Отзиви за ФДТ на Л'ореал

  • 1 422
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
http://www.lorealparis.co.uk/Catalog/product.asp?idObjLien=%7B7D … mMetier=Cosmetics

Toppolinka  :love:m Това имам аз.. ако се видим мога направо да ти го подаря , че не ми влиза в употреба..само за дискотека..и за конкурсите иначе изобщо не се клепкам Simple Smile иначе е доста покривен, ако се прекали малко седи като масчица, но е лекичък. Аз сега си търся ако може..като как се казва..търся.. кремче с цвят.

# 16
  • Мнения: 1 243
debelanka, съгласна съм за пудрата, не ми хареса никак  Crossing Arms

Belucci, те на Орифлейм от серията Джордани Голд са два вида. Ти кой от двата ползваш?

Пробвах и двата, сега съм с този за 25 +, демек овлажняващия. Според мен е същият като Адаприращия, просто е малко по-хидратиращ, уж за изглаждане на фините бръчици. Абе доволна съм определено Wink

# 17
  • Мнения: 1 224
Момичета, взех си ФДТ на Буржоа Simple Smile
ето такъв :

# 18
  • Мнения: 5 299

Аз съм много доволна от този ФДТ, За съжаление обаче моят номер го спряха от производство, а новите цветове са ужасно тъмни. Купих си сега на Ревлон, но нещо не съм много доволна.

# 19
  • Мнения: 1 224
Бебето, не излиза снимката Sad

# 20
  • Мнения: 4 447
Издържлив и покривен пак е на Лореал, но е новият, който издържа 16 часа.
Аз съм много доволна!

Препоръчвам ти го.  Peace

# 21
  • Мнения: 630
Това на Лореал си е пудра, те го казват и на рекламата. Минерална пудра с покривност на фдт. Аз ползвам Калърстей. Взимам то за първи път, доволна съм. Аз изчетох цялата тема за фдт- ните и накрая се очертаха два като най- харесвани- Тейнт Айдъла на Ланком и Калърстей на Ревлон. Разликата в цената беше решаващата при мен

# 22
  • Мнения: 1 224
Анче,точно него гледах.. Но на Буржоа този ми се стори по-жълт , пък и мирише убийствено хубаво  Crazy Направо съм влюбена в него !

# 23
  • Мнения: 10
Моля запознатите да ми помогнат. Препоръчайте ми ФДТ, от който да не ми излизат пъпчици. Ползвала съм само на Орифлейм, но след това ми излизат малки но много лоши пъпчици и така прекратих опитите с ФДТ.Определено имам нужда да си слагам понеже имам петънца от стари пъпки по лицето. Насочете ме към по-добър ФДТ моля.

# 24
  • Мнения: 9 991
Да не излизат пъпчици , аз ползвам пудра , матираща.Когато се нанесе добре седи по добре и от фондьотен. А и кожата ми е суха , когато слагам фондьотен не мога да сложа хубав овлажняващ крем отдолу , защото става много мазно.

# 25
  • Мнения: 4 447
Моля запознатите да ми помогнат. Препоръчайте ми ФДТ, от който да не ми излизат пъпчици. Ползвала съм само на Орифлейм, но след това ми излизат малки но много лоши пъпчици и така прекратих опитите с ФДТ.Определено имам нужда да си слагам понеже имам петънца от стари пъпки по лицето. Насочете ме към по-добър ФДТ моля.
Има отделна тема за ФДТ  Peace

# 26
  • Мнения: 493


Ето този ползвам аз,издържа 16ч.,покривен е и съм много доволна Peace

# 27
  • Мнения: 4 447


Ето този ползвам аз,издържа 16ч.,покривен е и съм много доволна Peace

Точно за този споменах и аз!
Страхотен е!

 Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 299


Ето този ползвам аз,издържа 16ч.,покривен е и съм много доволна Peace
Toва имах и аз в предвид.

Общи условия

Активация на акаунт