Споделете 61

  • 24 392
  • 1 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Задният двор на работата ми е отделен с малка тухлена стена от една детска градина. Редовно прехвръкват топки и балони при нас. Когато ги намерим, ги прехвърляме обратно и се чуват възторжени крясъци : Топкатаааааа!
Чудя се, дали да не си организираме междуведомствен турнир по прехвърляне на топки - малки срещу големи.

# 16
  • Мнения: 2 070
Нищо не им е правено на снимките, можеше, но нямах търпение да ги кача.

За отделна тема - някой да пусне, че аз излизам, ще мъкна болното дете с мен на лекция. Все пак там са Националната галерия и Етнографския музей, маскари не, ами....

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Саня, лазарките са моми, иначе и ти можеше Mr. Green
Която е лазарувала, вече е достатъчно голяма, за да се омъжи. В случая с моите госпожици не смятам, че им е дошло времето.

# 18
  • Мнения: 2 032
Лисо, в кой/коя/кое си влюбена? Сподели.

Днес ми стана мъчно за майка (тя е болна, но бойна). Ще си закупя билет другата седмица да отида я видя за няколко дена.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Знам, Де Ванче.  Grinning Абе аз в тъмното минавам за 18-годишна. Освен да се преправя на мома, друго не остава.  Mr. Green
Янето много хубава. Пу-пу.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 783
Днес е тъжна годишнина за семейството ми. Една смърт ми помогна да разбера, че и в нещастието има нещо освобождаващо.
Не е много свежо....

# 21
  • Мнения: 118
Не съм съвършен.Днес го открих.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Споделям 8 кг по- малко, хремаво дете, с жълти сополи.
Обещах си и гледам да го спазвам да не тичам по лекари за всяко нещо, но много ме човърка какво значат жълти, гъсти секрети.
Ако може докторките да ми кажат, ще ми помогнат да си спазя обещанието. Praynig

# 23
  • Мнения: 3 423
много ме човърка какво значат жълти, гъсти секрети.

Сополи, гурели, бяло течение.
Понякога може и гной дори.

Разбира се, секретите от носа
се наричат сополи и се бършат.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Сополи на бебе.

# 25
  • Мнения: 3 423

Е, зависи какво си си поръчала.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
 Crazy

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хай и от мен!
Бубс, Мишо редовно ми носи жълти сополи от яслата- промивам и капя капки. С капките минават за седем дни, без тях- за седмица Crazy.

ДеЩо, чудна лазарка си имаш Simple Smile!

# 28
  • Мнения: 17 407
Уф, Лиске! Mr. Green
Буболина- сополи, бре. Лекувайте се,  и споко.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 783
Имало е полза от стискането на палци! Вълшебни са ви палците! Много съм щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт