Писнало ли ви е от колежките на съпругът ви?

  • 12 007
  • 148
  •   1
Отговори
# 105
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Не ми е писнало, а ми е креснало. И не говоря за ревност, защото всичките ме познават много добре, излизали сме на по бира, даже са ни идвали на гости....(не че това може да ги спре). Ама само ги вози насам - натам, купува им цигари, ходи да си пазаруват в Била, а аз като му кажа айде на пазар почва да мрънка, като му кажа вземи ми цигари - пак мрънка.... непрекъснато се празнуват рождени дни след работа в офиса, ходи се на кръчма.... да не ви разправям още случки, които зверски ме вбесиха, ама оправия няма. А аз трябва да си седя в къщи и да гледам детето...  #Cussing out Да не говорим, че му се обаждат по служебни и неслужебни въпроси без да се съобразяват колко е часа и дали е почивен ден. Абе направо   #2gunfire #2gunfire вече от колежки. Ама да не си помислите, че само седя и се жалвам. От тази година не пропускам събиране в офиса и купон. Връчвам детето на баща му (и той да види, че има дете, а не само да маа гащи с колежките) и отпрашвам. Айде и ние сме хора - пък и колеги имаме  Wink.

# 106
  • Мнения: 2 444
Допреди 5 години мъжът ми работеше с мнооого колежки, никога и през ум не ми е минавало да се дразня от тях. Ходех да го вземам от работа с децата, по едно време офисите ни бяха през една улица и един ъгъл и обядвахме заедно, нямаше проблеми, ако предпочетем за деня наши си колеги. Сега е в почти мъжки колектив, понякога прави услуги на една колежка, човешко е. Естествено никой не се е натрапвал за нищо.
П.С. Като "млада булка" доста рецепти научих от колежките - за сладки, соленки, съответно и аз дадох свои.

# 107
  • Мнения: 919
Мъжът ми работи в почти изцяло женски колектив. И всичките му колежки са над 50-годишна възраст Mr. Green
Е,ти си добре тогава! smile3503

# 108
  • Мнения: 5 370
Леле какви сте либерални Simple Smile
А какво би се променило, ако сме консервативни? Ако на някого акълът му е в Рогът, то и в мъжки колектив ще намери с кого да си го 'сложи".
Мене много ме учудиха съвети от сорта на "накарай го да си смени работата, ооо, колко е страшноооо, оооо, ама то може да се случи нещоооо".
Какъв би бил проблемът след евентуално преместване да продължи да се вижда с колежките, понеже "ще си липсват"? Mr. Green

# 109
  • Мнения: 1 475
Ами аз съм от нахалните колежки, дето през вечер един семеен колега ги прибира  от работа Mr. Green
Ама няма проблеми с жена му, тя ме познава, живеем в един квартал и когато моя приятел няма възможност да ме закара, колегата винаги е насреща! Засега и от негова и от моя страна няма оплаквания откъм половинките!!! Laughing

# 110
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
marsiana сигурна ли си? Щото и аз съм в много приятелски отношения с колежките на мъжа ми, но това не пречи да му сипя огън и жупел на главата, когато си е в къщи.

# 111
  • Мнения: 281
Ако имаше колежки,можеби щеше да ми е писнало,акакто на теб.
Но той няма,такава му е професията Crazy

# 112
  • Мнения: 750
пари носи и то хубави
Кът носи кинти....ко ревеш тогаз.
Харчи му ги и да не ти пука! Mr. Green

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Мъжът ми държи да има дистанция в отношенията с колежките, тъй като една част от тях са му подчинени. Това не пречи да ги вози с колата, а също и да се обаждат по телефона/по работа/, когато е в къщи. Не ме дразни хич. Едно време ревнувах от всяка срещната жена, която му се усмихне. Сега не обръщам внимание и се чувствам прекрасно  Peace

# 114
  • Мнения: 19
Не ми е писнало, а ми е креснало. И не говоря за ревност, защото всичките ме познават много добре, излизали сме на по бира, даже са ни идвали на гости....(не че това може да ги спре). Ама само ги вози насам - натам, купува им цигари, ходи да си пазаруват в Била, а аз като му кажа айде на пазар почва да мрънка, като му кажа вземи ми цигари - пак мрънка.... непрекъснато се празнуват рождени дни след работа в офиса, ходи се на кръчма.... да не ви разправям още случки, които зверски ме вбесиха, ама оправия няма. А аз трябва да си седя в къщи и да гледам детето...  #Cussing out Да не говорим, че му се обаждат по служебни и неслужебни въпроси без да се съобразяват колко е часа и дали е почивен ден. Абе направо   #2gunfire #2gunfire вече от колежки. Ама да не си помислите, че само седя и се жалвам. От тази година не пропускам събиране в офиса и купон. Връчвам детето на баща му (и той да види, че има дете, а не само да маа гащи с колежките) и отпрашвам. Айде и ние сме хора - пък и колеги имаме  Wink.
Това все едно аз съм го писала,само дето за пазаруване още незнам(то това и ми остава).Е не мога с лека ръка да му харча парите и да не ми пука от тяхното нахалство.Lord of the Dark ти как мислиш,нашите съпрузи ли са хипер отзивчиви и "добрички" или те са нахални и се бутат там където не им е мястото? newsm78Ти как го приемаш и как се справяш с това?Много се радвам че най-после писа някой със сходен проблем.

# 115
  • Мнения: 2 657
Не ми е писнало,по простата причина,че няма колежки CrazyНо пък за сметка на това,при мен колежки и колеги бол Mr. GreenПо едно време му беше писнало,ама вече не му прави май впечатление Wink

# 116
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Не, той има една колежка в офиса, която сутрин минава да вземе и закара там и над 100 жени-клиентки и то поддържани жени (работи с козметични центрове, магазини... все собственост на "джиджини" мадами   Laughing), но това не ме притеснява.Смятам, че ако реши да ми изневери то със сигурност няма да е с човек, с който има някакви служебни ангажименти, освен ако наистина не се влюби до полуда, което би се случило и без да работят заедно.
Досега не ми е давал повод да го ревнувам и аз избягвам да допускам такива съмнения да развалят отношенията ни.И слава Богу, защото в противен случай досега да съм се побъркала Mr. Green

# 117
  • Мнения: 5 103
Да кара , който ще, нямам време да се занимавам с глупости.

# 118
  • видин
  • Мнения: 358
аз съм му колежката и така ми е писнало от мене си, че направо не се търпя

# 119
  • Мнения: 487
Писнало ми е от любовниците му. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт