Бременност и Великден???????

  • 2 558
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784


 Правилно ти е казала познатата ти, не ги слушай тук девойките!

 Освен това в момента в който си направиш теста трябва да се затвориш в инкубатор.9 месеца никакво мърдане от там Naughty
Joy Joy Еййй! Разсмя ме истински! И си много права  Hug. Ти сигурно от инкубатора пишеш в момента. Бреййй, че и късметлийка - и компютър и дали. Учудващо, щото и той е много вреден по време на бременността ...  Grinning Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 413
Имам позната която е преподавател в Художествената академия и е специалист по български обичаи и предания-питах я. Няма такова нещо!

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Пълни глупости Shocked Shocked Shocked
Явно фантазията на хората по време на празници се развинтва.

# 18
  • Мнения: 2 005
Що  за простотия е това  JoyПросто се ограничавай в хапването на яйца  Naughty

# 19
  • Мнения: 502
Според християнската религия няма подобни суеверия, суеверията са езически остатък, следователно попитай познатата ти дали не се моли на Тангра.
И още нещо, според християнската религия такова нещо като неходене на църква 40 дни след раждане няма!!! Това са местни измислици, в библията такова нещо не пише никъде! Специално съм разпитала свещеник.

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пълни глупости Crazy

# 21
  • Мнения: 1 900
Ето ти дискусии по същата тема
Аман вече от суеверия и простотии ooooh!

# 22
  • Мнения: 318
аз съм си малко суеверна и тази година ще пропусна боядисването на яйцата,но на църква ще си ида,даже още тази вечер  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Глупости на търкалета. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 187
В4ера боядисвах яйцата, и на църква ходих за Цветница. Не виждам логика да не го правя.

# 25
  • Мнения: 4 335
От кьде ги измисляте тези неща бе ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 897
Не вярвам на такива суеверия  ooooh!
Лека бременност ти желая Peace

# 27
  • Мнения: 196
Аз вчера си боядисах яйцата и ми достави страхотно удоволствие(с този скучен начин на живот,нали вече не ходя на работа).Та исках да ти кажа,че тази хубава българска традиция доста ме разнообрази и аз лично бих те посъветвала ако не си го направила вчера,можеш да ги начервиш в събота.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 085
Даже е хубаво да се ходи на църква.Не вярвайте в такива неща.Бабини простотии. #2gunfire

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Пълни глупости Shocked Shocked Shocked
Явно фантазията на хората по време на празници се развинтва.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт