Номинации за най-голяма муня

  • 3 514 063
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 11 115
  • Мнения: 197
Бебето спи.Нещо размахва едната ръка и мъжа ми тръгва към леглото,а аз шепна ококолена:"Не го гледай ,не го гледай".Той един стреснат се отдръпна ,и ме гледа  Crazy  странно Joy
Ми така де..като ни види ,започва да се смее и няма заспиване.Иначе си ръкомаха и си заспива сам bowuu

# 11 116
  • Карлово
  • Мнения: 4 702
После се беше обидила на баба, че сме кръстили прасето на нея. Та случват се и такива неща.
Що бе, това е чест. Имах едни по-малки братовчедки, които кръстиха малко прасенце на мене "кака Трефа", в знак на обич.

# 11 117
  • Мнения: 48 172
А баща ми си кръсти кучето на синът ми  Confused Трябваше да сме поласкани...

# 11 118
  • Мнения: 2 718
трябва да видите аз как кръщавам домашни любимци- последната реколта са две двойки котета от съседите, които ме ползват за социална кухня един вид. Едната двойка са Лала и Гергина, а другите две са Куку и Пипи. Кучето се казва Фъца , а прасето се казва Диета - много е злоядо пустото, за манекенка раждано! Иначе моя собствен котарак си има три имена, както си му е реда- Шишомир Мазниславов Глезерски.

# 11 119
  • Мнения: 6 015
Това за прасето, което се казва Диета ме уби  Mr. Green

# 11 120
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Това за прасето, което се казва Диета ме уби  Mr. Green
Е по-добре от теле Фризерчо, както моята комшийка си кръщаваше теленцата.

# 11 121
  • Мнения: 1 253
Аз много исках моето куче за се казва Пепър, а то е бяло (като сол и пипер, нали). Пълното му име щеше да е сержант Пепър (по Бийтълс) и да му викам "сержант!" само когато не слуша. Обаче синът ми се запъна и го кръсти по друг начин... Може би за добро Simple Smile

# 11 122
  • Мнения: 13 227
И на мен ми стана жал, но пък и papi6 не го е видяла, тя си вика след кучето.
Не само, че не го видях, а и бях почти напълно убедена, че подвиквам наум на кучето. Често си му викам "прасе" на милото, но то е с любов и заради опашката https://www.flickr.com/photos/kindagetmego/385072814/.

# 11 123
  • Мнения: 14 396
Ох, аз имах като дете котка Минка (не оная), котка Стефка (на Стефка Костадинова  Laughing), куче Лъчезар, на галено Лъчо и един хамстер - Пепа.
После реших, че ще се придържам към литературни герои и сега котката ми се казва Бела (от Здрач)  Joy Добре, че не се оказа мъжка, че щеше да е Едуард. На 8 години е, бях млада и смотана тогава  Laughing

# 11 124
  • Мнения: 1 455
Дъщеря ми е на 9г и откакто е проговорила си мечтае да има котка Мицка  Laughing

# 11 125
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Вчера три пъти ходих до магазина за кафе, накрая мъжът ми купи Simple Smile.
Аз от понеделник купувам кафе,ама купувам всичко друго,но не и него  ooooh! .Одеве си правя списък,какво да взема от магазина, включително и кафе.Ама кой ти гледа списъка в магазина,той се проверява чак като започнат да ти маркират продуктите,минута преди да тръгнеш да се прибираш   Crazy .В крайна сметка се сдобих с историческото ми кафе.
Аз още не съм си купила оцет  Embarassed А в интерес на истината го употребявам доста.

# 11 126
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
След седмица без салфетки, днес се взех в ръце и първо тях сложих в кошницата  Rolling Eyes

# 11 127
  • Мнения: 2 303
Сега като казахте за пола...предииии 5год, ММ склони да си вземем коте. Аз исках персийско, да е рошаво, да го гушкам, да ми мърка, условието на ММ беше да е женско, за да не маркира.
След доста ровене по сайтовете най - накрая намерихме, коте отговарящо на нашите условия. Да е на възраст до 2 месеца, да е в нашия регион, за да го вземем лично, цената да ни е в бюджета, персийско, женско.
Та отидохме до адреса, говорихме с хората, казаха ни че имат 2 котенца - мъжко и женско. Видяхме майката, казахме че искаме женското. Започнахме едно мислене на имена, накрая ММ каза Съни...хареса ни...така ще се казва.
Стана на 6 месеца и една вечер го държа в мен по гръб и го чеша по корема и изведнъж нещо се показа (чурчи)... Аз  Shocked ...викам ММ и му показвам, гледа той и започваме да се смеем, незнаем какво да кажем.
Та и на двамата желаният не се случиха. На ММ да е женско, а моето - да е гальовен - хич не обича милия, някой да го гали или мачка.
Името си остана Съни....

# 11 128
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Имах и аз един Съни (кръстоска между ангорка и сиамец) беше бял с тъмна опашка, поне собственичката като го избирахме ни каза "момченце е" ние мъжки искахме. Да ама не! Разбрахме след няколко месеца и то как  Crazy Прибирам се една вечер след работа писанчо лежи на бялата ми калъфка, стана да ме посрещне под него кръв имаше и по козината. Грабнах го и право при ветеринарката. Тя ме "успокои", че не е той а тя и в момента наблюдаваме първата и менструация (явно бях пропуснала разгонването) ooooh! Името и си остана Съни обаче  Laughing

# 11 129
  • Мнения: 5 951
Бебето спи.Нещо размахва едната ръка и мъжа ми тръгва към леглото,а аз шепна ококолена:"Не го гледай ,не го гледай".Той един стреснат се отдръпна ,и ме гледа  Crazy  странно Joy
Ми така де..като ни види ,започва да се смее и няма заспиване.Иначе си ръкомаха и си заспива сам bowuu
Ако знаеш как те разбирам...
Когато имах бебе, то спеше в отделна стая. Сутрин влизах в стата при бебето, почиствах, проветрявах, прибирах дрехи, изобщо вършех каква ли не работа, но с глава обърната така, че бебето да не ми вижда очите. Поне час успявах да влизам и излизам от стаята, а бебето само ме следеше и съсредоточено смучеше биберон. Вече като привършех всичко, аз се обръщах към детето със:  Здрастииии!, и се почваше вече...
Но докато се правех, че не го виждам, всичко беше ок.

Общи условия

Активация на акаунт