Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 739
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 12 510
  • Мнения: X
Случвало ли ви се е да си кажете как ще запомните, че сте си сложили чашата с кафе на тавана на колата и няма как да забравите за него?
Не, на вас няма как да се случи да потеглите без да сте прибрали чашата.
И се сещате, че сте имали чаша с кафе на тавана 2 минути след като сте потеглили. След като виждате как струйка кафе издайнически се стича по страничното стъкло.😶😶😶
Чаша с кафе, не. Пакети с изолационни плоскости, да. Сетих се едва когато пристигнах на мястото, където течеше ремонта.

# 12 511
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
А пица ... която самоволно напусна капака на колата Sweat Smile

# 12 512
  • Мнения: 6 627
оф, аз съм от тези заплеси. то не бяха забравени на покрива фрешове, кафета, сладоледи, шоколади, желирани бонбони, че наскоро и закуската на малката, която взимам за в колата. Blush

# 12 513
  • Бургас
  • Мнения: 7 003
Вий пък за едно кафе ли сте. Хората лаптопи са слагали. Anguished
Не аз де, разказаха ми го.

# 12 514
  • Мнения: X
Комшията редовно си забравя на колата отгоре служебния таблет. Един ден разказваше, че е пропътувал половината град, с таблет на покрива. За негово щастие, калъфа е с магнит и няма падане. Но си е мунско.

# 12 515
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За да избегна, доколкото е възможно, такива инциденти, вече не слагам нещата на капака отгоре, а отпред и ги подпирам на чистачките. Хем ги виждам като седна зад волана, хем са по-добре закрепени, уж. В очакване съм обаче един слънчев ден някое забравено кафе да направи стройна парабола, следвайки пътя на включената чистачка пред слисания ми поглед.

ПП - сега затворете очички и си го представете!

# 12 516
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Вий пък за едно кафе ли сте. Хората лаптопи са слагали. Anguished
Не аз де, разказаха ми го.

А куфарче с 100 000? Преди години, колега на баща ми...апартамент тръгнал да купува...

# 12 517
  • София
  • Мнения: 8 162
Аууу, ужас, какво се е случило с парите? Дано човекът да си е купил апартамента.

# 12 518
  • Мнения: 29 930
Гледах в нета, хората бебето си забравиха отгоре, вие за разни куфарчета и таблети.... Mr. Green Crazy

# 12 519
  • Мнения: 6 627
аз бебето си го забравих на столчето в количката за пазаруване. Mask натоварих торбите, оставих количката до релсата за връщане и тръгнах към колата с празни ръце. обръщам се - тя се хили насреща ми. ужас просто!

# 12 520
  • Мнения: 728
Като губиш или забравяш нещо, няма значение колко е голямо и важно.
 Свалихме корнизите, че ще боядисваме. Те са големи, тях и аз не мога да ги изгубя. Ама тия джаджи дето ги закрепват за стената, къде потънаха? Помня, че ги прибрах някъде с мисълта "тук да стоят, да не се изгубят". Ама къде беше това тук, кой да помни? Смеят ми се сега отнякъде гадините, докато се щурам  да ги търся из цялата къща.
Той и котаракът ме е гледал учудено от леглото, като го викам и не го виждам.
Нещо напоследък много неща взеха да ми се губят, уж ей тук ги оставих.

# 12 521
  • Мнения: 29 930
Аз пък миналата седмица вадя шевната машина да шия нещо и всичко ѝ беше наред. По едно време поглеждам, няма я петичката на крачето. И просто изчезна. Обърнах цялата стая, така и не се намери....

# 12 522
  • Мнения: 2 377
Като губиш или забравяш нещо, няма значение колко е голямо и важно.
 
Той и котаракът ме е гледал учудено от леглото, като го викам и не го виждам.

Joy Представих си го. И при мен това се случва много често.
Един път си чета книга на леглото, но решавам, че котката е в коридора. Без да отмествам поглед от книгата, ставам, отварям вратата на стаята, подавам си главата навън, извиквам я по име и в същото време поглеждам назад, тя лежи на стола и ме гледа с поглед, който казваше "Ти добре ли си?!"

# 12 523
  • Мнения: X
Най-мунското ми изпълнение беше, когато забравих детето в детската градина. Градината беше на две пресечки от работата, нещо ме бяха ядосали в края на работния ден, качих се на колата и газ към къщи. Тъкмо да паркирам и се усетих, че нещо липсва в колата. Бях забравила да мина да я взема. Айде газ на обратно, ама попаднах в едно задръстване и докато стигна вече минаваше 18,30. Беше последно хайванчето, стоеше си на столчето и кротко чакаше с учителката.

# 12 524
  • Мнения: 29 930
Е, 18,30 ч. е добре, виж към 19 ч. вече е критично.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт