От два стола - на земята

  • 4 131
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 348
Никога не съм била в чуденка "този или онзи". Само "да бъде или да не бъде"  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 10 329
Била съм в такова положение. Нищо не избирах, "сляпата неделя" сама ме срещна.  Аз нямах избор, толкова лудо влюбени бяхме (още сме), старата сериозна връзка просто се разлетя на парчета.

# 17
  • Мнения: 91
ми и с повече от двама ,но никога не съм лъгала никой и не съм изпадала в неудобни ситуации   Whistling
е преди да се омъжа сега вече не дивея така

# 18
  • Мнения: 1 418
Два пъти.Първият път зарязах единият и се омъжих за другият.
Вторият път се разведох и сега съм при третият. Twisted Evil
Винаги съм имала избор.

# 19
  • Мнения: 2 070
Как правите избора между двамата така,че да не съжалявате?
А що трябва да правиш избор? То си е направен - с двамата и това е.

Тъй де - сърце голямо - има място за всички.

Не ми се е случвало, но ако ми се случи ще го приема с достойнство и като мине време ще седна на следващ стол. Кво толкова. Може и да си остана да си стърча - не ме е страх.

# 20
  • Мнения: 3 929
Да, когато бях студентка. И то неведнъж. Трудно е, наистина. С единия се виждах в града, откъдето съм, а с другия - в София. Прекратявах едната връзка, не защото е трудно и не се издържа, а защото някой от двамата вече не ми харесва, дразни ме нещо в поведението му, омръзнал ми е или пък той ме напуска. Не ми се е налагало да избирам, просто така се случва. Или единият ме напуска, но без да знае за другата ми връзка, или аз вече не го харесвам и прекратявам връзката.
Нещата претърпяха коренен обрат, когато срещнах мъжа си. Не ме е оставял да скучая и 1 секунда. Камо ли да помисля за друг!

# 21
  • Мнения: 3 423
Нещата претърпяха коренен обрат, когато срещнах мъжа си.

Всички така казват! Клише, та дрънка.
От два стола, та на канапето.

# 22
  • Мнения: 18
Аз преди да се омъжа бях на 2 стола,избрах едния,омъжих се и след време започнах пак връзката с другия.Сега се появи трети,ще се развеждам защото с мъжа ми не се разбираме вече и незнам кой от другите двама да избера!Като единия е по-голям от мен с 11г и както казва azaf аз когато стана на 50г той ще е на 61г !Когато съм с единия и сме заедно примерно 3 дни и почва да ме дразни с нещо все,а пък  когато съм с другия ми липсват ласките на втория стол,абе шантава работа и незнам как ще се оправя!

# 23
  • Мнения: 15 572
била съм на два стола. но през цялото време знаех с кого искам да бъда
единият го обичах много, обожавах го, той беше всичко за мен.
с другият просто ми беше приятно - беше истински кавалер, обичаше ме лудо, беше готов на всичко за мен, всеки ден правеше по нещо, за да ме прави щастлива. но не го обичах. изкарах с него около 6 месеца и прикючих връзката. раздялата беше доста болезнена за него, а до някаква степен и за мен, но това не можеше да продължава вечно.

# 24
  • Мнения: 4 733
Все чувствата към единия надделяват повече...

# 25
  • София
  • Мнения: 38 515
М да - последно бях на бар стол и фотьоил.
Все още съм си на фотьойла, че е по-удобно.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Случвало ми се е, но не ми се навлиза в подробности. При мен е оправдано - зодия близнаци съм и за всяка ни трябва да има поне по един... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 733
зодия близнаци съм и за всяка ни трябва да има поне по един... Mr. Green
О и дъщеря ми ли ще ги дроби такива не след дълго Shocked
Нати, надявам се не проточваш лигичка под влиянието на упойката  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 875
Два пъти ми се е случвало да се кандилкам между два стола, като първия път се опитах да скрия  двойнствената си игра  и от двамата, а във втория се развявах като кралица, с гордата самоувереност на червената шапчица, че всичко ще свърши добре.
Ама и двата пъти всеки си дърпаше черджето към себе си и накрая ми теглиха по една тънка и дълга tooth

# 29
  • Мнения: 301
и трети стол си придърпвах даже  Embarassed младост нерадост hahaha ама мекото фотьоилче развали работата  Twisted Evil и сега като съм си затоплила мястото няма да го дам Joy

Общи условия

Активация на акаунт