Проблем с Windows Vista и Nero 8

  • 1 718
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Уфф, нещо не става, ей сега пробвах да сваля Неро 7.0.1.4. и в един момент ми казва, че
серийния номер е изтекъл и дотук....не знам какво става и взе да ми писва вече, от 2 часа се
разправям с тъпото Неро....

Аз ти казах че ще трябва да поканиш някой майстор в къщи ама на теб майтап ти се струва Simple Smile Тъкмо сега имаш повод да поканиш някой "познат"  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 203
Уфф, нещо не става, ей сега пробвах да сваля Неро 7.0.1.4. и в един момент ми казва, че
серийния номер е изтекъл и дотук....не знам какво става и взе да ми писва вече, от 2 часа се
разправям с тъпото Неро....

Аз ти казах че ще трябва да поканиш някой майстор в къщи ама на теб майтап ти се струва Simple Smile Тъкмо сега имаш повод да поканиш някой "познат"  Grinning

Хах, охх разсмя ме, не ми се щеше да занимавам в офиса хората с тия неща, пък и те са жени....сега да не прозвуча пък мойто като покана  Grinning, не знам, зацепи ме главата с ТУЙ Неро, ще мисля за МАЙСТОР, но първо ще обядвам....благодаря за отделеното внимание, Борисе, пак ще се включа сигурно, като ми се избистри главата, това да си комп. специалист не е за мене....

# 17
  • Мнения: 27 524
Вистата си е супер и щеш не щеш ще минеш на нея затова по-добре отсега да се свиква

Вистата наистина си е супер, въпрос на навик  Peace Както и с новия офис и всякаквите нововъведения  Peace

Общи условия

Активация на акаунт