Класически или модерни мебели?

  • 3 635
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Аз предпочитам нещо средно. Класическите определено не са моя стил, а супер модерните не внасят достатъчно уют в дома.

# 16
  • Мнения: 680
Сега обзавеждаме новия си апартамент и ще сложим много изчистени мебели,но акцентите и аксесоарите към тях ще са по-скоро класически(огледала,масички,картини,завеси).
Сигурна съм ,че ще се получи страхотно. Peace
И двамата с мъжа ми сме хора на изкуството и това определено ще ни отива.

Не мисля,че съчетаването на 2 стила е неправилно.
Това,което не харесвам в един интериор е използването на много и различни цветове.Предпочитам бяло,сиво,или пастели(без жълтеникави отенъци,сини,червени и зелени комбинации). #Crazy
Но това, на което най-много държа  е да има  МНОГО СВЕТЛИНА и всякакви аксесоари,които могат да я отразяват.  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 768
Комбинацията на двата стила е най-красива. Но само ако е направена добре.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Комбинацията на двата стила е най-красива. Но само ако е направена добре.

на същото мнение съм.

# 19
  • Мнения: 680
Комбинацията на двата стила е най-красива. Но само ако е направена добре.

на същото мнение съм.

аз също! bowuu

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Модерни!  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 146
Предпочитам модерните мебели.
Въпреки, че ета е права - всичко зависи от комбинацията.

# 22
  • Мнения: 7 201
Предпочитам да са с изчистени форми, без излишни детайли. По-скоро модерни или нещо средно между модерни и класически.
PeaceИ аз харесвам такива.

# 23
  • Мнения: 625
нещо средно newsm78

# 24
Харесвам класиката. Почти цялото ми жилище е с класически мебели. Единствено спалнята е с модерни мебели. Наистина когато се съчетае класика с модерно е много интересно и закачливо.

# 25
  • Мнения: 8 999
А някой може ли да покаже примери за съчетаване на два стила? Снимчица някоя?

# 26
  • Мнения: 37
И аз залагам на модерни, дизайнерски мебели.  Sunglasses

# 27
  • Варна
  • Мнения: 480
Харесвам модерните мебели, уреди....и т.н.
Разбирасе важна е архитектурата на самия дом, би трябвало интериора на мебели и архитектура да са в харизма.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 103
И двата стила има неща които не ми харесват като напремер:
В класическия : прекалената натруфеност и твърде многото детайли, в които можеш да се изгубиш и ми действат изнервящо
В модерния: големи и твърде ръбати мебели в много тъмни цветове - изглеждат ми непрактични и неудобни, а така нареченото венге изобщо не ми допада и колкото и да е модерно не бих си го сложила в къщата.
Изобщо не харесвам залитанията нито в едната от двете посоки. Сигурно на дизайнерите им е интересно да експериментират, но има неща, които стават по скоро за изложба отколкото за обзавеждане на реални къщи за живи хора.
За себе си бих взела заоблените форми на класическите мебели и някой друг красив детайл и в същото време простотата и функционалността на някои от модерните. Разбира се всичко това съобразено с пространствата, с които разполагам и които не са достатъчно големи, за да мога да ги изпълня с неща, които залагат повече на дизайнерско внушение отколкото на функционалност. Харесват ми светли, жезнерадостни е пастелни цветове.

# 29
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
По-скоро моредни,но най-вече предпочитам да са удобни и функционални,не само красиви.

Общи условия

Активация на акаунт