Силен удар в главата!

  • 65 061
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Цитат на: azia
енцефалограми май правят в почти всяка болница, но мисля, че се заплаща.
за синините:
моята бебина преди месец се изхвърли от спалната люлка. започна да се подува и посинява. навремето един приятел го бяха пребили и пироговския доктор, при когото го заведохме, ни каза да го намажем със стар лук - разрязан. за съжаление ми се наложи да използвам тази рецепта с малката, като след това я намазах с Лиотон гел - еее нямаше и следа от нараняване. но лук не се слага при отворени рани.
и аз изпитвам ужас при удари в главата, но доколко често могат да се правят енцефалограми и рентгени?


За предотвратяване на отоци и синини при нас върши работа друго бабино 'лекарство' Simple Smile , не се смейте - олио! Поне при нас е изпитана марката, само, че става само в домашни условия...макар, че ми е идвало да си сипя олио в нещо и да си го разнасям с нас и навън - това във възрастта между 1 и 2 годинки, когато желанията са по-големи от възможностите...

# 16
  • Мнения: 5
[quote="Flash]
За предотвратяване на отоци и синини при нас върши работа друго бабино 'лекарство' Simple Smile , не се смейте - олио! Поне при нас е изпитана марката, само, че става само в домашни условия...макар, че ми е идвало да си сипя олио в нещо и да си го разнасям с нас и навън - това във възрастта между 1 и 2 годинки, когато желанията са по-големи от възможностите...[/quote]

за олио не бях чувала, но ако наистина има ефект е 100 пъти по-добро отколкото лука:)))
затопля ли се или така, както си е от бутилката мажеш?
за разходки какво ти пречи в едно шишенце да си носиш, то верно, че са ни "малки" дисагите де - ние сме като цигански табун, когато тръгнеме на разходка:)

# 17
  • Мнения: 830
Я , и аз се понасям с олио вече навън Simple Smile)
До сега съм ползвала само лед .
Но , боже мой , не сме толкова буйни като повечето  в тази тема Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Не се топли пустото олио, направо от бутилката се мазва малко...нямам никакво логично обяснение обаче, защо не става синьо удареното....

# 19
  • Мнения: 4 458
Цитат на: osch
Здравейте всички мами на буйни дечица Laughing !Искам да ви кажа  страхотен лек против разбити глави,ръце,крака и изобщо травми или по скоро подувания и отоци.Моят син непрекъснато се удря някъде и единственото спасение да не се подуе е олио.Когато дойде пролетта и започнем да излизаме навън си сипвам олио(обикновено слънчогледово)в 1 шишенце от физиологичен разтвор и лекуваме цялата градинка.То си седи дежурно в раницата цяло лято.Просто като се удари веднага се намазва с малко олио и изобщо не се подува и посинява много по малко,почти незабележимо.Пробвайте и ще се уверите.  ideauu УСПЕХ Grinning  Grinning  Grinning


тоя трик ми го казаха след първия удар - ако случайно се случи пак, да го пробвам. Е, случи се! Пробвах, но нямаше ефект Sad  При нас може би не подейства защото в момента на удара тя вече беше с цицина поне 1 см. Close  - може би действа при по-леки удари Rolling Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт