матрак или дюшек

  • 4 778
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Твърдо за матрак. Дюшека създава повече алергии - акари и т.н. А това с прането? newsm78Как мислиш се пере дюшек и как пък съхне, и на какво заприличва. Изобщо не ти го препоръчвам. Педиатъра ни е посъветвал за матрак.

Peace Твърдо подкрепям.А и на нашия матрак (предполагам и на другите) калъфа е с цип и се сваля да се пере  Peace

# 16
  • Мнения: 1 479
Матрак. PeaceЗа мен е по-удобен и практичен.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Матрак  Peace

# 18
  • Мнения: 4 406
матрак

# 19
  • Мнения: 5 255
Матрак  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 953
Матрак е по-добрият вариант според мен.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Матрак  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 928
Матрак. PeaceЗа мен е по-удобен и практичен.
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Матрак е по - добре и според мен.

# 25
  • Мнения: 999
Голямата спеше на дюшек, на който сега  спи бебето. На каката взехме по голям креват и сега спи на матрак.
Мисля че на матрака е по добре /съдя по себе си/.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Като малко бебе на горното ниво на кошарата спеше на поставката от кошарката, върху нея слагах одеало ("Овивах" твърдата приставка с офдеалото, за да не може евентуално да го изрови). После - на матрак.

# 27
  • Мнения: 206
Нали не си мислете ,че дюшекът ,който са ви препоръчали продавачките е от онези от едно време по-големите мами(около 30 години) си спомнят ,какви бяха дюшеците преди 20 години, по лагери или на село, тогава са се произвеждали от вата от парцали. Сега вече отдавна ,не се произвеждат подобни морално остарели неща. Сега дюшеците са от дунапрен ,пенолатекс и не знам си още от какво. Моят син спи на дюшек от дунапрен ,който е с калъф от ватиран памучен плат с цип. Много съм доволна ,защото много лесно се сваля калъфа и се изпира и така съм спокойна ,че му е чисто на моето момче. Предполагам ,че по тази причина са ти го препоръчали продавачките.

# 28
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Спи на дюшек, незнам дали ще и е по удобно ако е на матрак. За мен матрака е по удобен, но за нея незнам. Още не мога да я питам  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 671
И двете ми деца спят на кокосов матрак. 

Общи условия

Активация на акаунт