Как да постъпим със свекъра...?

  • 3 130
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696

Аз имам подобен проблем,и ние все още нямаме жилище и живеем със свекитата на един етаж,от три стаи-2 спални и една всекидневна,а на долния етаж са родителите на моя свекър smile3515и познай!При нас проблема е че не искат да ни оставят само под предтекст че дъртите как щели да се оправят,а свекърва ми има родители и те имат достатъчно място да ги приемат,на 10 мин път от тази ни къща,но не,а и постоянно ме подценяват че не мога да си гледам детето,месят се във всичко и ние всъщност не разбираме дали сме сем?


Боже, ти сериозно ли го говориш това?  ooooh!
Mr. Green

# 31
  • Мнения: 375
свекър и свекърва сда сса п надалеч е моето мнение!

# 32
  • Мнения: 37
Абе какво не ви харесва в цитата ми или не мога да разбера какво точно означават изблиците ви.Тук не беше ли зададен въпрос,или тр да се заяждаме с някой newsm78 smile3506

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 19:07 от eti_88

# 33
  • Мнения: 25 641
Абе какво не ви харесва в цитата ми или не мога да разбера какво точно означават изблиците ви.Тук не беше ли зададен въпрос,или тр да се заяждаме с някой newsm78 smile3506

Амиии....
Дай ми поне една смислена причина, поради която хора, които най-сетне са си отгледали децата, задомили са ги и могат най-после да си отдъхнат и да си обърнат внимание един на друг, да трябва да зарежат всичко постигнато, като жилище например и да се натресат на стари години в родителите си, само и само снахата да се шири наготово и на спокойствие в собствения им дом?  newsm78
Като искате самостоятелност - прав ви път! Има квартири, има ипотеки, ама трябва и дупе за бачкане, не само за секс.

# 34
  • Мнения: 3 423
Намерете му любовница или му
сгънете джойнт, все ще клекне.

Общи условия

Активация на акаунт