Писна ли Ви мъжете ви да пръскат парите си за съвсем ненужни придобивки?

  • 4 678
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Поне СД-то става и за общо ползване, а аз всеки ден си купувам я обувки, я блузки, я панталонки, я сакенца и мъжът ми не може да ги ползва. Какво ли му е на него...
Хич не се впечатлявам от неговите разходи за подобни глезотийки - неща за колата, за компа, нови телефони и т.н. Момчетата растат, играчките им се променят...

# 16
  • Мнения: 3 268
Ненужното за теб е нужно за него и обратното.

# 17
  • Мнения: 649
Извинявай, ама в момента те е супер яд, защото човека се радва, а ти нямаш нищо ново ДНЕС. Я се стегни!

# 18
Я, не се ядосвай за глупости.Пари се печелят.Важното е  да можете да се радвате на плодовете на труда си.....човек има нужда да си разнообрази и забавлява понякога......

# 19
Е донякъде си права.Ама и на предишното CD му нямаше нищо. Crossing Arms<да уточня,че е за колата>А аз не мога да сев доредя до нея. #Cussing outТака,че пак си е за негов кеф.

# 20
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ами не, моя не харчи пари за нищо ненужно. Аз съм тая която е с широките пръсти. Той толкова рядко се сеща за себе си, че аз се радвам, ако си купи нещо, било и ненужно за момента. Ами той изкарва парите, като му е кеф да си харчи... стига да са платени сметките де!

# 21
  • Мнения: X
Не ми е писнало,по -скоро на него може да му писне от моите придобивки,свързани с разни хобита Sunglasses

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 15:26 от Анонимен

# 22
Ми не са платени сметките.Аз и за това ме е яд.Като си покрием сметките после нека харчи...

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Той не купува импулсивно и добре прави, че много ще станем в една къща...

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
за малките неща си затварям очите, за големите обаче.... Twisted Evil...научават и комшиите!!!

# 25
Опитвам се да се успокоя ама не се получава.И си се самонавивам. Close Аз ли нещо не съм в ред? Confused

# 26
Мъжете си правят каквото искат с парите не само за подаръци, ами за алкохол? Някой стигат до над 50% от парите да се изпиват!!!

# 27
  • Мнения: 641
Опитвам се да се успокоя ама не се получава.И си се самонавивам. Close Аз ли нещо не съм в ред? Confused

Завиждаш.Това е.

# 28
  • Мнения: 2 309
Съвсем не ме дразни. След като печели доста повече отколкото изхарчва, да прави каквото си иска. Оня ден си купи тв за тавана на колата, за да можело детето да гледа, докато пътува. Усмихнах с благо и го оставих да се радва. Ай сиктир, храни ни, пои ни, по екскурзии ни води, гледа ни като писани яйца, ако ще парите през балкона да си хвърля, негово право е.

# 29
  • Мнения: 91
да харчи ,но всичко което купува е за вкъщи ,кой както си го научи  Wink

Общи условия

Активация на акаунт