Рисуване, плуване или друго за сина ми на 3 години

  • 2 517
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 748
ами то това което се води за танци при 3 годишните трудно може да се нарече така Simple Smile казвам го защото съм се занимавала и все още с танци. специално съм питала и треньорите - става дума за сериозни занимания - и отговара е 5-6 години. то преди това и няма как защото не могат да си синхронизират ни крака ни ръце ни помнят кое как е. иначе да слушат някъде музика и да подскачат сигурно може и щом им е приятно лошо няма Simple Smile плуването на което ще запиша Ема от септември е http://pksprint.hit.bg/.
Не е съвсем така, да ти кажа. Заниманията са съобразени с възрастта им. Аз също съм учудена, че Емо успява да повтори нещо от това, на което ги учат.Например танцуват на патешката песен, ако се сещате, пляскат и махат с ръце, приклякат. От народните ги учат на ръченица, тичат в кръг и махат с ръце,вдигат високо краката, играят и право хоро,  приклякат и изнасят напред едното и после другото краче. Целта на цялото занятие не са сериозни тренировки за състезания, а игра за удоволствие. Истината е, че децата могат много повече, отколкото ние предполагаме. Сигурно ще прозвучи като реклама, но хората си вършат съвестно работата, възхищавам им се на търпението, не е лесно да увлечеш вниманието на 10-тина деца на възраст между 3 и 5.

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 15:44 от macro

# 16
  • Мнения: 700
Нюанс ми хареса, но заниманията за малките са от 17 до 18. Работещите мами няма как да пробият софийските задръствания.
Спринт - сезона свършва след 1 месец. На есен с песен Laughing

# 17
  • Мнения: 9 052
плуване. Да рисува може и в къщи и ако има дарбва ще си я раzвие, а недостатъчно движение е много вредно.

# 18
  • Мнения: 7 640
та къде има плуване за 3 годишни?

# 19
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Моите и двете деца ходят от 1 месец на плуване в Спартак.    Харесва им, а и аз съм доволна. Отдавна исках да ги запиша на плуване.

# 20
  • Мнения: 9 052
питай в градината . има органиzирани групи към градини. мисля , чЕ някъде в Младост имаше един басеин в училище, в Спартак и на доста други места.

Хора, zа какво е английски и подобни на децата, ако нямат достатъчно движение и не са zдрави? Колата, градината, колата , уроците , колата , супермаркета , къщи не е начин да отгледашzдраво дете.

# 21
  • Мнения: 208
Ние ходим на гимнастика един път в седмицата ( ходим от 2 години) и сега я записах на уроци по тенис. Казаха ми, 4е колкото по-рано я запиша, по-добре. За танци, мисля 4е е доста рано.

# 22
  • Мнения: 4 371
плуването на което ще запиша Ема от септември е http://pksprint.hit.bg/.
Пратих свеки преди няколко месеца да ги търси на басейна Диана, но от там й казаха, че никога не са чували за тази школа. И така оставих нещата. Ти къде ще я записваш?

# 23
  • Мнения: 4 877
Дуци, ние ходим в този клуб, но в хотела.

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 23:05 от май :)

# 24
  • Мнения: 2 448
Алианс няма ли при вас.Тук има такава форма на обучение за деца, по 3-4 часа на ден, без лятната ваканция, като училищата.По десетина деца са в група и има и рисуване и танци песнички учат, според възрастта, за по големите и езици. Таксите за поносими.

Общи условия

Активация на акаунт