за растеж на косата

  • 2 812
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
е засега не пада...родих преди 40 дни.

# 16
  • Мнения: 7 723
е засега не пада...родих преди 40 дни.
Е, ще почне....споко  Wink Hug

# 17
  • Мнения: 39
амииии.....кога и защо newsm78

# 18
  • Мнения: 7 723
Кога?
Към третия месец.
А защо?
Защото по време на бременноста, организмът образува
ненамкъв си хормон, който подтиска нормалния косопад.
Добре обаче, след като нивото на тоя хормон по-
късно се регулира, космите, които е трябвало да изпаднат
през некосопадовия период, започват да падат "наведнъж" Crazy
Това може и да те доведе до състояние на депресия,
но не бива да се притесняваш- нормално е.
При всички ни е така. Не се отчайвай.
Мажи се със себорал и всичко се е на ред  Wink Hug

# 19
  • Мнения: 39
ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа #Cussing out #2gunfire е нещо хубаво освен бебчето не остава ли след бременноста? то не бяха сланини, то не бяха стрии, увиснала кожа, лишеи а сега и косата ще ми пада. мамка му

# 20
  • Мнения: 7 723
ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа #Cussing out #2gunfire е нещо хубаво освен бебчето не остава ли след бременноста? то не бяха сланини, то не бяха стрии, увиснала кожа, лишеи а сега и косата ще ми пада. мамка му
така е. Нищо хубаво.  Crossing Arms
А има и други, не по- малко лоши неща... ooooh!
...като например липсата на здрав и спокоен сън,
разреждането на секса с любимия,
досадните визити на свекърва ти...и т.н. Wink Joy

# 21
# 22
  • Мнения: 630
ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа #Cussing out #2gunfire е нещо хубаво освен бебчето не остава ли след бременноста? то не бяха сланини, то не бяха стрии, увиснала кожа, лишеи а сега и косата ще ми пада. мамка му
оооо, далеч не си изредила всички "красоти", оставащи след раждането, като например хемороидите, ама тях ги нищим в друга тема. По темата за косата- моята расте по принцип бързо, без да полагам особени грижи. Според мен това е едно от нещата, които обясняваме с редовното: ген!, както е и плешивостта. С разни козметични средства може просто да се поддържа по- добро състояние, но чудеса...не вярвам

# 23
  • Мнения: 27 524
Косопадът след раждането е на хормонална основа и каквото и да пие и да се маже, няма да има особен ефект  Wink

# 24
  • Мнения: 11
До колкото знам Себорал помага за един специфичен тип косопад, а именно гнездови (alopecia areata), не съм много сигурна че ще се справи и с обикновения. А за пърхота да помага, ако съдя по собствения си опит и този на приятели. Все пак нищо не ви пречи да пробвате, цената му не е висока, а и не вярвам на някого да навреди  Wink

# 25
  • Мнения: 146
за по-бърз растеж на косата ползвам стимулант за коса на икаров-много по-бързо расте косата от него,аз лично съм страшно доволна-намира се по аптеките и струва около 4 лв,което си е доста прилична цена-освен това пише в листовката,че помага за цялостното укрепване на косата и по-малкото и омазняване,за което не съм много сигурна дали го имаше при мен като ефект-то е направено от билкови масла и цялото е такова-все едно си мажеш течно масло в косата-оставяш го да ти престои половин час на косата след като си си сложил от онези найлоновите шапки за баня и си го увил това с кърпа отгоре-като мине този половин час си измиваш косата-смисълът на този стимулант е,че се слага на мръсна коса и веднага след това я измиваш

# 26
  • Мнения: 179
Ох, мили мои!
Аз имам въпрос.
косата ми е много мазна и дали от теЗи масла дето ги слагам в маската с АДЗЕ-то ми стАВА все по-мазна. Уж използвам маслото от семки на грозде и пак на втория ден трябва вече да я вържа, защото просто е ужасна. Дали стимуланта ще ми омазни косата. Вие как поддържате косите ви да не са мазни(ако е възможно)?

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За растеж, както са писали вече и аз ползвам Себорал форте и хининова вода. За ефект не съм много сигурна, че има, но много ми се изсушава косата от него, а и ми стои на клечки. За това два- три пъти седмично го ползвам като се намазвам вечерта, преспивам с намазаната коса и на сутринта измивам косата с шампоан.

# 28
  • Мнения: 39
ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа #Cussing out #2gunfire е нещо хубаво освен бебчето не остава ли след бременноста? то не бяха сланини, то не бяха стрии, увиснала кожа, лишеи а сега и косата ще ми пада. мамка му
оооо, далеч не си изредила всички "красоти", оставащи след раждането, като например хемороидите, ама тях ги нищим в друга тема. По темата за косата- моята расте по принцип бързо, без да полагам особени грижи. Според мен това е едно от нещата, които обясняваме с редовното: ген!, както е и плешивостта. С разни козметични средства може просто да се поддържа по- добро състояние, но чудеса...не вярвам
е сега кажете че и хемороиди ще ми излязат и ще се  #2gunfire Shocked

# 29
  • Мнения: 824
... Вие как поддържате косите ви да не са мазни(ако е възможно)?

Моята я мия всеки ден.По принцип даже не е мазна,но е свикнала така от години и не мога да издържа и един ден без да я измия.

Общи условия

Активация на акаунт