моя опит споделям, че тоя вид кошница ми беше най- удобна. НО КАКВИ СА ТИЯ ЦЕНИ!!!!
Ето какво се предлага в "народния" магазин Таргет при нас: http://www.target.com/b/ref=in_se_pagelist/601-3546093-8658518?i … &fromBrowse=1, най- скъпата е $250, но едва ли много се купува Wink...
Определено ситуацията в БГ с цените на бебешките необходимости и храни граничи с геноцид, но това е друга тема.
Извинявам се на авторката на темата за лекото оспамване, ама много се ядосвам, защото имам достатъчно приятелки с бебенца в България, и аз наминах с дребния есента, и установих, че не стигат всички неудобства около гледането на деца и придвижането с такива, ами и търговците за всичко смъкват по 9 кожи от бедните им майки...
Пак се извинявам, и пожелавам на всички да намерят подходящото столче, и да имат леко и безаварийно каране  Peace  bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 1 946
За да не пускам нова тема, ще питам в тази.  Wink

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЛИ Е СТОЛЧЕТО/КОШЧЕТО ЗА КОЛА? Или с други думи може ли бебчо да стои в мама (на задната седалка, разбира се), докато татко шофира..?  newsm78 Поне през първите месеци на бебока ?

# 94
  • Мнения: 3 034
не знам дали в БГ е задължително, но в твоята ценностна система е по-добре да бъде, за доброто на детето ти  Crazy

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 023
За да не пускам нова тема, ще питам в тази.  Wink

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЛИ Е СТОЛЧЕТО/КОШЧЕТО ЗА КОЛА? Или с други думи може ли бебчо да стои в мама (на задната седалка, разбира се), докато татко шофира..?  newsm78 Поне през първите месеци на бебока ?
Задължително стана.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Активно го ползвах от първия месец и то повече в къщи,защото по-рядко сме пътували.Много удобно ни беше и на двете Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 44 115
За да не пускам нова тема, ще питам в тази.  Wink

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЛИ Е СТОЛЧЕТО/КОШЧЕТО ЗА КОЛА? Или с други думи може ли бебчо да стои в мама (на задната седалка, разбира се), докато татко шофира..?  newsm78 Поне през първите месеци на бебока ?

не може, задължително е ползването на столче....а ти защо искаш да рискуваш живота на детето си????

# 98
  • София
  • Мнения: 1 946
Как така не може? Забранено е, така ли?  newsm78 За пръв път чувам.... Знам, че дете не може да седи без столче... но че бебе не може да е в скута на майка си...   Shocked

# 99
  • Мнения: 558
saxophone ,
логиката е същата, че дори и по- отговорно е. Плюс, че вече и в БГ е задължително децата да са обезопасени в автомобилите. Прочети статията, за която ем4ето е пуснала линк, и побързайте да осигурите нужното, че като гледам термина ти наближава...
Ето товае интересно да се прочете,дава отговор на доста въпроси  Peace
Ти представяш ли си какво става, дори и при най- невинно, по- рязко натискане на спирачки, ако държиш бебе в ръце, а какво остава при наистина опасна ситуация, която никой не очаква?

Не искам да звуча като черна станция, но нас точно при изписването, жестоко ни засече някакъв пиян, съпруга ми незнам какъв лупинг направи и се разминахме само с уплаха ... и рев от моя страна, но ако не беше столчето, малкия 100% щеше да пострада от внезапния завой, който направихме, и който аз дори да очаквах, едва ли се знаеше как ще свърши... както по- горе казах, тук без кошничка за кола не изписват от болницата... и слава богу!

# 100
  • София
  • Мнения: 44 115
Как така не може? Забранено е, така ли?  newsm78 За пръв път чувам.... Знам, че дете не може да седи без столче... но че бебе не може да е в скута на майка си...   Shocked

бебе, дете...не може до 36 кг са столчетата от първия ден. ако ви притеснява кошницата има кошове за кола на някои колички които могат също да се ползват в колата с корлани са вътре и се закревят с коланите на колата а бебето е съвсем легнало....
И да забранено е и има глоби....в БГ много не се спазва, но ако нещо стане би ли си го простила.....

# 101
  • Мнения: 1 428
Като стана на 2 месеца.

# 102
Веднага шом ми го донесоха, на питата, преди това ми беше в ръцете. Но ние не сме излизали с кола много, защото беше болна

# 103
Сега навсякъде ходим с нея. Количката е за разходки, а при пътуване само в кошницата. Не съм подлагала пода дупето възглавничка. Бебето е полу-легнало, не е седнало, така, че няма страшно

# 104
  • Мнения: 4 335
Как така не може? Забранено е, така ли?  newsm78 За пръв път чувам.... Знам, че дете не може да седи без столче... но че бебе не може да е в скута на майка си...   Shocked

бебе, дете...не може до 36 кг са столчетата от първия ден. ако ви притеснява кошницата има кошове за кола на някои колички които могат също да се ползват в колата с корлани са вътре и се закревят с коланите на колата а бебето е съвсем легнало....
И да забранено е и има глоби....в БГ много не се спазва, но ако нещо стане би ли си го простила.....
В магазина ми казаха,4е и така ве4е било забранено да се возят,затова и спрели тези отделните Порт бебе,които са сьвсем легнали newsm78

Общи условия

Активация на акаунт