Стикерите със Шрек

  • 43 125
  • 675
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 886
намерихххх 1 вия брой newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 аз да призная на мене лично не ми харесва Blush Blush но на синковеца много даже играха заедно с малката с медальоните hahaha

# 46
  • Мнения: 998
DIVA_ORHIDEQ , откъде го намери!  Praynig

# 47
  • София
  • Мнения: 3 688
Ауу вчера едвам открих втори брой,голяма мания настанало и са ги изкупили.....

# 48
  • Мнения: 1 113
И ние го купуваме това списание. Лили много го хареса. Вчера взех втори брой и се оказа, че докато чакала кутията за  амулети, моята госпожица загубила първия амулет  ooooh! Някой да знае дали продават само амулети по реповете?

# 49
Синът ми си загуби амулета с магарето и много плака. Знае ли някой дали се продават отделно и амулети, че иначе ще ми се наложи да купя втори път списанието.

# 50
  • Мнения: 3 886
намерихххх 1 вия брой newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 аз да призная на мене лично не ми харесва Blush Blush но на синковеца много даже играха заедно с малката с медальоните hahaha
Aми в един забутан реп ако искаш на едно мести ми обещаха 1 вия брой  но аз същия ден си го намерих ако човека успее да го намери ако искаш пиши на лични мога да ти го дам днес ще провера

# 51
  • Мнения: 654
в Сливен няма проблем със списанията.има и първи и втори брой.цената е малко стряскаща но крастата е голяма.

# 52
Чудя се, кога ще излезе втория брой?  newsm78
По логика, на 21.05, но ако някой има достоверен източник за броя, да пише, иначе всяка седмица ще трябва да ходя да проверявам  Praynig

# 53
  • Мнения: 3 886
Чудя се, кога ще излезе втория брой?  newsm78
По логика, на 21.05, но ако някой има достоверен източник за броя, да пише, иначе всяка седмица ще трябва да ходя да проверявам  Praynig

той  е излязалвече.на мисля чена21.05 ще е 3 тия бройдаже виждам че вече и 2 рия брой почти го няма

# 54
  • Мнения: 998
Момичета, а Кодовият ключ в първи брой ли е бил? Че синът ми го е виждал у приятел, а във втория брой го няма....

# 55
  • Мнения: 3 886
Момичета, а Кодовият ключ в първи брой ли е бил? Че синът ми го е виждал у приятел, а във втория брой го няма....
Да и книжката за стикери е в брой 1

# 56
  • Мнения: 998
за нея знам:)

# 57
  • Мнения: 1 555
Купих го и аз, защото баткото му е фен на Шрек и ги гледа и 3 филма по цял ден / може би защото го заплени факта, че се къпе в калта... Laughing / засега не ми се повтарят, купих още допълнителни стикери и ги лепим заедно! Тези ароматизираните са свежи  Laughing има един с едно печено праценце... е наистина има някакъв доловим мирис 

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 3 688
hrandi другите ароматизирани стикери как миришат,ние имаме само този с прасето

Общи условия

Активация на акаунт