Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 617
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 10 470
  • Мнения: 9 450
Отиваме с мъжа ми за шаран.Той се изгубва нейде в магазина,а аз се приближавам до един човечец със същото яке като неговото.Човекът съсредоточено зяпа един шаран в очите?!Аз мислейки го за мъжа ми заядливо просъсквам: има очите на майка ти нали?Сиви и воднисти,при което зловещо се изкисквам.Имаме си стара семейна закачка и затва.Мъжът подскча от уплах и бързо се изнася поглеждайки ме с бялото на очите дали го следвам.Лошото е,че и една жена от персонала ме чу,та и тя се смя дълго след това.

 hahaha Остави ти, че падам от смях, ами и мъжът ми се включи.  Laughing


Смях се аз преди дни, ама ей го на, застигна ме и мен. Mr. Green
Отиваме с мъжът ми до магазина и виждам, че има мандарини на промоция. Изобщо не съм го видяла, че се е изнизал в другата посока и мислейки, че ми е зад гърба започвам да му говоря..."Я, виж има мандарини на промоция, пък са и хубави. Искаш ли да си вземем? Мълчиш, ок, значи не искаш." Обръщам се и какво да видя един човечец се ухилил до уши, а съпружето настрани от мен стои и наблюдава сеира. Joy
Напомни ми как сме се смяли преди дни във форума и вика, ей го, застигна те, като се смееш на чужд гръб Crazy

# 10 471
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Кристал, според мен ти е устроил капан.  Laughing

# 10 472
  • Мнения: 6 568
Това с торбичката на прахосмукачката не е за муните, подсъдно безхаберие. Аз пак наводних входа със зелев еликсир. Канелката се разхлабила, капало цял ден. Тази година, за разлика от миналата, има поражения Mr. Green
лелеее, ако ми беше съсед, щеше да видиш що е то подсъдност  Mr. Green

# 10 473
  • Мнения: 2 719
Зет ми е над 1.90. В магазин сме и гледам как дъщеря ми се опитва да хване ръката на момче със същия ръст. Той почва да се дърпа, ама тя упорито, без да го поглежда, настъпва, нали е свикнала, че щом е толкова висок, нейния е.  Joy Най-после съпротивата я впечатли, та вдигна поглед и последваха извинения, докато ние с мъжа й се хилехме отстрани. Най-впечатляваща беше реакцията на приятелката му - такъв злобен поглед хвърли и на нея, и на него, че направо го съжалих.  #Crazy

# 10 474
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 048
Снощи децата свалиха кученце , но си играли с него , тичали и то не свършило нуждите си.
И ние с ММ - ще го сваляме , тъкмо ще се поразтъпчем .
Обличам се , готова съм , кученце до мен подскача и се върти нетърпеливо.
ММ ми вика - изчакай ме само това да довърша.
Аз -ок, чопля нещо в телефона.
Готови сме, облечени , излизаме , говорим си , разхождаме се , нооо БЕЗ кученце  Laughing
Миличкото ми то.
Върнахме се , взехме си го  Laughing на разходка / дъъълга/.

# 10 475
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 872
Aз първо помислих, че става дума за някакво приложение за мобилно устройство. Свалихме кученце...  Laughing

# 10 476
  • Мнения: 681
Aз първо помислих, че става дума за някакво приложение за мобилно устройство. Свалихме кученце...  Laughing
Значи и ти си муня  Laughing

# 10 477
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
И аз така  Mr. Green Mr. Green

# 10 478
  • Мнения: 9 450
Ама, добре де, как са го свалили това кученце? Laughing
Трета муня съм значи. Нещо не включвам. Mr. Green

# 10 479
  • Sofia
  • Мнения: 4 586
Ама, добре де, как са го свалили това кученце? Laughing
Трета муня съм значи. Нещо не включвам. Mr. Green

За да няма недоразумения - членувайте всяко споменато "кученце" и всичко ще се изЯсни!

(настръхвам като чуя нещо от сорта вкл. и "как е детенце?????" Ма кое детенце, без значение кое или конкретно такова, иди разбери!)

# 10 480
  • Мнения: 681
Свалят го долу, пред блока - за да го разходят и да си свърши нуждите кученцето  Laughing

# 10 481
  • Мнения: 365
Ясно! Не "свалят кученце", а "извеждат кученцето"  Laughing
Родна реч, омайна, сладка...

# 10 482
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 084
Ясно! Не "свалят кученце", а "извеждат кученцето"  Laughing
Родна реч, о' майна, сладка...

 Joy Joy

# 10 483
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 048
Дааа, сори за нечленуването.
Грешка  Peace
Просто не ми идва да пиша кучето.
По-добре кученцето, амааааа.
Та , кученцето е съвсем нормален дом. любимец.

# 10 484
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
(настръхвам като чуя нещо от сорта вкл. и "как е детенце?????" Ма кое детенце, без значение кое или конкретно такова, иди разбери!)

Настръхваме заедно. Безкрайно неприятно ми е.

Но пък случката е забавна. Те хората децата си забравят, какво остава за една педя куче  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт