За ритането

  • 2 244
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
Докато ходех на работа като се почнеше към обяд и до късния следобяд си риташе. Мислех, че е от позата, дето все стоя вторачена в комп.
Радвай му се, щом и док ти е казал, че е нормално.  Wink

# 16
  • Мнения: 2 448
Риташе много , така е и до днес. Laughing Чакам го да се кротне , ама неще.

# 17
  • Мнения: 1 516
Ох аз пък имам проблем със усещането на бебчо.На видеозона като го погледнем се вижда че шава и че е добре Simple SmileНо като шава аз не го усещам или поне си мисля че не го усещам...Понякога усещам едно като пулс но не съм сигурна дали е то  Embarassed


Спокойно, сигурно коремната стена е по-дебела и затова. А това като пулс сигурно е хълцане  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 521
И моето зайче много риташе.....ох като си спомня  Heart Eyes

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И ние бяхме от много ритащите.Честно казано на моменти завиждах на мамите които се оплакваха че бебчетата им ритат много малко, защото от осмия месец на татък ритниците му бяха много болезнени.Риташе предимно вечер, понякога по цяла вечер, защото през деня като се движех явно се е унасял и е спал.То може би и за това бебетата като се родят им е "обърната" така да се каже представата за ден и нощ.
Лека бременност   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 447
При мен ритането беше вечер когато лягах да спя и двете бременности.
Е не че и през деня не са ритали,но повече беше вечер

# 21
  • Мнения: 4 753
Риташе ме, но не толкова много, както ми бяха описвали... Сега рита много повече, не могат да се задържат ританките му на дупето за повече от половин час...  Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Моята принцеса беше много заспала  Mr. Green , чак се притеснявах, понякога по цял ден не помръдваше  Shocked . Очаквах някакви шутове с напредването на бременността, но нямаше нищо подобно.  Беше си много кротичка, обаче ела сега да я видиш каква е  Crazy

# 23
  • Мнения: 85
Това кога ще започнеш да усещаш бебео и колко, мисля че  зависи  от разположениео н аматката. Аз започнах да го усещам края на 4 мес. първо като гъдел и по-натаък все по-силно. Риташе постоянно и ако 1 час не съм го усетила започвах да го побутвам че се шашках много  Laughing. Не се притеснявай бебетата са различни и се усещат различно.
Успех!

# 24
  • гр.София
  • Мнения: 250
При мене от 4-я месец средата някъде усещах нещо като гъделичкане или по точно къркорене на черва. И постепенно започна да си ме ритка както трябва. Сега не се спира имам чувството че това дете не спи изобщо. Вчера ме е събудила в 5 часа сутринта с възможно най силните ритници Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Много ме риташе и мен, но не съм се притеснявала ни най - малко. Напротив - адски кеф ми беше. Само като се сетя за тези моменти и ми се прищява пак. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 199
а от кой месец почнахте да усещате тия движения ? Че аз сега почвам четрътия и съм нетърпелива да ме ритка ?

При всяка жена е различно,зависи и от бебчето колко е активно.Аз я започнах да я усещам от много рано и до края си риташе почти непрестанно, а не една приятелка бебчето пък беше много кротко и тя го усети чак към 5 месец 

# 27
  • Мнения: 8 999
Моите шаваха много. Дори, преди да ги усетя, като ходех на преглед с видеозон, лекарят едвам успяваше да ги "хване", за да ги измери. Като наедряха и им стана тясно, вече имах чувството, че ще ми разпорят корема и ще се покажат от някоя дупка.
Като се родиха, се оказаха най-милите, кротки и поспаливи бебенца на този свят.

# 28
  • Мнения: 1 428
Моята дъщеря много ме риташе.На мен ми харесваше  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 634
Сега се сетих, че когато легнех на страни и корема ми леко се смъкваше и се разплуваше на матрака. Щом Мите усетеше твърда повърхност и започваше да рита на точното място. Ставаше и дори когато съм се подпряла на шкаф. Инстинкт за самосъхранение, вероятно.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт