Детски джапанки

  • 5 579
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 1 745
Мацка,защо не му вземеш тип сандалки.Като тези на Найки и Адидас.Гумени са с лепенки....,знам ли.... newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Да и това е вариант Simple Smile
МИналата година му подариха много хубави джапански на Сандик мисля че бяха (или нещо подобно) но му бяха толкова удобни,че едвам го карах да обува нормална обувка Simple Smile Затова и сега търся нещо такова.
Дали вече по фирмените магазиниса изкарали джапанки,че преди месец когато му купувах маратонките още нямаше нищо.

# 17
  • софия
  • Мнения: 1 745
Добро утро!
Аз още не съм виждала .

# 18
  • Мнения: 706
Да и това е вариант Simple Smile
Дали вече по фирмените магазиниса изкарали джапанки,че преди месец когато му купувах маратонките още нямаше нищо.
nа4алото на др.меcец щели да зареждат .за cметка на тоvа v и беи е пълно c  добри оферти.

# 19
  • Мнения: 1 645
На Адидас сандалките са страшно удобни и много здрави - 2 години поред му купувам от този модел(Дани с обикновенни джапанки не може да ходи,пробвах миналата година,непрекъснато се спъваше,а крачето му минаваше напред)
Тази година ще търся същите.
В нашият Адидас в момента са заредили от тези които се носят между пръстите, но аз не съм им фен.
Ако имате Аутлет на Адидас в София провери там - много често изкарват такива модели.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Кроксовете може да са удобни,ама много грозни . Crazy
 На Нова Година ходихме на почивка и там имаше много деца с такива,ужасТ,рядка грозота.
 Като едновремешните налъми им стояха. ooooh!

# 21
  • around the world
  • Мнения: 651
Мацка,защо не му вземеш тип сандалки.Като тези на Найки и Адидас.Гумени са с лепенки....,знам ли.... newsm78

Ние решихме проблема с джапанките като си купихме сандалки с лепенки. Малкия не понася джапанки между пръстите и затова му купих сандалки, с които мисля, че ще може да влиза дори  и във вода. Изглеждат удобни и ако не се лъжа имаше и малки номера.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 181
Руканор имат много хубави детски джапанки.Не са шарени,но за това пък са здрави и удобни Peace

# 23
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И ние перкаме на гумени сандали.По удобно е Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 052
Почти във всички магазини за детски обувки (и не само), в които съм влизала напоследък имаше и джапанки. По Пиротска, Симеон, пазарчетата на Кр.поляна, Люлин, Хит и т.н.

# 25
  • Мнения: 5 140
Руканор имат много хубави детски джапанки.Не са шарени,но за това пък са здрави и удобни Peace


Да има ги в Сити центъра по 10 лв

# 26
  • софия
  • Мнения: 1 745
Вчера ходих до Адидас в мол-а и там вече има сандалки  Peace

# 27
  • Мнения: 200
А от тези на Адидас някоя виждал ли е някъде 20 номер ,тук има само 21 и нагоре,а много ми харесват и вече съм се побъркала

# 28
  • софия
  • Мнения: 1 745
Много странно  newsm78...аз миналата година и взех на малката 20 номер.
Съмнявам се сега да е нещо по-различно.
Ще проверя и ще пиша  Peace!
Имаше сини,а розови не видях същия модел.Имаше един между пръстите.
Ааааа има и Адидас & Фишер прайс маратонки  Wink

# 29
  • Мнения: 200
имало е и тук но само по един, два чифта от малките номера и много бързо свършили,виж дали има ,става въпрос за сандалките ,не тези между пръстите ,ще съм ти много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт