РЕМОНТ И БРЕМЕННОСТ

  • 5 633
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 931
Моят съвет е да се наслаждаваш на хубавото време навън, дълги разходки и по малкомислене за ремобта в къщи.
Ние също сме в ремонт и макар да не съм бременна и на мен мн неща ми тежат, че стават бавно и не така както искам.Но мъжка си му работа.Затова аз използвам ако е хубаво времето след работа на кафе с приятелки или по магазините и така, минимално време в къщи покрай ужаса и нервите.
Желая ти лека бременост бързо приключване на ремонта и едни сладко бебенце накрая, което да ви донесе смао радости   bouquet

# 16
  • Мнения: 9 776
Друго си е като видиш, че не само на теб се случва това /не че съм си го и помисляла, но като споделиш ти става по-леко, макар че в момента ми се реве яко/. Благодаря на всички за мненията. Най- тъпото в тая ситуация е, че преди 10 години, когато бях бременна с първото си дете ние правихме пак точно тогава ремонт и разбирам да не съм знаела каков ме чака, пък аз...Бях наясно със всичко. Ама какво да се прави. Ще издържим геройски. Чао.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние и с двете ми бременности правихме ремонт - хич не съм се и ядосвала, не съм се занимавала аз с майсторите - мъжо се оправяше с всичко. Явно си е до човек  Peace

# 18
  • Мнения: 560
Сигурно аз съм нещо нередовна, защото страшно обичам да правя ремонти.

Когато бях бременна първия път правихме ремонт и аз участвах неревно с всички.
Втория път, до последно все нещо чоплихме. Кухня си правихме сами с мъжо. Облицовахме камината с газобетон, плочи и гипскартон. Това беше в деветия месец.  И само за пояснение, у дома майстори не влизат, защото ако случайно влязат, излизат през балкона.  Laughing Много съм гадна.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 9 814
Бях бременна в 7-ия месец, когато решихме да направим уж козметичен ремонт. Но така стана, че от леко освежаване направихме основен ремонт, който продължи почти месец и половина. Направо бях откачила.

# 20
  • Мнения: 4 784
Мен само събирането, местенето и подреждането на багаж от старата в новата квартира по време на бременността ми ме извади от равновесие, а камо ли ремонт  ooooh! Naughty

# 21
  • Мнения: 528
Ауу как ме отчаяхте, подготвили сме се за ремонт в края на май, аз тогава ще съм бременна в трети месец...
Само като ви прочетох и се изнервих...как ли ще ги изтърпя майсторите в къщи?! newsm78

# 22
  • Мнения: 489
 Правихме когато бях в 8-мия месец, но само козметичен. Аз разбира се повече бях морална подкрепа на таткото, който "отнесе" всичко.

# 23
  • Мнения: 681
О,знам как се чувстваш и ние правихме ремонт като бях бременна,даже 3 дена бяхме и без баня  #Crazy добре,че имам на близо доста близки хора.Напълно те разбирам.

# 24
  • Мнения: 417
Аз ти предлагам да си стоиш на дивана и да не се изнервяш излишно.Не се меси и на мъжа ти да прави каквото иска.Ако иска да работи ако иска да излиза.Все някога ще свърши.Аз например никога не се карам на мъжа ми като почнем ремонт или той на мен.Оставям си го да си работи както си знае и не му се меся,нооо ако видя,че много се бави и мързелува си го връщам и аз по някакъв начин.Като реши другия път да отиде и да играе карти,не му пери дрехите и не му готви няколко дена и като ти направи забележка или те попита какво става му кажи,че си се разхождала и че си нямала време и може би ще се усети.

# 25
  • Мнения: 30
Момичата на на с скоро ни предстои да направим някои нещича по апартамента.Купихме си го преди Нова година и правехме планове какво ще направим на пролет.Сега като чакаме бебо си мислим да сменим само дограмата на спалнята и кухнята.Преди да се нанесем в апартамента оправихме спалнята и кухнята която изглежда прилично.Но тя ще е временно така.По-големите неща за холчето ще ги правим по-нататък та се надявам да нямаме много нерви покрай дограмата.

# 26
  • Мнения: 1 029
Напълно те разбирам и ти съчувствам. По принцип това с ремонтите е кошмарно нещо - цялата разправия с майстори идиоти, тичането, организирането и хаосът, който цари дълго време покрай ремонта. А по време на бременност нещата стават още по-нетърпими и досадни. Знам го от личен опит. Мога само да ти пожелая повече търпение и да не се ядосваш за каквото и да било, защото е важно да си спокойна в този момент. Успех!  Hug

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и ние правихме ремонт, докато бях бременна  Rolling Eyes
6 месеца - ремонт на целия апартамент - изолации, парно, под, таван, шпакловки, дограми .........
В края на 8 месец вече бяхме на финала Mr. Green
В родилното мъжът ми сглабяше мебелите и детското креватче.
Споко, има ги и такива моменти Hug

# 28
  • Мнения: 4 335
Позната история,ние даже неможахме да завьршим ремонта преди бебо да доиде,защото ни изненада доста по рано от насро4еното ми секьио Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 149
Ние започнахме ремонт, който съвпадна с втория месец от бременността ми, но поне вече сме свършили повечето неща. Сега ни остава да преместим някои мебели на 2-3 места и още една стая за оправяне. За нещастие мога само да чистя и да помагам за тапетите,защото миризма на бои не понасям в момента. Пък и в местенето на мебели трудно ще се включа, добре че има една дружина приятели да помагат на мъжа ми  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт