Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Като заговорихте за кърмене...имам нужда от съвет.
От известно време Дарена се разсейва като суче.
Не се нерви, не плаче, но цокне малко, дръпне се и започва да се усмихва Rolling Eyes
Проверявам, има си мляко, не е от нямане със сигурност.
Но е неприятно Confused

# 16
  • Мнения: 57
Здравейте!Отдавна не съм се включвала,особено на първа страница Laughing.Много моля,изпратете ми потребителско име и парала за албумчето със снимките на лични!
Днес нашия бати има тържество в детската градина,той е подготвителна група и това е тържеството за завършването.Баба му даже е дошла от Враца да го гледа Wink
Много слънчев ден ви пожелаваме  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Mama tan4e, опитах се още преди няколко дни, но кутията ти за съобщения е пълна, изпразни я  Grinning

# 18
  • Мнения: 30
При мен ,като започна да не стига кърмата,започнах да пия български билков лактогонен чай-съставът му е :семена от магданоз,кориандър,копър и анасон.Има го по аптеките-струва около 1,20 лв. и идава добър ефект.Освен  това бебчо иска да яде през 2 часа и аз му давам,иначе реве ли реве...и така се поувеличи млекцето.

# 19
  • Мнения: 802
Бързам да се разпиша и отивам на разходка са малка Мими

# 20
  • Мнения: 2 641
Това което на мен най много ми влияе за увеличаване на количеството на кърмата е варено жито и лук (не заедно , де  Simple Smile

Декемврийките започнаха да захранват...аз съм още в чуденка кога точно в 5 или 6 м и с какво точно.

Александър се обръща вече активно и не иска да лежи в зимния кош. Иска на ръце за да гледа.

Атти, ти пазаруваш ли от The children place? Какви са ти отзивите?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 243
И аз да се запиша Simple Smile Не успях на първа страница , но бяхме на разходка Simple Smile Установих , че предиобяд определено е по-приятно навън , а не както вчера в най-голямата жега, уфф! май трябва да се минава на летен режим - сутрин и следобяд разходка , а по обяд - сън вкъщи . Само дето мойта в къщи не спи , но ще измислим нещо  Simple Smile
За захранването - моята докторка вчера на консултацията отново ми каза , че щом се наддава задоволително , няма нужда все още да се захранва , чак към 5-6 месец . Ако искам , мога да опитам , но новата храна се увеличават коликите , а ние още имаме  Sad
За кърмата - аз като усетя , че намалявяа , ям супа , пия много течности . За ананаса е вярно , но понеже би ми било непосилно да се тъпча с ананас , като излизам , си купувам литър сок от ананас 100%, сядам в градинката и го изпивам . Знам , че има консерванти и т. н. , ама то вече кое ли няма . Та резултатът е  bombs

# 22
  • Мнения: 1 325
Привет от нас Hug
Ира, много се радвам за кучето Hug
За цеолита да ви кажа една рецепта чудо!Всяка сутрин на гладно по една чашка прясно изцеден лимонов сок, топи и мазнини и цеулит!Успех който може да издържи на киселият му вкус Laughing
При на не е чак такава жега но е приятно за разходки-17гр.Забелядвам че в бг зимата беше студена а лятото горещо тук е много умерено- топла зима и  прохладно лято Laughing Ама си искам горещото време Simple Smile Айде и ние тръгваме след малко по разходки Hug

# 23
Поздрави и от нас !Да се запишем в новата темичка.
Ира,много се радвам,че мъничето е по-добре.Има направо ужасни хора.Ние изгубихме така двама от любимците си Cry.
Да се отчетем за протокола -Мони вече е нашишкавял до 7250/+900/ и 64см./+3/.Педи каза ,че не е нужно да захранвам още,може да пробваме сок от ябълка.Аз няма да бързам преди да навърши поне 4мес.Все още отказва вода,дори в жегите.
Kriss 1103,за кърмата ми помага българският лактогонен чай,както и сок от портокал/за последното може и да си внушавам,но ми харесва/ Wink.За съжаление следобедите сме пълна скръб със сученето/понеже кърмата е по-малко/ и продължавам да изцеждам и да давам шише.Не зная как щях да се оправям,ако отказваше да пие с биберон newsm78.
~Фил~,ние се усамотяваме в тиха стая,когато го кърмя,защото иначе голямо оглеждане и хилене пада. Но не винаги успявам да ги разделя с каката hahaha
Целувки на бебчовците и приятни разходки на мамите Hug
П.С.Някой знае ли дали в играта на Памперс може с един талон да се участва за 2 играчки?При нас промоциите вече са спрели  Sad

