Фризьор Бургас - координати !

  • 180 108
  • 758
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 620
Ужас и на мен ми изглежда долнопробно като съм разглеждала страницата и им във Фейсбук



 Peace

# 646
  • Мнения: X
Не рискувайте да ходите в салон ГЛОРИЯ,с тия ваучери какво мислите че ви предлагат,никаква козметика и качество!Мият главите с някакво евтино веро,разреждат боите с маска за коса,повечето не могат да подстригват,пушат над мокрите ви глави  и освен на цигари можете да се омиришите на манджа.Крайно нагли,крещят като селянки,хилят се ужасно,могат да те стреснат,а и все пак искаме релакс на такива места.Гледат да ви претупат ,за да седне следващия и да му вземат парите.Салона е ужасно мръсен,виждала съм хлебарки на долния етаж и е потънал в косми и прах.Ходила съм там с мои приятелки,нито една не е оставала доволна от фризьорките.Всички там са с високо самочувствие без покритие-въздух под налягане!

+1. Пари да ми дават - не отивам.

Подкрепям!!!!

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 446
И аз съм с къдрава коса и направо не смея вече да седна на фризьорски стол.Замислям се да се подстрижа на дълъг Боб,но ми е необходим читав фризьор.Омръзна ми да чакам да ми порасне коса след посещение при някои такива. Crossing Arms ooooh!Тази фризьорка дали ще се справи и на какви цени работи?

Извинявам се, че чак сега отговарям - 12 лв ми взима - мие косата, подстригва и сешоар.

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета, препоръчайте някой фризьор, който да боядисва с Колестон на Вела, по възможност в ж.к. Славейков. Hug

# 649
  • Мнения: 14
Привет момичета и аз искам да се включа с няколко въпросчета.Моят фризьор замина за Англия ,бях си свикнала при него Sadи сега незнам къде да се подстрижа и косата ми стана ужасна след като родих.Едно време ходих при Стайко , но доста скъпичко взима ...Някои може ли да ми даде отзиви за фризьорски салон "Съни"  гр.Бургас "Меден Рудник" бл.399 и  салон на улица Оборище 14 сега имам доста примамлив ваучер • Подстригване, боядисване на коса с боя на салона, измиване, подхранваща маска и оформяне на прическа със сешоар - за 18.90лв, вместо за 40лв;.


 

# 650
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
Момичета, а някоя от вас правила ли си е кичури при Живка, до младежкия дом? Вчера ми я препоръчаха, но все пак да попитам и вас?
 Достатъчно опитна ли е, че мойта коса е много гъста и трудно се поддава на процедури?

# 651
  • Мнения: 1 298
За Съни съм чувала само хвалби, но за маникюристката. За фризьорката нищо не съм чувала.

# 652
  • Мнения: 22
Здравейте! Знаете ли къде правят добре/професионално кичури "Балеаж"??

# 653
  • Бургас /Център-жк.Изгрев/
  • Мнения: 49
Имате ли някакви отзиви за студио ''Амбър'' за постригване ?  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Аз се подстригвах там преди години и съм сравнително доволна, но чак очарована и впечатлена не съм. Смених фризьора защото ми е неудобно местоположението му, а и приемливо качество мога да намеря по- наблизо и на по- добри цени.
Някои ползвал ли е услугите в салона на Капанов в х-л Приморец? Мнение?

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 12:54 от giovanessa

# 654
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета, а някоя от вас правила ли си е кичури при Живка, до младежкия дом? Вчера ми я препоръчаха, но все пак да попитам и вас?
 Достатъчно опитна ли е, че мойта коса е много гъста и трудно се поддава на процедури?
Аз ходя при нея доста отдавна,косата ми е доста гъста и трудна за оформяне и да ти кажа до сега съм най-доволна от нея като че ли,но кичури не съм правила  Peace

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 275
И аз искам да пробвам при Живка, но съм доста дезориентирана от толкова  салони в района, как точно се казва нейният? С коя марка работи?

# 656
  • В мечтите
  • Мнения: 639
И аз искам да пробвам при Живка, но съм доста дезориентирана от толкова  салони в района, как точно се казва нейният? С коя марка работи?
Бюти се казва салона,той е доста малък и незврачен честно казано,а бои има на Селектив,Лакме и други каталози които не съм им обръщала внимание.

# 657
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
Може ли тел на Живка и Надеждица?

# 658
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Аз на Живка мога да дам 0897918857,а на Надеждица къде е точно салона някъде из Братя Миладинови съм чувала  Rolling Eyes

# 659
  • Бургас
  • Мнения: 626
Може ли тел на Живка и Надеждица?

Надеждица е в Лазур сега, на улица Батак 3, точно срещу училището на Капанов: https://www.facebook.com/pages/Salon-ART-ZEN/624965730916277

Общи условия

Активация на акаунт