Има ли мами за януари 2009г

  • 15 901
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мили бъдещи януарски мами, пожелавам ви лека, красива, спокойна и щастлива бременност Hug

Аз съм от миналогодишните януарки, макар че разбрах, че съм бременна малко по-късно - на 22 май.

И да знаете, че януари е най-подходящото време да имаш бебенце, сами ще се уверите...

 love001  love001  love001

# 16
  • Мнения: 367
И аз съм от януарки 2008 и ви пожелавам лека и безпроблемна бременност.Януари наистина е страхотен месец да имаш бебенце   bouquet Hug

# 17
  • Мнения: 110
Привет от още една мама на януарче (макар,че родих декември). Hug
Пожелавам на теб (а и на всички останали,които ще се включат по нататък),лека бременност,много приятни емоции и ще видите,че януарските деца са най-прекрасните и добрички същества!  bouquet

# 18
оаууууууу!!!колко хубаво!сякаш се въранх назад във времето!!!
честито кисс79!!!!желая ти едн вълнуващо,безпролемно,незабравимо пътешествие по линииката на бремеността!!!дано намериш част от тези неща тук във форума който може да се окаже във времето втори дом Simple Smile))за мен бе така с моето малко януарче!!!
поздравления и всичко най-хубаво   bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 5 391
Миналата година аз се престраших да пусна тема за януарки 2008 Grinning
Честита ти радост, лека до края и здраво бебче! Hug

# 20
  • Мнения: 135
Честито и от мен.
И аз съм от януарките 2008.Пожелавам ти на теб,а и на всички останали бъдещи януарки 2009,които ще се включат лека и безпроблемнна бременост.

# 21
  • София
  • Мнения: 62
Честита бременност и от мен!Лека и безпроблемна да е ,а на финала здрави и кротки бебчета!

# 22
  • Мнения: 107
честито....лек път към финала Hug Hug Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 147
Честито бебче!  Hug
Много се радвам, че "януарки" се появиха  Grinning
Лека бременност ти желая  Hug

# 24
  • Мнения: 1 325
Привет и добре дошли Hug Ние януарки 2008 май ще се изредим да ви честитим и ще ви напълним темичката ама няма как откога ви чакаме HugЖелая ви лека, щастлива и безпроблемна бременност мили януарки Hug

# 25
  • Мнения: 2 022
Честито, Kiss79!
И аз съм от тазгодишните март-априлки (т.е. терминът ми беше в края на март, но родих през април).
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебче накрая (или бебчета - не знам колко чакаш  Grinning).
И нека скоро темата ти се напълни с мами, които очакват своите новогодишни подаръци през януари 2009.
   bouquet

# 26
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Хайде, пълнете темичката. Леко бременеене и много хубави емоции от една мама на януарче 2007 Hug

# 27
  • Мнения: 385
Успех и леко бременеене  Hug

# 28
  • Мнения: 851
Kiss79: Честито и от мен   bouquet И аз съм мама на януарче 2008 и искам да поздравя теб и всички бъдещи януарки, които ще се запишат. Желая на всички ви много лека и спокойна бременност. Очакват ви много красиви емоции  докато сте бременни и още по-хубави след това  Hug

# 29
  • Мнения: 110
Къде сте,Януарки 2009??????????

Общи условия

Активация на акаунт