# 24
Здравейте, мами, и честито лято! smile3503 Записвам се и аз в тази темичка, въпреки че все още дочитам старата EmbarassedНие с малката Яна вече по цели следобеди не се прибираме вкъщи, навън е толкова хубаво и си я оставям да рита наволя без завивка  Whistling Whistling...Да си пожелаем хубавото време да не свършва, макар че ми се струва малко раничко за такива жеги, но поне се отпуска душата Wink!!!
Ние нали сме последни в редичката на януарките и се родихме последния ден от месеца си се движим, откъдето и да го погледнеш, със закъснение от един месец, та сега сме 5 500 кг и 58 см...
Да ви се оплача днес малко се притесних за мъника. Вече трети ден не е акала. Знам, че има такъв един период, когато бебето всичко усвоява, но дали е около 2 и половина месеца???  newsm78 При вас как беше? А това за разсейването на бебоците докато папат и при нас го има. Муца, муца и като се загледа някъде едва ли не чак зад рамото ми все едно кой знае какво се случва там Joy, но мисля, че не е притеснително, просто са ни любопитни и впечатлителни бебоците....
И друго да питам....Вие кафенце пийвате ли вече   Blush...аз вече си позволявам по веднъж на ден нормално кафе с кофеин...Не забелязвам разлика в настроението и съня на Яна, но дали може на друго да влияе??? На стомахчето???
Приятни слънчеви дни на всички ви пожелаваме аз и Яна!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 256
nivear , аз съм фен на The Children Place, много готини неща имат, но това, което най ми харесва е, че като пуснат дадена серия, за нея има аксесоари от главата до петите и дечицата стават като бонбони, много са хубави - ама като казвам всичко, имай предвид от шапка, ластик за коса, лента, блуза, пола, чорапогащника, обукви, гривничка, чантичка - всичко е в една гама, с един мотив, обикновено в повече цветове, върха са

Ира, радвам се за кучо!

Фил, същия проблем и при нас, усмивки за сметка на яденето, спането и тн, ама много му се радвам, похилвам се и аз малко и пак бутам блюдото в устата

# 26
  • Мнения: 68
The Children`s place и на нас са ни любими има разкошни роклички и полички, всъщтност те имат най-сладките роклички и естествено много готини разпродажби Laughing
мари- тази рецепта е много ефективна, моето момче пие лимона с малко сода, спра ли да кърмя се мятам и аз.
За свалянето на килцата се боря с вървене- колкото мога повече. Предпочитам да не ограничавам прекалено въглехидратите не е полезно за кърменето.

# 27
  • Мнения: 332
Иримира, много се радвам, че се е оправило кученцето  Hug Веднъж бяха стреляли с пушка по моята котка и имаше съчма в опашката, много луд народ има  Cry
Ние днес успяхме да поизлезем, такава жега беше и го оставих само по боди и голи крачета да ритка, голям кеф  Mr. Green Но излезе вятър и сега такъв дъжд се сипе, ужас Sad

# 28
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
[Фил, същия проблем и при нас, усмивки за сметка на яденето, спането и тн, ама много му се радвам, похилвам се и аз малко и пак бутам блюдото в устата
И Никито суче 5-6 мин.и почва да ми гука и да се хили,а майка му #Crazy newsm78 -все се чудя кво стана сега,наяде ли се  Rolling Eyes офф ще се побъркам вече.Винаги става така- когато имам кърма ,почва да се хили и да зяпа наоколо, като нямам / следобед и вечер / - рев ...
Ню Валя,това за блюдото много ми хареса Joy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Момичета , има тема Януарки 2009 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт