Дразните ли се от поведението на Катето Евро...

  • 4 642
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 827
изтрещя тази жена , дори ми е антипатична вече

# 46
  • Мнения: 2 908
Най-лошото е,че ми беше любимка до Биг Брадъра.Умирах за нея да я гледам,на постановки,в театъра,навсякъде.Сега не мога да я слушам въобще и никак не е заради дрезгавото и гласче. SickТя още в Брадъра си показа и рогата и копитата.Както ми беше първа любимка тогава,така ми идваше да повърна и се намразих,че съм я харесвала.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно за това "шоу" е - с Азис са си лика-прилика. Дори само да пуснат реклама по телевизията ми се гади и превключвам канала. И всичките психоаналитици на света да се съберат, пак не могат да помогнат на тези две отрепки да се справят с комплексите си.

# 48
  • Мнения: 572
адски антипатична жена ми е, без дори да знае как да се държи на положение

# 49
  • Мнения: 410
Катето е жена с младежки дух и затова я харесвам.Верно,че прекалява на моменти,но е свежарка.Пожелавам на тези,които не я харесват на 52г да изглеждат като нея.
Е, да, с пластики всеки го може  bowuu

# 50
  • Мнения: 410
Не ме дразни, защото шоуто не го гледам. Но иначе ми е противна като държание и характер. Изглежда ми адски лицемерен човек. А и ако се имат предвид за истина, нещата казани по неин адрес от починалия вече Георги Стоев, съвсем ми "пада в очите".

Аз почти не гледах интервюто с него в Горещо, какво е споменал за К.Евро?

# 51
  • Мнения: 4 784
Че разпространява наркотици беше едно от нещата, което ми е достатъчно да ми опротивее напълно.

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Вие сега още малко и за светец ще го предложите този писател. Като е убит да не би това автоматично да прави всичко казано и написано от него абсолютна истина?

# 53
  • Мнения: 3 268
Вие сега още малко и за светец ще го предложите този писател. Като е убит да не би това автоматично да прави всичко казано и написано от него абсолютна истина?
Точно така.Много глупости написа този човек

# 54
  • Мнения: 4 784
И много истини....

# 55
  • Мнения: 3 268
Да,сигурно и истини е написал,ама няма как да знаем кое е лъжа,кое е истина.То е като със жълтата преса,има зрънце истина и мноооого плява.

# 56
  • Мнения: 27 524
Не се дразня. Съжалявам я. Затова, че се е пропила, че е загубила ценностите си, че няма срам пред сина си, че се излага и е паднала толкова низко. Няма з какво да се дразня от непознат и голям и разумен човек, който сам съсипва живота си  Confused

# 57
  • Мнения: 2 963
Катето за мен не е нищо повече от придворният шут на Азис.
Толкова да е жалка тази жена ...

# 58
  • Мнения: 216
Не се дразня. Съжалявам я. Затова, че се е пропила, че е загубила ценностите си, че няма срам пред сина си, че се излага и е паднала толкова низко. Няма з какво да се дразня от непознат и голям и разумен човек, който сам съсипва живота си  Confused
[/quote
]Напълно съвпада и с моето мнение. Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 62 595
Така я е треснала критическата, че направо е за лудницата. Хубаво, направи си пластична операция, но това като че ли отпуши бутилката и тази жена започна да се държи много вулгарно. Ако бях нейно дете щях да се срамувам от майка си.

Общи условия

Активация на акаунт