НАДУВАЕМ ДИВАН

  • 24 046
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 271
http://www.bgbazar.com/shops/product,7756,1
На такова легло съм спала  две-три вечери когато бях на гости на сестра ми и мога да кажа, че ми беше удобно. Дори обмисляме и ние да си купим такова за непредвидени гости.

Нашето не е точно такова, но е на същата фирма.

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 09:51 от catty m

# 16
  • Варна
  • Мнения: 355
Имаме такъв диван-легло, от тези, които го рекламират по ТВ. Когато е добре надут не потъва, но наистина скърца, а пък лятото спарва, чаршафите се разместват, понеже е трудно да се закрепят стабилно. Купихме си го като бяхме на квартира, че там леглото беше неудобно, но сме го ползвали стравнително малко. А освен това се спука и още не можем да намерим дупката да я залепим.

Ако е за гости за една, две вечери става,  но за по-продължително спане, не смятам, че е особено удобно.

Хубавото обаче е помпата за надуване, която е много полезна при надуване на балони и плажни дюшеци  Laughing

# 17
  • Мнения: 791
Зълва ми си купи надуваемо легло - 1 1/2 или 2 персона не помня с точност, но покритието отгоре беше нещо като кадифе и чаршафа прилепваше идеално на него. Спането беше за 10тина дни нямаше недоволни, напротив  Peace  Трябва да я питам на коя фирма беше  Thinking

# 18
  • Мнения: 43
Трябваше ни легло, което да се мести лесно, понеже бяхме на квартира и решихме да си купим надуваемо легло. Купихме си един от най-хубавите модели - февруари месец струваше 141 лв. , сега гледам че са паднали. Спахме на него 6 месеца. Нкрая вече имах всекидневно главоболие и болки в кръста. Според мен става за гости, и евентуално за седмица- две, но определено за постоянно ползване мисля че направо си е живо мъчение!

# 19
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
и ние имаме
удобно и меко е , но за кратко време да се ползва , а не за постоянно ...
Все пак се препоръчва да се спи на по-твърдичко

# 20
  • Мнения: 11
Надуваемите легла са си много добри, само дето като се спукат се налага дълго да се търси къде точно е дупката.
Аз спах на едно такова дълго време и до първото спукване беше екстра, след като се спука нещо взе да се деформира - дефакто се изкривяваше защотоприятелката ми е с наднормено тегло и леглото не беше равно а пропаднало от нейната страна.

П.П.: аз не съм много тежък, по скоро съм леко нисък, но трябва да се признае че надуваемите легла са добри особено тея които са по скъпи - имах възможност да спя 1 седмица в Румъния на едно таова с един колега и той не много лек и си беше спаднало леглото сутрин (47см май беше)

# 21
  • Мнения: 52
http://www.bgbazar.com/shops/product,7756,1
На такова легло съм спала  две-три вечери когато бях на гости на сестра ми и мога да кажа, че ми беше удобно. Дори обмисляме и ние да си купим такова за непредвидени гости.
Ако ще си купуваш такова легло(от линка),пиши ми на лични-ще ти продам моето.Местя се в маломерно апартаментче и вече няма да мога да го ползвам(то е огромно-като спалня 2 персона).

# 22
  • София
  • Мнения: 1 555
И ние имаме надуваем дюшек на Интекс. За двама е, наложи се да спим около 20 нощи на него, докато се преместим окончателно. Моето мнение е положително, т.е. очаквах да е доста по-зле.  Mr. Green  Имахме вариант да спим или на надуваемия дюшек или на разтегателен диван. Първата нощ на дивана беше много неудобно, така че се ориентирахме към дюшека. Не става разбира се за по-продължителна употреба,но за гости т.е. за няколко нощи не е проблем според мен. Peace 

Общи условия

Активация на акаунт