Опа-тропа от Родната Действителност

  • 1 660
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Весинка,мила,аз на моята жабарска карта ни моа да полу4авам семесета от бг номера  Twisted Evil само ако са на Глобул,макар,4е на последък и те не ми идат:родните тарикати неЩо не са доплатили за роуминга на Омнител и другите талиански оператори и съответно няма семесета .Аз ти бях писала за лекарството за СаШето. Ако искаШ пусни ми на ЛС номер4ето ти или други координати та да ти звънна. Аз май ти бях пускала и на ли4ни преди това(не знам дали си го про4ела newsm78)
Целуфани без4ет за целия отбор  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 278
Кати, ето я количката, миличка:
http://www.kinderwelt.ch/website/produkte/quinny/TandemFreestyleXL.htm
Както виждаш е доста компактна, но, уви, не и за българските улици.

И не мога да се въздържа да не споделя прясна случка от вчера. Влизам в прилично голям магазин на Триумф, за да се погрижа за големите си в момента цици. Тъй като за нула време опуках левовия запас, за да си купя мечтания кърмачески цицедържател, трябваше да използвам хърватската си дебитна карта. На въпроса "Плаща ли се с карта" обаче, получих любезния отговор "Я, не ми се правете на голяма европейка. Ей там на ъгъла е банкомата, ходете и си изтеглете!"  Shocked

# 17
  • Мнения: 1 017
 #Shocked newsm12 #Shocked newsm12 newsm09 #Shocked newsm09
Е това направо ме разби!!!!
Тази държава оправия няма!!!
Има само все по-голяма простотия!!!

# 18
  • Мнения: 4 244
"Я, не ми се правете на голяма европейка. Ей там на ъгъла е банкомата, ходете и си изтеглете!"  Shocked
Ама сестро, ти голяма европейка се извъде Wink Grinning

Те тва е просто върхът!!!
Ама на сериозно - ти не знаеше ли че не можеш с чужда карта да плащаш Thinking
Те от 2 години май разрешиха по някои супермаркети да се плаща ама само с български банки, а ти искаш от европейска банка.
Няма такъв филм още #2gunfire

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ама сестро, ти голяма европейка се извъде Wink Grinning

Те тва е просто върхът!!!
Ама на сериозно - ти не знаеше ли че не можеш с чужда карта да плащаш Thinking
Те от 2 години май разрешиха по някои супермаркети да се плаща ама само с български банки, а ти искаш от европейска банка.
Няма такъв филм още #2gunfire

Не,бе Катенце.Може да се плаЩа с кредит карти. Аз миналата година през април пазарувах в един магазин за сноубордове в София и си платих с тукаШната Виза без никакви проблеми. За сметка на това когато с мъжа ми през август ( пак миналата година) се опитахме да купим един телевизор от Техномаркет в ЛЮлин ни каза "Тцъ" на кредитната карта и ходихме да теглим от банкомат като малоумни ( на вси4ко отгоре банкомата е в един подлез и сме се оглеждали като ШуШумиги да не мине да ни думне някой мангал  Twisted Evil заради 250 кинта)

# 20
  • Мнения: 4 244
Не,бе Катенце.Може да се плаЩа с кредит карти. Аз миналата година през април пазарувах в един магазин за сноубордове в София и си платих с тукаШната Виза без никакви проблеми. За сметка на това когато с мъжа ми през август ( пак миналата година) се опитахме да купим един телевизор от Техномаркет в ЛЮлин ни каза "Тцъ" на кредитната карта
Ами нали виждаш - в един може, в друг не може
Явно така е в София, ама в провинцията познай кой ще те пусне даже и Виза да платиш

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
За мен най_ШокираЩото е,4е не вси4ки хотели по морето приемат плаЩания с карта при положение ,4е работят много с 4ужденци  Shocked
Мъжът ми вика " Абе каква Европа бе,вие сте по_зле и от Африка" Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 195
Ейййййййййй,такава коли4ка не бях виждала.Тук 2 деца ги карат в едни коли4ки като на влак4е,едно зад друго и са доста дълги.Тая наистина е компактна.
Пък за картите,ние в Търново с кредитна плащахме в Техномаркета Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт