Сами да си направим прическа

  • 52 329
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Има ли някъде клипче - стъпка по стъпка, изправяне с преса?

То не е никак сложно-започваш отдолу нагоре,като косата ти е вързана горе и малко по малко си "взимаш" от нея.Аз поне така процедирам и толкова съм свикнала вече,че става за нула време.

# 16
  • Мнения: 765
Има ли някъде клипче - стъпка по стъпка, изправяне с преса?

То не е никак сложно-започваш отдолу нагоре,като косата ти е вързана горе и малко по малко си "взимаш" от нея.Аз поне така процедирам и толкова съм свикнала вече,че става за нула време.

И аз така го правя, но все не става идеално права. Пресата ми е много хубава. Като отина на фризьор и става много права и с ости връхчета отдолу. А моите в нас стават едни като хвърчащи.

# 17
  • Мнения: 1 289
 Flowers Sunflower Изправяне със сушоар
 Flowers Sunflower Изправяне със сушоар и преса
 Flowers Sunflower Изправяне с преса

От всички владея само последното и то по същия начин. Много искам да се науча сама със сушоара newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 708
Много интересна тема, ще я следя. предлагам ако някой сътвори нещо- снимков материал!  Wink

# 19
  • Мнения: 487
Flowers Sunflower Изправяне със сушоар
 Flowers Sunflower Изправяне със сушоар и преса
 Flowers Sunflower Изправяне с преса

От всички владея само последното и то по същия начин. Много искам да се науча сама със сушоара newsm78

Аз владея само първото,изправяне със сешоар,по същия начин!Преса нямам!

# 20
  • Мнения: 1 289
А каква четка точно използваш, защото 2 пъти си купувам и 2 пъти нищо не става. Не ще да ми захване от косата, камоли да я завърти Rolling Eyes newsm78

# 21
  • Мнения: 282
Супер темичка! Аз да попитам на линка дето е дала doby80 /изправянето само с пресата/, момичето от клипа има много интересен гребен, предполагам че го има по козметичните магазини ... с него ми се вижда по-удобно от колкото с обикновен гребен. Ползвате ли такъв гребен ...много ми хареса!

Общи условия

Активация на акаунт