Да готвим охлюви заедно (игра) - 5

  • 23 047
  • 574
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 698
е добре де как храни тогава 12 развъдника като връзките са по 10 и 5 марули стандартно ако ги събереш на куп....
Една връзка 10 и една 2 може, но 12 връзки от по една маруля не става Twisted Evil.
Могли са и по-умничък да го направят  Whistling !

# 46
  • София
  • Мнения: 44 098
що не пишете предложение във форума им да го ъпгрейднат????

# 47
  • Мнения: 6 029
Истинска драма се разрази в мондо форума  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 5 173
Дай линк, за кое говориш?

# 49
  • Мнения: 2 759
                  'Във форума за техническа подръжка написах, че това е комунистическа диктатура'    hahaha
                   В темата за наказанията...  ooooh!.

# 50
  • Мнения: 3 971
 Whistling Сложили още ограничения на предизвикателствата Mr. Green
Така и аз все някога ще се вредя Crazy
А на ония форум му трябва още някой мод щото с тея пишлемета понякога е нетърпимо Crazy

# 51
  • Мнения: 18
Опа записка.   tooth

DZ - като казвах, че нямам нужда от черупки имам впредвид, че не са ми приоритет вече, не се боря за класация "Черупки". Тия които изкарвам на ден от продажби ми стигат за всичко. Предизвикателствата ги вземам като имам добра оценка, и те не са ми притрябвали заради наградата, а като гледам с твоята оценка в момента и да ме няма пак няма да спечелиш.

Портокаловото, права си пак да кажа, няма демокрация тук. Ето на, сега вземат решение да сложат седмична бройка на победите в предизвикателствата и утре може да не мога дори да си видя оценката, но това е положението... диктатура, квото решат тва е!  tooth
 
п.с. Айде почвайте ме  Joy

# 52
  • Мнения: 2 759
                     Алекс, мислех си да те почвам в другия форум, но вече ми се спинка  Mr. Green.
                     От друга страна, щом това не се толерира (марулопродаването) - защо изобщо не го премахнат като опция? И в момента е възможно да се направи. А винаги ще има нови играчи, които не знаят, че това е лошо.. Французка им работа  Crossing Arms..

# 53
  • Мнения: 18
И за мен целия "Пазар Четири Сезона" е излишен, но макар че за начинаещите фермери е все някаква полза.
Французка му работа  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 971
Alex Petkov сега верно съм леко назад ,но миналата седмица бях преди теб Wink

# 55
  • Мнения: 2 759
                     Нали никой няма оферти по-големи от 210 дузини (ако изключим неограничените количества)?

# 56
  • Мнения: 6 029
                     Нали никой няма оферти по-големи от 210 дузини (ако изключим неограничените количества)?

Не знам, не съм се заглеждала, днес ще погледна Thinking

ОтносТно Четирите сезона - що па да го махат, нека си седи, шаренийка. За начинаещи фермери всяка черупка е важна все пак  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 113
И аз съм изтървала далаверата ... упс, злоупотребата  Mr. Green
Защо се питате кога влизате в играта? Има ли някакво значение?

# 58
  • Мнения: 18
Аз съм аут от предизвикателствата с 3-те най-силни профила. Успех!

Иначе и аз не съм виждал повече от 210 дузини да вземе някой на продажбите.

# 59
  • София
  • Мнения: 44 098
хаххахаххахахах ма то отатък много забчавно станало.....циркаджии....хич не вдявам що реват...както са играли без бъг, така да си играят и занапред ако им се иска...ако не - чао,чао...кви са тез лиготии и смехории........
отивам да си храня охлитата...вчера един смотан критик ми взе от репутацията и ми взеха златната звездичка - трябва да си я върна Sad

Общи условия

Активация на акаунт