Да помрънкаме малко: графини и лордове 3

  • 33 090
  • 478
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Чумата да ги тръшне в Община Варна!!!
Детето ми не е прието в градината.Днес ходих пак да видя за варианти,ама нъцки-да сме чакали евентуално да построят нов корпус(мавзолей дано си построят общинарите,жито да им нося).Малката се разплака,защото искаше да остане и да пее с другите дечица(чуваха се милите).Как да ми кажа,че няма да ходи там!?Ако думите хващаха общинарите щяха да са всичките с хроничен запех и хемороиди.Що неща изрекох.....
За капак на тази прелест цървулите от Социалното само днес ме разходиха 3 пъти заради декларацията за детски.Предната седмица 4 пъти.Свиди им 18 лева,пък и аз тъна в разкош.Каква ми е работата?!Да се разхождам до социалното.Социалния роботник забравила еди какво си да ми каже.И така 3 пъти.Ми мисли ма душа, главата не е само шапка да се слага на нея!
Простете гневния изказ,ама до 12:30 изпих 150 милилитра Узо в знак на протест...............не съм яла,пък и не нося.

# 31
  • Мнения: 2 172
Чумата да ги тръшне в Община Варна!!!
Детето ми не е прието в градината.
Централизирано примемане ли или за всяка градина?Ако е второто- опитай с няколко.... Sad

# 32
  • Мнения: 367
Чумата да ги тръшне в Община Варна!!!
Детето ми не е прието в градината.

Остави ги общинарите! те какво ли могат да свършат... #2gunfire
Търси близки и познати. Някоя чистачка по-може да ти свърши работа! Винаги си оставят по някое място за свои хора в градините. Разпитвай всичките си познати - не знаеш откъде ще изкочи зайчето.  И аз имах такъв проблем миналата година и то само защото взехме акта за раждане в края на януари и съответно изпуснахме всички шансове. Ама се оказа, че можело.
Късмет ви желая! Дано се намери местенце за това прекрасно детенце! newsm10

# 33
  • Мнения: 2 084
На входа на нашата детска има списък с приетите. Има и 20 резерви. Като във ВУЗ. Закриваха детски градини, а сега няма места. Май искат "дарения" /на нас в яслата ни искаха/. Това с детските градини е кошмар.
Ходи ми се на Вонеща вода. Искам вече да е юли и да сме на почвка. Не ми се ходи точно на тази работа. Май е пълнолудие. А и кафето ми дойде в повече. Остана ли узо?

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Цитат
Остана ли узо?
има и рибка Wink.Кеф ти солена,кеф ти веяна.Заповядай ако си местна!

# 35
  • на път
  • Мнения: 2 804
Имам чувствто че съм в бавна агония.
След пътуване до едно пампоровско село тази събота (на кръщене на малкото дете на сестрата на мъжа ми) Марти е по-болен отвсякога, а от днес и аз.
- родата ме взе в 7 вечерта направо от летището (бях в петък в командировка в Атина)
- пристигаме след почти 4 часа
- студен хотел с кален двор (нямаше стопляне)
- на другия ден кръщене, дъжд, кал, локви, агне и студ по стаите

В резултат детето наповръща на връщане свекър ми и свекърва ми. Вечерта беше с 39 градуса. На сутринта мъжът ми замина в командировка за 4 дни (сам си е шеф!!!!) и взе да ми дава задачи по телефона, докато не ме разрева и се стресна (беше ме включил на интерфайс в колата пред публика). Детето не яде, не спи и не ака (болят го уши, гърло, афти в устата, коремче). От снощи е на антибиотик.
В работите си имам сто задачи и кандидатствам за нова работа .... която колкото и да не ми се иска май ще трябва да откажа ...

# 36
  • София
  • Мнения: 1 444
d_iva,
скорошно оздравяване ви пожелавам.Успокой се и горе главата, от антибиотика бързо ще му олекне и ще успееш да се справиш с представянето за новата работа.Не се отказвай, ще успееш, макар да ти дойде нанагорно, за жалост винаги така се случва-да осъществиш нещо хубаво трябва да преминеш през иглени уши от проблеми.

# 37
  • на път
  • Мнения: 2 804
 Hug Благодаря!
Вече е добре  Grinning. Като по поръчка 3 часа преди да си дойде баща му просветна. Все едно не съм бърсала лиги и страдала на всяка глътка вода дето не може да я преглътне. И двамата сме на минус с килограмите, но за него е по-належащо да влезе във форма  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 172
http://images26.snimka.bg/006070175.jpg

Мрънкам си, че изтрих, без да изкам, Космополитена на Ина, ето го тук сега.

# 39
  • Мнения: 2 084
Много ми се идваше....
Застягах багажа, и се оказа, че и само нещата от съвсем първа необходимост са ужасно много и по никакъв начин не мога да си осигуря две свободни ръце за двамата и една за чанта. И тихичко разопаковах. Добре, че не бях казала на децата. Щеше да падне еднореване...
Как имам нужда от почивка. И в къщи е един хаос направо влудяващо. Толкова изморена се чувствам. И сякаш като видях на Вики ноктите ми олекна на душата, и сякаш чак сега разбирам колко много съм се измъчвала от мисълта, че не мога да му помогна. Дано това да ни е било кризата и да се справяме по-лесно нататък.

# 40
  • Мнения: 4 138
менкам малко, русо дяволско изчадие Mr. Greenс ангелски вид, за две по-кротки. и бабата давам с него като бонус #Cussing out
утре сутрин ще пиша подробности, ако съм жива де.

# 41
  • Мнения: 11 922
Ааааа, Мата, баби не щем! Имаме си ги и ние, тук преди месец побърках целия форум с моите! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 138
ако не сте виждали метаморфоза за 24 часа, аз я видях. имам най сговорчивото и послушно дете на света.
по-миналата нощ луди ни направи. събуди се в 3 и изяви желание да си играем до 5. храни 4 мечета с биберон, пяхме, разказвах приказки за калинките-хипари, които са вегетарианци и карат сърф Laughingи към 5.30 заспа, като се събуди в 7 за да иска мляко. естествено, аз бях труп.
сега с баба си в леглото четат книжки. за хулигана гризан, дет откраднал сиренцето.  рахат..........спа до 8.
бабата ме нерви. тръгвам да си изяснявам общи принципни положения с благоверния, тя се меси на всяка дума, че и на негова страна на всичко отгоре. побеснях. скарахме се още снощи. на негова страна моля ви се, отгледала съм змия в пазвата си като своя майка. предателка такава. сега ще ми трябва месец, докато му оправя възпитанието. подозирам я, че му се мазни, за да не я гледа като отровен, когато гняви детето Mr. Green
лелеееееееееее, как гледа, падам да се хиля. тази ревност е направо болестно състояние. кво ще правим като порасне, незнам.
мама донесе домати, български, розови. трепач. и парички ни даде да си харчим. добро маменце, ама и на него съм му занемарила възпитанието. няма ме 6 месеца в българия и си личи, че е настъпила анархия Joy

# 43
  • Мнения: 2 123
Ти стига яде доматиту, ами пази братчеда, че като гледам ша го взимам... Снощи и аз имах подобни сцени у нас. Мама и  зетко в съюз срещу мен  Shocked. Накрая аз и Колето се нацупихме и си отидохме в другата стая да си пеем песнички, а онез двамата останаха да гледат европейското.
Въобще Никола случи на баба футболен запалянко...

# 44
  • Мнения: 3 715
И при нас така. Майка ми, баща ми и мъжО, срещу мен. Ама тази седмица им го изкарвам през носа.

Общи условия

Активация на акаунт