Да готвим охлюви заедно (игра) - 5

  • 23 084
  • 574
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 173
Е,аз купих . Нали ти казвам с 5 развъдника съм. Едно и също. За какво още  newsm78
в едната ферма, която гледам има 6 най-скъпи развъдника, най-скъпа леха, най-скъпо хладилно и сега събирам за земя + най-скъп развъдник

# 496
  • Мнения: 1 813
Е,аз купих . Нали ти казвам с 5 развъдника съм. Едно и също. За какво още  newsm78
в едната ферма, която гледам има 6 най-скъпи развъдника, най-скъпа леха, най-скъпо хладилно и сега събирам за земя + най-скъп развъдник

И какъв е смисъла?  Simple Smile

# 497
  • Мнения: 5 173
защо питаш мен?? Доколкото си спомням аз игра за охлюви не съм създавала Wink

# 498
  • Мнения: 2 759
...И какъв е смисъла?  Simple Smile ...
                     Удоволствието от играта... Всеки си намира някакъв собствен смисъл, или е просто зарибен... Игрите са затова, нали?...

# 499
  • София
  • Мнения: 44 277
Ами , азз от онзи ден всичко вече си имам - 12 развъдника от по 42000, гледам 4-те вида охлюва - всички ве че са първа категория, последна кухня, последен хладилник, автохльов....
Сега и аз не знам - ще играя за печалба - в състезания платени и безплатни и в предизвикателствата....и като ми писне, незнайно кога - до там....ще чакам да излязат новите игри...

Наистина за мен това, че играта в един момент свършва, т.е няма за какво повече да се бориш освен за класирания е изключителна тъпотия.....

# 500
  • Мнения: 793
За какво има значение?
                    Ами от където и да го погледнеш - има разни дребни разлики.. Например като запишеш четири вида охлюви на Състезание и да си назад в Класациите, пак едни чисти 1000 черупки прибираш. А ако са ти напред - честито.
                   Отделно в Класацията за продажби на определен вид напредваш много по-бързо, ако гледаш само един вид. Щото там е на бройка от определен вид.
                   Ако гледаш само един вид: печелиш повече пари ако гледаш от видовете, които много се множат. Щото все пак паричките са на бройка също...
                   И т.н.т... Но като цяло разликите не са чак особено съществени...
Благодаря за разяснението   bouquet

# 501
  • Мнения: 18
Значи във стария вариант на играта имаше голямо значение да гледаш от 4-те вида и то беше когато ти избяга готвача и почва голямото търсене на тризвезден и като хванеш такъв да си налиния за следващите състезания без значение каква специалност е готвача. Но сега, когато можеш да си купиш без да дебнеш със седмици се обезсмисля, но имам една идея за която е необходимо да имаш 4-те вида и ако излезе нещо ще споделя. Мисля, че DZ има същата идея  Mr. Green

# 502
  • Мнения: 2 759
                      Няма ми менюто. Уффффффффффффффф, почва да ми писва вече... НЕ мога да сготвя и да продам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Оправиха го... Ох, че ме стресираха  ooooh!...

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 00:50 от Портокалово момиче

# 503
  • Мнения: 2 716
БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 04-06-2008.                               БРАВО!!!
В състезанието Petits gris , вие сте на : 17 място. Вашите точки : 18.40
Печелите 500.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

=> Вижте пълната класация 04-06-2008
БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 04-06-2008.                               БРАВО!!!
В състезанието Gros gris , вие сте на : 13 място. Вашите точки : 18.60
Печелите 500.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

=> Вижте пълната класация 04-06-2008
БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 04-06-2008.                               БРАВО!!!
В състезанието Gourmands d'Alsace , вие сте на : 2 място. Вашите точки : 19.40
Печелите 15 000.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

=> Вижте пълната класация 04-06-2008
БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 04-06-2008.                               БРАВО!!!
В състезанието General , вие сте на : 3 място. Вашите точки : 19.40
Печелите 10 000.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

=> Вижте пълната класация 04-06-2008

Фук-фук  Party

За първи път ми е.
Много съм доволна  Blush

# 504
  • Мнения: 4 496
Знаток, smile3501

И аз малко фук-фук Embarassed

БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 04-06-2008.                               
В състезанието Bourgognes , вие сте на : 12 място. Вашите точки : 19.20
Печелите 500.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

   04-06-2008
БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 04-06-2008.                           
В състезанието General , вие сте на : 19 място. Вашите точки : 19.20
Печелите 500.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

# 505
  • Мнения: 2 518
От 2-3 дена и аз я играя тази игричка  Sunglasses Много ми е интересна обаче още не мога да я схвана като хората.Все съм на загуба значи  #2gunfire

# 506
  • Мнения: 812
Аз този път в състезанието съм на г....за на географията. Точките ми много мизерни. Сетих се да се регистрирам последния ден, а тогава оня келеш ВИП готвача пак беше на 99%.  Sad

# 507
  • София
  • Мнения: 44 277
Аз също съм много зле....ама ми бяха свършили предизвикателствата за месеца и нямаше как да си следя точките...та съм се записала явно с някакви смотлюви охлита....

# 508
  • Мнения: 2 910
Откакто размразих акаунта, много назад отидох в класациите Rolling Eyes Дано скоро фермата ми възвърне старият си ритъм, че тамън тръгна надобре ooooh!

# 509
  • Мнения: 2 716
Аз се боря за по-предно класиране от година и мръдни. А сега почти нямам  време за фермата.  Embarassed
Явно вие сте се размекнали и това ме е изтласкало нагоре.
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт