На какъв език е съобщението на тел. ви секретар

  • 2 317
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
ами беше на местния,докато дребната не се нау4и да го трие,и след няколко записа ,ни писна и сега се 4ува само нейния глас

# 16
  • Мнения: 2 825
Нямаме такова животно  Naughty
Тук хич не е разпространено оставянето на съобщения на секретар, някой даже го смятат за набутване.

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
последна опция,

подсети ме, че трябва да му видя сметката...

# 18
  • Мнения: 337
Преди време една позната беше записала поздрав на секретаря ми на английски  (неква самоинициатива беше поела), но няколко пъти ми се наложи да си набера телефона и всеки път , като го чуех и много ме дразнеше и го изтрих .Сега съм си със стандартното .Вкъщи също.
Незнам защо , но винаги , като чуя записан поздрав на телефон и ми става много смешно.А по филмите звучат така добре... Laughing

# 19
  • Мнения: 7 914
нямаме тел. секретар.. на моя мобилен си е оператора, който казва само номера ми Peace

# 20
  • Мнения: 3 932
Т.е., доколкото разбирам тел. секретар не е на осбена почит в повечето европейски страни  Thinking
В Канада е немислимо без, и в служебен, и в личен план.

# 21
  • Мнения: 545
Моят домашен е с гласа на мъжа ми (плътен и секси тембър, майтапя се само наполовина  Mr. Green), който казва "Добър ден!" (на бг), останалото на френски - "Това е българо-бретонския секретар на X & Y..." бла, бла..завършва с типичното "оставете ни съобщение, ще ви се обадим"..
Прослушваме го средно веднъж на 3 дни.

Преди се забавлявах да си слагам различни гласове на известни певци на мобилния.. Енрике Иглесиас, който казва " Аз и моята приятелка ти казваме Здравей. В момента сме заети, остави ни съобщение". 3 евро за това удоволствие.  Хлапешки работи.   Laughing

# 22
  • Мнения: 3 521
Нашият секретар си седи на топло в кутията под леглото - идея нямам дори какви езици владее.
Хендито го поддържалеличката от телекома - т.е. на немски си шпреха, но сериозно обмислям да я изключа.

# 23
  • Мнения: 1 526
Домашен телефон нямаме. Скайпа и всичките мобилни са напълно достатъчни.
На тях има оригинален секретар на местният език, но рядко ги слушам.
И аз съм на принципа "който търси- намира".

# 24
  • Мнения: 3 674
На мобилния ми секретар  е запис на моя  секси глас... Joy ...и е на  английски и  на местен /на норвежки/.

Чудя се да вкарам ли и на български... Crazy Ама от България обикновенно ме търсят само  на скайпа... а не на gsм-а... newsm78

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 17:58 от ЧервеноВинце

# 25
  • Мнения: 2 567
На немски е, стандартното.
За мен е полезна вещ, използвам го непрекъснато, а и самата често оставям съобщения.

# 26
  • Мнения: 3 423
Всичките ни телефони и хендита
са и със секретар на местния език.
Записани са с нашите гласове.

# 27
  • Мнения: 4 399
На местния език, но си признавам че ме домързя да говоря нещо на мобилния си и оставих стандартното съобщение. В службата е на английски, ама май че сме задължени да има поне 1 на английски (може и 2 съобщения, едно на английски и едно на местния, ама мен пусто ме мързи).

# 28
  • Мнения: 461
Лелката от телеком си приказва. Само дето майка ми отказва да говори с нея и затваря преди да е изредила всички цифри, които има да казва.

# 29
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Нямам такова животно,но ако имах щеше да и на местният и на родният език.

Общи условия

Активация на акаунт