4 you

  • 8 754
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
След едно пране на нищо не прили4ат блузите  Confused

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз ги знам техните дрешки... не са кой знае какво но за всеки ден стават  Peace

# 17
  • Мнения: 2 047
   Не си отговарят на номерацията и от по-скъпите им неща не ми харесват моделите. Обаче за под сако, както се каза по-горе  има добри неща - напр. обикновени изчистени блузи или поло на цена по 5 - 6 лв. са ок. Досега на скапана материя не съм попадала, но зависи и от зареждането на магазина. До нашия пазар има техен магазин и асортимента няма нищо общо с този на бул. Руски например.
  

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
У н и  къде е вашия пазар... и на Руски е това срещу иконома нали?  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Памучните им блузки, включително и от типа полуполо, и жилетките им са добри - за цената си. Тези от вискоза и ликра са трудно поносими след първите две пранета, понякога даже след първото  Close /а аз не обличам, без да съм изпрала след покупката/.

# 20
  • Мнения: 535
Определено летните неща са им по-сполучливи. Аз имам няколко роклички и честно казано, ги скъсвам от носене  Peace.

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Имам един плетен суичър от там, много готин цвят, харесвам си го. А! И един черен пуловер, изчистен, тънък, с В-образно диколте- много ми е удобен.  Simple Smile
Но има страшно много боклуци иначе..

# 22
  • Мнения: 6 164
Не съм си купувала, не ми допадат.

# 23
  • Мнения: 3 675
Да, това е точно срещу иконома.Имат магазин и близо до новотела, както и на пешеходния мост.харесва ми това, че можеш да си купиш хубава блуза на прилична цена.На главната съм виждала къде къде по-лоши китайски стоки, които уж били маркови, бля бля

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Баси всичко е китайско....  #Cussing out тея китайци завладяха света  Laughing

# 25
  • Мнения: 649
Не ги харесвам!!!

# 26
  • Мнения: 2 047
У н и  къде е вашия пазар... и на Руски е това срещу иконома нали?  Wink

  В Кичук Париж - зад Слънчеви лъчи.
  Срещу Търговската гимназия е единия, а другия е по-надолу - преди моста на Марица, но на отсрещния тротоар.

# 27
  • Мнения: 5 647
Дори не съм и влизала в техен магазин.

# 28
  • Мнения: 4 176
И аз ги знам техните дрешки... не са кой знае какво но за всеки ден стават  Peace
Да,по-ежедневни са.Аз имам 2 блузки и не са лоши. Peace

# 29
  • Мнения: 1 149
За пръв път чувам тази марка Confused
Дайте да видим нещо тяхно

Общи условия

Активация на акаунт