Солени кошнички

  • 16 446
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
И на мен ми е мъчно, че ги няма онези метални, малки и истински за рецептата (не знам дали точно тази, има няколко) кошнички  Sad

# 16
  • Мнения: 11 747
ами, формички за тарталетки са това. Както и тия кошнички са солени тарталетки. Продават се по магазини за професионално кухненско обурудване, както и по други магазини.
Аз нямам, но днес ще си купувам формички от фолио, при нас има по 15стотинки бройката. Малко по-големи са и за еднократна употреба, ама какво да се направи.

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 14:11 от pina

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Имам и аз такава форма, но не се бях сетила да сложа хартиена формичка вътре, иначе ваденето на печивото е доста трудничко Embarassed
Мерси за идеята, Блонди, ще пробвам и този солен вариант Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Блонди изглеждат супер  Peace! Скоро и аз ще се наредя сред направилите ги, само да си намеря хартиени формички  Mr. Green.
Имам и аз такава форма, но не се бях сетила да сложа хартиена формичка вътре, иначе ваденето на печивото е доста трудничко Embarassed
Мерси за идеята, Блонди, ще пробвам и този солен вариант Peace
А рецепта за сладките кошнички имаш ли? Много ги харесвах, тестото с много орехи и плънката вътре, ммммммммм  Crazy.

# 19
  • Мнения: 11 747
ей ги мойте кошнички  Grinning




те малко на мъфини заприличаха... ама големички ми бяха формите... Blush

# 20
  • Мнения: 791
ммммммммммммммммм, задължително ще пробвам и ще докладвам   
 bouquet
Блонди, голям фен съм на твойте рецепти! Всичко твое съм си копнала, за което съм ти благодарна аз и цялата рода  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 899
Миналата седмица ги правих, станаха чудесни и много вкусни. В тестото замених половината бяло в брашно с царевично, а в сместта сложих черен пипер, чубрица и шарена сол.



Блонди,   bouquet

# 22
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И на мен ми е мъчно, че ги няма онези метални, малки и истински за рецептата (не знам дали точно тази, има няколко) кошнички  Sad
В нашия град имаше точно такива форми ,за които говориш.Миналата година си взех 20тина за 5 и нещо лева.....малки,къдрави и от ламарина......същите като от едно време Wink
ако много държиш да ги притежаваш,ще мина след работа и ще проверя дали все още ги предлагат и ще ти пратя .... Wink

# 23
  • Мнения: 832
Страшно се заинтригувах.Аз не си спомням да съм яла такива едно време.Но задължително ще ги направя.Много харесвам такива солени нещица.Аз също благодаря за хубавата идея   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 625
И в София ги има тези формички в едно малко магазинче близо до Пиротска, ако някой се интересува. Ето карта:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=589d0a45875d2ff070c1091a96a4c1 … ame=&oType=49
Мястото оградено с червено кръгче!
На мен ми се сториха доста скъпи. Формичката май беше 1лв. А ако ти трябват 30-тина?

# 25
  • Мнения: 27 524
Уау, 1лв за една такава формичка е много, да  Confused
Умбра, браво, жалко, че не се сетих и аз за чубрица  ooooh!
danidji, ще ти бъда много, много благодарна ако провериш Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 7 039
Блонди, обожавам ги тези кошнички, майка ми имаше формички, но не ги е правила с години. Ще се заема аз да ги направя.

# 27
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Блонди  ,вчера след работа минах през магазина.....в момента нямаше кашнички,но казаха,че ще заредят......дерзай Wink

# 28
  • Мнения: 27 524
Много ти благодаря  Hug
Аз съм си в София юни и юли, така че веднага ще ти пусна превод за всички разходи.

# 29
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
В такъв случай нещата се нареждат прекрасно щом ще си в БГ Grinning
До тогава /имам предвид докато си дойдеш /ще заредят със сигурност......аз профилактично пак ще наминавам да им напомням...за всеки случай Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт