Стикерите със Шрек

  • 43 258
  • 675
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 33
Лапетата имат само една идея - да откраднат пакетчетата Grinning Grinning

# 91
  • Мнения: 33
Мен много не ме кефят картинките.По-хубаво е да се съберът амулетите Simple Smile Някой знае ли кога ще излезе 3-ти брой ?

# 92
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Мен много не ме кефят картинките.По-хубаво е да се съберът амулетите Simple Smile Някой знае ли кога ще излезе 3-ти брой ?

 Някой беше споменал 21.
 Теб не те кефят,ама моята принцеса им се кефи много. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 33
Днес гледах в ebay.com за 2 лева - амулетите от 1-ви до 4-ти брой

# 94
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Днес гледах в ebay.com за 2 лева - амулетите от 1-ви до 4-ти брой

   Joy Joy Joy Да де,ама доставката?

# 95
  • София
  • Мнения: 3 688
фантичка разкрий тайната как да избираме пакетчетата?

# 96
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
фантичка разкрий тайната как да избираме пакетчетата?

   Joy Joy Joy Лапето ми каза,че по-дебелите,които трудно се огъвали са с менящи се стикери а по-тънките с блестящи и ароматизирани.Опипа ги всички щото вече бил събрал всички менящи се и му трябвали само другите. Joy Mr. Green Избра си,отвори си го и остана доволен. ooooh!

# 97
  • София,
  • Мнения: 4 267
Запис и ние сме много впечатлени от албума, стикерите и амулетите. Чакаме с нетърпение 3 брой. Преди време така събирахме Дребосъчетата, но накрая много се изложихме, че неможахме да купим последните 10 броя. Сега ще бъдем по стриктни.
А с трети брой ще има и кутия за книжките.
фантичка разкрий тайната как да избираме пакетчетата?
И аз съм любопитна да узная?  Hug

Благодаря, много са умни тия хлапета! Днес ще пробваме, да видим какво ще стане!

# 98
  • София
  • Мнения: 3 688
добра идея
аз сега залепих един ароматизиран...дъха на дрокона blahblah

# 99
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

  Деца. Mr. Green
  Dundurela,имате ли повтарящи се да сменяме.Ти поне си ми наблизо. Laughing

# 100
  • Мнения: 549
и нас ни бройте в числото на зарибените. Joy Joy Joy

# 101
  • Мнения: 654
затова как да откриват стикерите децата имат право,от вчера всички го правят,но лелките не им дават да ровят много много .

# 102
  • Мнения: 33
По-голямото ми дете има сайт на платен хост.Искате ли да направим сайт на поддомейн за шрек?Ще се администратори.

# 103
  • Мнения: 2 241
Е как съм пропуснала тази тема?  smile3538

И синът ми е от запалените, двата броя сме ги купили, разбира се, както и несметен брой пакетчета със стикери. Наложи се да ги сведем до 2-3 на седмица, че то иначе излиза ли се на глава?

За размяна обаче нищо не остава, защото тя тече в училище, съответно всеки ден ми се показват новите придобивки, последно се беше сдобил с "най-ценните" стикери, които (ако не се лъжа) били първия и последния.  Laughing

# 104
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние последния го имаме,ама за първия не съм сигурна. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт