За пресните плодове???

  • 2 189
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 756
благfgдаря ти много Блонди  :boucket дори сега ще му направя за следобедна закуска

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
давам банан  Peace а скоро може и ябълка

# 17
  • Мнения: 140
До мамите които са давали грозде-как го давате(със или без обелки и семки)?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Гроздето го белех и семките махах.Както се очертава и тази година така ще го яде.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Гроздето го белех и семките махах.Както се очертава и тази година така ще го яде.
и аз така Peace

# 20
  • Мнения: 1 596
Здравейте момичета Simple Smile
Абе крушите на пазара са отвратителни newsm78 Едни такива гумени,твърди.....как ги стържете...много са жилави? Whistling
А става ли да се сварят? Де да знам....дайте съвет!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Аз купувам редовно,но при нас са си добре.Или ако са зелени за 3-4 дни е готова омекнала и сочна.

# 22
  • Мнения: 1 596
Мерси Марго Heart Eyes
Може и аз така да направя

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ябълки, банани, круши, черешки  Peace

# 24
  • Мнения: 171
моята щерка обожава круша пасирана.дано не съм избързала обаче и абълка с банан съм й давала.Кога  мога да дам сок от череша?

# 25
  • Мнения: 2 039
Никога не съм давала плодови пюрета, считам ги за излишни  Peace От 6 месец му давам пюрирани пресни плодове-ябълка, круша, пъпеш, грозде, банан. Меките мачках с вилица, твърдите-на рендето   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 039
моята щерка обожава круша пасирана.дано не съм избързала обаче и абълка с банан съм й давала.Кога  мога да дам сок от череша?
Можеш след 7 месец  Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добре е да се дават плодовете на сезона във вид на сок или пасирани ако детето не може добре да ги сдъвче.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 17 592
Ябълки, банани, манго, круши (ако няма проблем със стомахчето), пъпеш, диня, киви (в каша, доста е кисело), череши, праскови, кайсии... сливи - като излязат, на режима на крушите, грозде (също), авокадо... моркови на сок...

Общи условия

Активация на акаунт