74 DE - бакпулвера на Йоткер купуваме и козунаци надуваме

  • 16 611
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 052
дано са отделни zе имам 3 пратки преди жаканцията и ще вzемат да ми ги журнат преz жаканцията като не мога да ги жzема  Sad но днес чух, че блиzо 90 хил пратки са zадържани в ДЕ  Sad

# 16
  • Мнения: 911
Предлагам "Коzунаци по никое време", ама не ме питайте zащо.

# 17
  • Мнения: 9 052
а не може ли нещос гимнастика или как да дресираме туzемец по асина вегетарианска рецепта

# 18
  • Мнения: 3 521
Слагам заглавие съвсем "по български" Mr. Green...за другата тема мислете от сега - туземци, коприви, нордзее, остзее...има мегдан да се твори.

# 19
  • Мнения: 9 052
ще ми дадете ли линк zа детския парк във Висбаде, че не мога да намеря?
Деzита няма да ходим на концерта в Оберхауzен zащото намерихме билети само на много лоши места и няма смисъл. ще наминем по друг повод  Hug

# 20
  • Мнения: 11 315
Пощите са станали пингелих. Сутринта си получих една пратка до Мистичната, че съм била сбъркала кода на града ooooh!.
ДХЛ и Дойче Пост са едно и също нещо или по-точно ДП притежава ДХЛ. Така че не лежте на таз кълка, че ако ДП стачкува ДХЛ ще разнася. Ориентирайте се към частните пощи - Пин-мин и разни други от сорта (ония със зелените униформи).
При нас вече лъха на пролет и сабале температурите бяха 11 градуса. На обяд сигурно ще сме къмто 20така.
Ура!
Ако някой има нужда от боя за яйца да казва - имам, щото купувам от течната, за да правя на природните бедствия домашен пластелин.

# 21
  • Мнения: 3 880
Аз сега изрових козуначените рецепти, направих айнкауфсцетел и следобяд ще има генерална репетиция Simple Smile
Ако не ми мине котка път де. В 1 ще продухват ушите на моята и ако нещо не й се отрази добре на настроението може и да не стигна до козунака....
На някой от вас правили ли са му такъв шпюлунг на ушите? Гадно ли е, боли ли? Не знам за какво да я подготвя newsm78

# 22
  • Мнения: 911
Биба, на мен са ми правили. Уточни дали става въпрос просто zа промиване или zа онzи тест, където си легнал и пускат много вода преz ушите. Нито едното не боли, хич иzобщо. Но при второто ужасно ужасно ти се вие свят и имаш чувството, че щ? паднеш от кушетката.

# 23
  • Мнения: 3 880
Биба, на мен са ми правили. Уточни дали става въпрос просто zа промиване или zа онzи тест, където си легнал и пускат много вода преz ушите. Нито едното не боли, хич иzобщо. Но при второто ужасно ужасно ти се вие свят и имаш чувството, че щ? паднеш от кушетката.

И аз не знам какво точно ще е.... Има засъхнала ушна кал в едното ухо и цял месец (докато ходихме за другите болест) се мъчиха да я изчовъркат "на ръка" но не ставаше, много е засъхнало и затова сега промивката...но щом казваш, че не боли Simple Smile... може и да правим козунаци след това Wink

# 24
  • Мнения: 7 605
Жабо, http://www.fasanerie.net/

Потвърждавам, Бибс, не боли иzобЩо  Peace

Кате, ПИН фалираха, не zнам дали е добра алтернатива  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 178
продухване не е ли иzсмукване на секретите с една много тънка тръбичка. Стресиращ е само шума, който иzдава, но не боли, а облекчението след това е огромно.

Не ми говорете zа бои, таzи година се прецаках zа три пакетчета (червена, синя и zелена) платих 6?. верно, че всяко пакетче е zа по 30 яйца, но аz няма да боядисвам толкова, освен ако не ми пратите яйцата си Mr. Green.

# 26
  • Мнения: 11 315


Кате, ПИН фалираха, не zнам дали е добра алтернатива  Laughing
Говореха за обявяване на фалит, но не е сигурно, защото имаше кандидат да ги спасява. Заради тях отмениха закона за минимална работна заплата в бранша и сега ДП стачкува

# 27
  • Мнения: 3 880
Не ми говорете zа бои, таzи година се прецаках zа три пакетчета (червена, синя и zелена) платих 6?. верно, че всяко пакетче е zа по 30 яйца, но аz няма да боядисвам толкова, освен ако не ми пратите яйцата си Mr. Green.

Давай адреса. От мен яйцата, от теб боята Mr. Green Wink

# 28
  • Мнения: 9 052
продухване не е ли иzсмукване на секретите с една много тънка тръбичка. Стресиращ е само шума, който иzдава, но не боли, а облекчението след това е огромно.
 

да , но при всички таквиа пробиват тъпанчето иначе няма начин, което после zараства, но ако детето пак боледува секретите се натрупват отново и т.н.

zа малкия търся раница и се двуомя между deuter i salewa и от двете съм доволна. хм салева е малко по лека 600 гр,  но и побира по млако , а и няма светлоотраzители ...

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:20 от jabata_dil

# 29
  • Мнения: 911
продухване не е ли иzсмукване на секретите с една много тънка тръбичка. Стресиращ е само шума, който иzдава, но не боли, а облекчението след това е огромно.
 

да , но при всички таквиа пробиват тъпанчето иначе няма начин, което после zараства, но ако детето пак боледува секретите се натрупват отново и т.н.

zа малкия търся раница и се двуомя между deuter i salewa и от двете съм доволна. хм салева е малко по лека 600 гр,  но и побира по млако , а и няма светлоотраzители ...
ъъъъ....мисля, че става въпрос zа нещо друго newsm78

Общи условия

Активация на акаунт