За паметта и разсеяността по време на майчинството

  • 3 082
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 090
Най-мразя а то ми се случва често да си ''загубя'' ключовете или да си запилея някъде портмонето(с документите вътре),даже съм се връщала до магазина да си го търся Embarassed
Колко често започвам да говоря и си губя мисълта няма да казвам...,или си мисля нещо което искам да кажа,и след малко не мога да се сетя помислих ли си го само или наистина го казах Joy
На моменти съм така обаче,има и периоди в които съм си много сериозна и съсредоточена.Напоследък като че ли започвам да се оправям Hug Peace

# 46
  • Мнения: 1 049
При мен стана точно обратното, започнах повече да помня и да се организирам за много неща.  Laughing За разлика от мьжа ми, може би той го е отнесал вместо мен...  Joy

# 47
  • Мнения: 3 092
Аз съм си така по принцип но по време на бременността и майчинството бях толкова изтрещяла , че мъжа ми едва ме понасяше .... да де ама не ме е питал аз как се понасям по 24 часа в денонощието , нали ...леко ли ми е било на мене  Laughing

# 48
  • Мнения: 238
И в двете бременности забравих рождения ден на майка ми и се сещах на другия ден Crazy Сега си обяснявам защо  smile3515

# 49
  • Мнения: 1 671
Ох, вчера забравих годишнината от сватбата на свекърите  Sad, много неудобно ми стана, хем хората са толкова внимателни с мен.

# 50
  • Мнения: 236
Между 3 и 5 месец, май и аз бях позатъпяла. Стреснах се, записах се на курсове свързани учене и помнене и се оправих. Сега съм си добре, но ще видим след раждането. Laughing

# 51
  • Мнения: 1 710
Моя приятелка все повтаряше, че е много затъпяла през бременността. Аз я успокоявах, че колкото по-тъпа се чувства, толкова по-умно ще е детето, защото споделя акъла си с него. Да, ама като роди стана още по-разсеяна и забравена.

# 52
  • София
  • Мнения: 326
И аз съм в отбора!
До сега мъжа ми беше разсеяния, но вече сме двама.
Резултата
- Забравихме си килима на автомивката преди 6 месеца и чак сега се сетихме, но ... късно
- Загубихме най хубавото одеалце на бебо (по време на разходка)
- Забравихме си въдиците на брега и се сетихме като тръгнахме следващия път на риба
... и още милион по малки неща

Не знам докога ще продължи, но ... май е неспасяемо
Всички ни казват да внимаваме да не загубим бебо!!!  Mr. Green

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Не само,че се присъединявам,но смятам,че водя класацията по разсеяност и бели петна в мозъка...То бива човек да забравя,ама чак толкова като мен не знам.Да не се плаша викате.Децата ни обсебват или по-скоро ние сами се обсебваме от тях.А за записките за разни неща по листчета въобще не ми се споменава от колко време го правя.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 857
И докато бях бременна и сега, когато съм в майчинство забравям. Имам една куриозна случка, когато трябваше да се явявам на дело в съда. Сина ми тогава беше на 4-ри месеца и беше на етап гукане, съответно и аз   Laughing. Голяма грешка направих, като не си припомних предварително, това, за което трябваше да говоря и само където не започнах да гукам в залата Mr. Green. Имах чувството, че нищо друго няма в главата ми  Laughing.

# 55
  • Мнения: 2 448
По време на бременността не, но после докато свикна с грижите покрай бебето, малко се бях ошашавила, не че и сега не се отнасям от време на време, но общо взето не съм станала по разсеяна от преди.
От време на време го играя разсеяна пред мъжа ми. Wink

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Не съм била разсеяна нито по време на бременността, нито сега... Е, забравям понякога това онова, но то е защото мисля за много неща и си поставям много задачки, а почти никога не си записвам...
И аз така Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 2 227
Прогестеронът е виновен Laughing. Без майтап, от лекар го знам.

# 58
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А има ли някой, който наистина се е оправил?... Аз не съм Confused

# 59
  • София
  • Мнения: 2 227
А има ли някой, който наистина се е оправил?... Аз не съм Confused
Тъкмо започна да ми "поминава" и взе, че ме "повтори". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт