Елекрическа кана за вода

  • 11 380
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
А за какво ползвате каната?Аз нямам такъв уред,ползвам микровелето за затопляне на вода.
Най-вече за чай и да доливам вода в яденето или ако топля вода за нещо на котлона, наливам от каната, става по-бързо. Аз нямам микровеле и ми е много полезна. А чайове пием много  Flutter

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А за какво ползвате каната?Аз нямам такъв уред,ползвам микровелето за затопляне на вода.


За чай(винаги си кипвам голямо количество близо литър,а нямам толкова голяма кана за микровелето,а също и като готвя особено супи,става по-бързо.


# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз скоро гледах заради майка ми и за пръв път видях това нещо - пластмасова кана с два открити реотана по средата. Shocked
Изумих се, че въобще е възможно някой да го произведе.

А, аз без кана не мога. Ползвам я за кафе, чай, някой път за яденето, ако ми трябва. Последната ми е от немско, не я знам марката, но леля ми ми я пробута за много хубава. И се оказа права.  Laughing

# 18
  • Мнения: 337
Имаме CROWN - втора поред, защото първата я изпуснах на плочките и тя се спраска, но тази е същия модел отново и съм много доволна. Аз пия много чай, та затова я  ползвам или си потапям крачката в гореща вода и соли. Много бързо завира и струваше 28 лв. А по въпроса метална или не, ами в офиса имаме метална и пак си ми мирише водата малко странно, ако пиеш само преварена вода.Така, че материала може би няма значение. Thinking

# 19
  • Мнения: 4 916
Аз скоро гледах заради майка ми и за пръв път видях това нещо - пластмасова кана с два открити реотана по средата. Shocked
Изумих се, че въобще е възможно някой да го произведе.

...

Какво му е чудното?

# 20
  • Мнения: 6 039
ами чудно е явно
моята например няма открити реотани

ДесиХ2, за такива като мен, които не са имали МВ през последните 10 години, каната е незаменимо удобство.

# 21
  • Мнения: 4 916
ами чудно е явно
моята например няма открити реотани

...

Ами и моята сега няма, ама предната имаше - представи си бързоварче от старите, с които се вареше турско кафе, само че неподвижно на дъното на пластмасова кана.

# 22
  • Мнения: 6 039
да, да, виждала съм, но за поддръжка е по лесно с нагревателно дъно Wink

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Куча марка е ел.каната и я ползвах за преваряване на вода на малката.Днес за боядисването на яйцата налях гореща вода за боята от нея. Peace

# 24
  • Мнения: 625
фагор е моята.ползвах я 7 месеца с беб4о.сега е прибрана някъде под мивката...ако сега трябва да си купувам кана само за бебо бих си взела някаква измислена... Hug

# 25
Аз също имам електрическа кана, казва се Ронсон. Много съм доволна. Изключително добър домакински уред. Водата се затопля за минутки. Поддържането й е лесно. Имам пластмасова /тя е на вилата/ и  метална-двете ми работят отлично.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз скоро гледах заради майка ми и за пръв път видях това нещо - пластмасова кана с два открити реотана по средата. Shocked
Изумих се, че въобще е възможно някой да го произведе
...

Какво му е чудното?

Ами, май ще ми е трудно да ти обясня. Просто аз няма да си купя нещо подобно. Rolling Eyes

# 27
Нямам си идея каква е разликата, за справка ние имаме Бош, върши чудна работа, има си поставка, т.е. самата кана е без жици и се разнася из цялата къща. Има разни лампи и индикатори и писка като е готова и се излючва.


aбсолютно същата но я купих от Метро за 17лева  имаше ги бели зелени и жълти ! Сапфир
преварявам си вода за супите, затоплям вода за манджите , сутрин за секунди вода за чай , кафе  за супите Маги  Laughing
като ходим на по4ивка е с нас !!!

# 28
  • Мнения: 572
преди време мислех да си купувам, но не знам защо се отказах.. ще следя темата

# 29
  • Мнения: 8 917
Каква електрическа кана използвате? Гледах, че има от 25лв. и от 100 лв. Само марката ли има значение за разликата в цената?
Хубаво е да има
плосък реотан, за да се чисти по-добре
да се самоизключва като се загрее водата
да е по-мощна

Общи условия

Активация на акаунт