Празнувахте ли първия рожден ден на детето си

  • 10 078
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Да.Два дни с много гости и подаръци.Беше много хубаво, но вече смятам да го правя само с деца  Peace Първия е за бабите, дядовците, лелите и т.н.

# 46
  • Мнения: 2 908
Всеки си решава сам дали да празнува рожденният ден на детето сили не.Ние празнувахме,сложих свещичка и аз я духнах-чудо голямо,че детето не можело да я духне.Като е Черешова Задушница,не можете ли да го празнувате ден,два след това?Винаги може,стига да иска човек,само оправдания,а на мен лично да ми се говори за бабини суеверия- Stop,благодаря.. SickКойто вярва на такива глупости-да си вярва.Моята дъщеря усети,че има специален ден,празнувахме почти цял ден и беше много весело,с още деца,как една майка ще откаже такъв специален ден за детето си?Може да го направите и на кръщенето-заедно-мои познати така правят-всичко на едно,но поне да го направите...

# 47
  • Мнения: 668
е това е ново за мен newsm78какво общо има рождения ден на бебока с задушницата?Не се шашкай чак толкова!Направете си рождения ден на датата ,а кръщенето когато пожелаете-може и преди това!Всички деца имат свещичка на тортата ,та това е най прекрасният ден за него и родителите му!!! Party

# 48
  • обл.Варна
  • Мнения: 126

# 49
  • Мнения: 1 674
С нетърпение го чакам този 1 рожден ден.И ще го празнуваме с торта и свещичка.За пръв път чувам за такова поверие/за мен това са си пълни глупости/

# 50
  • Мнения: 1 447
За пръв път го чувам това за свещичката и първия рожден ден ние празнувахме първият рожден ден на дъщеря ми.
На 22 септември синът ми става на една годинка и също ще го празнуваме като знам с каква радост ги очакваме
тези първи рождени дни не мисля,че трябва да ги пропускаме

# 51
  • Мнения: 1 447
И не мисля,че трябва да вярваш на това суеверие

# 52
  • Мнения: 6
празнувахме разбирасе

# 53
  • Мнения: 1 477
Празнувахме естествено.Дори беше 2в1-кръщене и РД.В подобни суеверия не вярвам(даже и не бях чувала такова нещо  Shocked).

# 54
  • Мнения: 487
Разбира се, че празнувахме. И свещичка си духна...За пръв път чувам за това суеверие.

# 55
# 56
  • Мнения: 163
Празнувахме и не съм се съобразявала с никакви подобни поверия. Духахме свещичка, рязахме торта и все такива нормални неща за рожденни дни Grinning

# 57
  • Мнения: 1 586
 #Crazy

Празнувахме го ,разбира се!Чакахме го с нетърпение,кръщенето му беше на същият ден,пълна програма!

# 58
  • София
  • Мнения: 4 589
Много ясно, че ще празнуваме, даже вече го обмисляме, защото наближава. Heart Eyes И торта ще има със свещичка на нея, която ще бъде духната, и гости... baloni
Кръщенето ще го направим след това и изобщо не се притеснявам от този факт. Мне ме кръстиха на 5 години и какво от това като не е било преди годинката?!

Аман от подобни измишльотини! Whistling

# 59
  • Мнения: 133
Празнувахме и беше много весело!

Общи условия

Активация на акаунт