бихте ли станали съучастник

  • 3 227
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 686
Със сигурност не бих го издала,но не бих могла да возя и разчленявам трупове,прикривам следи,определено не се виждам като "чистач".

# 76
  • Мнения: 622
                        Мен ми е по-интересно дали ако се случи това съпругът ще ви сподели. Или ще предпочете да не ви замесва? Или ще предпочете да се обади на приятел? Или на друга жена?... Абе милион варианти има. Подобна ситуация показва много ясно какви са отношенията във връзката.

Направи ли го - пускам тема в ДиС. Mr. Green Joy
100 % изневяра!

# 77
  • София
  • Мнения: 38 824
Отивам за Вениш и белина, за да чистя багажника после!!! Mr. Green
И прилагам всичко научено от CSI.

# 78
  • Мнения: 4 138
басси, потресена съм. съфорумствам с потенциални престъпнички, че и посредствени, пазарят се. според зависело.

аз бих го сготвила и турила в буркани. практичен човек си падам. ще се допитам за виното, тук имаше спец по въпроса.
естествено, че ще предам тутакси мъж ми, и без тва се чудя как да се отърва от него. оня ден утрепа една хлебарка. тутакси го накиснах пред властите Mr. Greenоказа се обаче, че не било подсъдно.

сега сериозно. вие верно немате акъл. или май не сте наясно какво означава убийство. да поясня пак-това е отнемане на човешки ЖИВОТ. няма споредзависислучаят. една мадама скоро си призна, че е помагала на мъжa си да примамва, изнасилва и убива млади момичета, някои деца. и тя е била споредзависислучая. обичала го била. ай сиктир.

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 13:58 от matakosmata

# 79
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 ooooh! ooooh! ooooh!
няма зависи  Naughty обаждам се където трябва и се отървавам завинаги и от двамата  Peace
и после....здравей живот   Party

# 80
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Бих му помогнала с каквото мога Peace

# 81
# 82
  • Мнения: 419
Участвала съм в такъв филм. Наистина.
Преди 16 години съпругът ми причини смърт по непредпазливост. Не беше сам. Синът ни беше само на 3 месеца. Майка му се опита да потули делото. Аз го изрових. През цялото време бях до него. Само в съдебната зала при произнасяне на присъдата не успях да вляза, защото дъщеря ни беше на 1 месец. Чаках отпред с бебешката количка. Никога не го упрекнах или укорих. За нищо.  Всеки сам си носи кръста. Обичах го преди случката, обичах го докато течеше досъдебното и след това съдебното производство. Обичах го докато течеше условната му присъда. Обичах го и след това. И сега го обичам. Той мене също.
Всеки може да сгреши.
Дано не ми се налага да проверявам, но си мисля че той също ще бъде до мен. Без упреци и обвинения.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Хм... Thinking
Бих му помогнала,да.

# 84
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 855
бихте ли станали съучастник? - да и то без да се замисля!

# 85
# 86
  • София
  • Мнения: 62 595
А дали ТОЙ би станал ваш съучастник? newsm56

# 87
  • Мнения: 17 546
Ами не знам Thinking Аз съм "везна", справедливостта ми е в кръвта, пък иначе - вечно се колебая... Зависи от обстоятелствата, при които се е стигнало до убийство. Мисля, че няма начин да знам предварително какво бих направила, пък не ми се иска никога да имам повод да разбера!

Общи условия

Активация на акаунт