Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 249
  • 18 481
  •   3
Отговори
# 11 040
  • Пловдив
  • Мнения: 13 490
Сложих днес да варя картофи. Опънах се на фотьола и позадремах за 30 минути /навих си алармата/, станах отворих си книжката да чета, по едно време намирисва нещо...не е камината, не е от животните...и о, просветление, че варя картофи...още малко и нямаше да има картофено пюре, като се сетих за тях цялата вода беше извряла.

# 11 041
  • София
  • Мнения: 11 472
Е, сега ще му прочета на моя човек, че има и други като мен! Аз на таблета си му казвам Най-добрият ми приятел.
Понеже е със зелена калъфка в къщи му викат Жаба, Онова зеленото и др. Не ми пука.
Offtopic:
Голям сладур си, но имате ли деца? Или тази ти разсеяност е просто вродена?

# 11 042
  • Мнения: 5 903
Е, сега ще му прочета на моя човек, че има и други като мен! Аз на таблета си му казвам Най-добрият ми приятел.
Понеже е със зелена калъфка в къщи му викат Жаба, Онова зеленото и др. Не ми пука.
Offtopic:
Голям сладур си, но имате ли деца? Или тази ти разсеяност е просто вродена?
Имаме деца. Сега се чудиш, как съм ги отгледала, нали? Виж, аз съм Близнаци. Това обяснява всичко Simple Smile

# 11 043
  • Мнения: 5 903
Сложих днес да варя картофи. Опънах се на фотьола и позадремах за 30 минути /навих си алармата/, станах отворих си книжката да чета, по едно време намирисва нещо...не е камината, не е от животните...и о, просветление, че варя картофи...още малко и нямаше да има картофено пюре, като се сетих за тях цялата вода беше извряла.
Колко сродни души имам тук. Значи аз като готвя, просто не стоя в кухнята. Ами не ми се стои там, а и точно тогава започва някой много хубав филм или пък съм на половината на страашна книга. И забравям, че готвя. По някое време се стряскам и крещя на детето: бягай в кухнята! От там пък детето крещи: мааамооо, бързооо! Естествено, всичко е на въглен. Няколко пъти съм карала дъщеря ми директно да хвърля тенджерите. Чисто нови, но какво да правя?! Просто нямат изчистване. И винаги с уговорката да не казва на баща си. Веднъж в момент на откровеност, аз си признах за една много хубава тенджера. Е, от тогава, като кажа, че ми трябва дълбока тенджера, винаги чувам: амиии, то ние имахме такава, ама някои хора много обичат да изхвърлят... тенджери.
Онзи ден казвам на дъщерите ми: сега ако знаете какво ще ви сготвя! А те в един глас: ама нали ше стоиш в кухнята, нали няма да гледаш филм?

# 11 044
  • София
  • Мнения: 16 199
Сменяй котлоните. Новите са с таймери.

# 11 045
  • Мнения: 4 239
         Сложих телевизорче в кухнята  Grinning   Много сме, силни сме!  Joy

# 11 046
  • Мнения: 14 082
Аз си включвам алармата на телефона. Mr. Green

# 11 047
  • Мнения: 6 563
         Сложих телевизорче в кухнята  Grinning   Много сме, силни сме!  Joy
честито!  Simple Smile аз вчера се зазяпах в тв и докато бърках крем на котлона не съм видяла как съм преместила тенджерата на съседния (невключен) котлон. другият се самоизключил, след като датчика е хванал, че 1 минута не е имало съд отгоре. и аз... бъркам ли бъркам и се ядосвам, че не се сгъстява  Crazy

# 11 048
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Аз имам таймер дето звънка на печката. Настройвам него, че и аз често забравям, че готвя. Предстои ни ремонт на кухнята и смятам да я направя така, че да ми се седи в нея  Heart Eyes
За телефона и аз съм залепена. Сега трябва да пусна прахосмукачка, ама .......

# 11 049
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ах, наистина много сродни души.
Като заживяхме с моичкия преди време ще правя аз картофени кюфтета на фурна и на тиган, да видим, кои по-хубави ще станат. Изпържих си, другите са си във фурната, пържените по-бързо станаха, хапнахме си ги, пуснахме си филмче и се гушнахме на дивана да си гледкаме. Около час и половина, два след това почва да мирише на изгоряло, чак и се чудехме от къде. Отидох, от фурната излязоха адски пушеци. Кюфтетата вътре на камък...или въглен по-скоро. Дълго време ме бъзикаха за това.

Иначе, на телефон с копченца един ден се мъчех и мъчех да сменя снимка плъзгайки пръст, но не стана  Thinking

# 11 050
  • Бургас
  • Мнения: 6 895
Нали знаете като плъзнете с два пръста по екрана как мащаба се увеличава. Аз така един път четох един етикет на някакъв продукт с много ситни букви и пробвам аз така с плъзгане да увелича буквите ама.... тц.

# 11 051
  • Мнения: 5 903
Сменяй котлоните. Новите са с таймери.
охооо, откога съм ги сменила. Нищо, че не готвя. Просто разстоянията в къщи са големи и няма как да се чуе таймер. Трябва ми печка с микрофон, която да вика: Барбарела, идвай тука, загарям😜

# 11 052
  • София
  • Мнения: 16 199
Сменяй котлоните. Новите са с таймери.
охооо, откога съм ги сменила. Нищо, че не готвя. Просто разстоянията в къщи са големи и няма как да се чуе таймер. Трябва ми печка с микрофон, която да вика: Барбарела, идвай тука, загарям😜
Таймерът не само пее, той самоизключва котлоните. Аналогично таймерът на фурната изключва фурната. Аз често оставям нещо да се пече само, безпризорно,  през нощта, когато е готово, само си спира.

# 11 053
  • Мнения: 827
Казах на шефката си "мамо", а тя пък пи от кафето на колегата, като го взе за свое. Добре сме.

# 11 054
  • Мнения: 5 903
Е, ясно колко използвам котлоните☺

Общи условия

Активация на акаунт