Как така му изчезна апетита...???

  • 1 015
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 428
И дъщеря ми е така от 4-5 дена.Според мен е период.

# 16
  • Мнения: 674
И според мен е период. И при нас е същото - един ден си яде всичко, на другия - само плодове иска! Thinking

Когато се налага майка ми да я гледа цял ден, вечер като си я взема и я питам слушала ли е Габи, тя казва: "Ооо, днес беше много добричка!" - ако е яла и съответно:"...........много лоша" - ако не е яла. Laughing

# 17
  • Мнения: 2 090
И сина ми е така,вече от половин година... Tired,не яде нито плодове(освен ябълки),нито зеленчуци(само картофи),никакво месо(единственото месно ястие което яде е мусака и супа топчета) ooooh!,и хляб не иска да яде...
Какъв беше тоя период незнам,и ще има ли край също незнам Rolling Eyes,а допреди това си ядеше всичко.
Стоял е цял ден само на една попара,обаче не ще и не ще да си изяде пилето.Вечерта вече ми дожалява и се отказвам да го мъча,и пак обичайното-картофена супа или печени картофи,и сирене или кисело мляко.На яслата също съвсем малко яде-само закуската,на обяд само супата и то ако не е с месо,и после чак вкъщи(разни кремчета,мляко с ориз,грис,които дават в яслата също не яде).Е такова чудо виждали ли сте newsm78 no

Общи условия

Активация на акаунт