Абитуриентски бал-10

  • 27 761
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 893
Запис!

Утре си взимам чантата(да се надяваме) и ще пусна снимки на нея и сандалите   bouquet

Лорън, не обръщай внимание на разни хорица...
Щом не говори за себе си, а за другите, явно нейния живот е по -скучен, та няма какво да каже за него!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 649
Запис!

Утре си взимам чантата(да се надяваме) и ще пусна снимки на нея и сандалите   bouquet

Лорън, не обръщай внимание на разни хорица...
Щом не говори за себе си, а за другите, явно нейния живот е по -скучен, та няма какво да каже за него!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Joy  Joy  Joy  hahaha

# 17
  • Мнения: 649
ICE_89  защо не се оставиш в ръцете на професионалист. Вместо да купуваш толкова много козметика дай около 100 лева за грим! Ако искаш имам тел. на Бони и Джули ще те направят супер и няма да имаш нужда от пробен грим!

# 18
  • Мнения: 1 354
Момичета роклята ми е в подобен цвят на тази на снимката от бледо лилаво до пепел от рози-цвета е хамелеон.Не мога да си намеря сребристи обувки.
Как ви се струва да бъда с черни обувки,златни,екрю....дайте ми идеи и съвети,защото съм в задънена улица.


http://www.album.bg/violet/images/888525/1437/

# 19
  • DE
  • Мнения: 967
Лорън, струва ми се, че сребърни или телесен цвят най-много ще си отиват.
А такива подобни на роклята ти няма ли?

# 20
  • Мнения: 649
Лорън в никакъв случай черни или златни!
Лорън, струва ми се, че сребърни или телесен цвят най-много ще си отиват.
А такива подобни на роклята ти няма ли?

 Peace Подкрепям!

# 21
  • Мнения: 1 354
Теди,благодаря ти за моралната подкрепа.
Докато си още тук,незнам за кой пореден път,но...моля те качи снимките на моята рокля.
И този път вече ще си ги сваля.
Очите ми изтекоха да и търся снимка,но уви.
Благодаря.   bouquet

mimoza^^  и аз смятам,че сребристи и телесен са най-добре,но или не ми харесват,или не са ми по джоба и вече започвам да мисля други вариянти.Ходих и в съседни градове-няма.
Голям проблем с обувките...ужас...един път да мини всичко...

# 22
  • Мнения: 146
лорън,в ботичели не зареждат ли из цяла българия една и съща стока? аз там съм виждала обувки дето ще ти подхождат на роклята,и само едно съветче от мен-не си ги взимай черни,по скоро съм за екрю
аз много исках сребристи-накрая се задоволих с кремави,така че мисля при теб този вариант също би свърщил работа-и не се отчайвай-твоите обувки са някъде там-просто не си ги открила още   bouquet

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
сори ама кво е тва няма Rolling Eyesнещо не го разбирам,във всички градове обувки няма,така ли newsm78

# 24
  • Мнения: 1 354
сори ама кво е тва няма Rolling Eyesнещо не го разбирам,във всички градове обувки няма,така ли newsm78
Гледах обувки в Стара Загора и Пловдив и почти всеки ден в Хасково,от където съм аз.
Няма,означава,че не видях обувка,която да ми хареса,да ми подхожда на роклята,да има моя номер (39,40) и да ми е по джоба.
Все имаше нещо,което да обърка работата и все не се получаваше.
Това означава-няма.

# 25
  • Мнения: 146
о,аз да ви се похваля-реших да се вталявам и да почвам диета упражнения,ала бала-разбира се го карам мързеливата и понеже вкъщи имаме онзи колана на телешоп с вибрациите-реших с него да се справям
е,няма такова очудване,след като днес го ползвам за втори ден и имам мускулна треска,което значи,че действа-дано и да има видим ефект


а Лорън-освен лилавкото(цикламеното,пепел от рози) в роклята нямаш абсолютно никакъв друг детайл в друг цвят?-или не е така-защото ако имаш би ти помогнал с избора на обувките

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
сори ама кво е тва няма Rolling Eyesнещо не го разбирам,във всички градове обувки няма,така ли newsm78
Гледах обувки в Стара Загора и Пловдив и почти всеки ден в Хасково,от където съм аз.
Няма,означава,че не видях обувка,която да ми хареса,да ми подхожда на роклята,да има моя номер (39,40) и да ми е по джоба.
Все имаше нещо,което да обърка работата и все не се получаваше.
Това означава-няма.

аха

# 27
  • Мнения: 649
сори ама кво е тва няма Rolling Eyesнещо не го разбирам,във всички градове обувки няма,така ли newsm78
Гледах обувки в Стара Загора и Пловдив и почти всеки ден в Хасково,от където съм аз.
Няма,означава,че не видях обувка,която да ми хареса,да ми подхожда на роклята,да има моя номер (39,40) и да ми е по джоба.
Все имаше нещо,което да обърка работата и все не се получаваше.
Това означава-няма.


А тук в София не си ли идвала? Пълно е със сребристи обувки!

# 28
  • Мнения: 1 354
В Пловдив и Стара Загора гледах обувки,защото имах път на там,но към София няма да имам път,а и ако трябва да ида до там за едни обувки те ще ми излезнат доста скъпичко...

 libellen още търся снимките на роклята и ще ти я покажа-има дантела в по-тъмен нюанс,от същия цвят.

# 29
  • Мнения: 62
и аз имах проблем с обувките понеже исках златни, а имаше само сребърни и черни Simple Smile))) във В. Търново  успех от мен ще си намериш не се прит. има още 1 месец все пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт