Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 907
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 13 650
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Вчера заведох детето на училище без раницата, сетихме се за нея чак като стигнахме.  Да уточня само, че раницата се ползва за резервни дрешки и храната. Айде дрехите са за извънредни ситуации и никога не ги е ползвала, ама без храна нямаше как да стане. Наложи се да я взема по-рано, за да не стои гладна. Сега раницата й седи върху дамската ми чанта, за да не я забравим отново.

# 13 651
  • Мнения: 12 569
Не е муня, а малък мунчо. Вчера сутринта пращам малкия да се облича за градина. Облича си блузата, обува си дънките и мрънка:"Мамооо, набра ми сееее." Идва при мен, хленчи, клякам да го оправя и какво да видя? Мунчо се мъчи да си обуе дънките върху долнището на пижамата. То късо, ама все пак и дънките са тесни. Трябва да му призная, че доста успешно се беше справил със задачата. Усмихвам се и го събувам. А той ми вика:"Забравил съм. Мамо, може ли да не казваш на госпожата?" Може бе, Мунчо, може. Но за форума не съм обещавала.

# 13 652
  • София
  • Мнения: 9 757
А той ми вика:"Забравил съм. Мамо, може ли да не казваш на госпожата?" Може бе, Мунчо, може. Но за форума не съм обещавала.

Напоследък и моята щерка все ме моли за това и онова да не казвам на госпожата, на баба и на дядо.Аз все се чудя толкова голяма клюкарка ли съм в нейните очи, а пък то да не се окаже, че възрастта е такава.


И за да не съм съвсем извън темата, да се самоизтипосам за пореден път. От преди малко. Тръгвам да звъня на един клиент. Набирам номера, но чувам съобщение, че съм набрала непълен или несъществуващ номер. Набирам отново - същото. Започвам да се ядосвам, че клиентът е дал грешен номер и забелязвам, че всъщност се опитвам да се обадя на ЕГН-то му. Bowtie Тел. № и ЕГН са записани в две съседни полета на формуляра и муня не си прави труда да обърне внимание какво изобщо въвежда.

# 13 653
  • Мнения: 12 569
Пандачина, едно че госпожата е авторитет, пред който не искат да се излагат, но в нашия случай има и друга причина. Детето като на игра беше започнало непрекъснато да обявява:"Пръцнах" и да се заливат от смях с кака му. Накрая ми писна и му казах на няколко пъти, че ще му сменя името на Пръц и ще кажа на госпожата да му викат така и в детската. И това подейства. Все, пак е на цели четири години и не иска да му се смеят децата.

# 13 654
  • София
  • Мнения: 19 418
А той ми вика:"Забравил съм. Мамо, може ли да не казваш на госпожата?" Може бе, Мунчо, може. Но за форума не съм обещавала.
Моят син едно лято беше обул къси панталони върху долнището на пижамата. И двете от тъмносиньо трико, практически еднакви, което обяснява защо майка му видя този подвиг чак в метрото, и то само защото пижамата с 1 пръст по-дълга.
"Гаргамелче, отделили сме ти кърпичките, мини след работа, ако искаш. Ти и миналия път ни беше сложила, благодарим, ама няма нужда!".  Mr. Green
Ама за превръзките каза ли, че няма нужда?  Laughing Ей, това е свеки-слънце

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 13:57 от Cuckoo

# 13 655
  • Мнения: 6 594
Влизам днес в Лидл с идеята, че ще разгледам слънчевите очила. Обикалям, обикалям - не ги виждам и това е.
Викам си сигурно съм се объркала, че са от днес и решавам да отворя през телефона електронната брошура. Отварям, виждам, че са от днес, четвъртък, 19 април и се засилвам към един човек от персонала да питам къде аджеба са очилата. Стигам до него и директно му показвам на телефона електронния каталог с въпроса "Къде са тези очила, които са налични от днес". Отговор "Днес е сряда Joy Те са от утре."
Та...през цялото време си мислех, че е четвъртък. Joy

Последна редакция: чт, 19 апр 2018, 09:39 от ..::V.I.P::..

# 13 656
  • София
  • Мнения: 19 418
Ей, само ми напомняте разни мои изцепки.
Преди доста години до нас откриха Фантастико, Господ да ги поживи. Бях се наточила да ходя на пазар и се явявам вечерта с голям плик, всичко точно - магазинът явно е открит, защото има арка от балони и е ярко осветен. Но охраната със съжаление ме уведоми, че работи от утре. Така че съм ги уважила от нулевия им ден.
Току- що, гореща муньовщина,пАри, не се бара:Търся си шишето с водата и колегата казва: Ти го носеше сутринта. Айдее, сетих се - занесох го към 10 да се изстуди в съседната стая, и понеже уж за малко - във фризера. Сега е ледена вода с айсберги вътре, само за уиски.

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 14:55 от Cuckoo

# 13 657
  • Мнения: 29 985
Сега е ледена вода с айсберги вътре, само за уиски.

Ми, хайде де, то си е време вече... Mr. Green Peace

# 13 658
  • София
  • Мнения: 19 418
Сега е ледена вода с айсберги вътре, само за уиски.
Ми, хайде де, то си е време вече... Mr. Green Peace
Поне до 16 ч. да се въздържа...

# 13 659
  • Мнения: 29 985
Сега е ледена вода с айсберги вътре, само за уиски.
Ми, хайде де, то си е време вече... Mr. Green Peace
Поне до 16 ч. да се въздържа...

...то не останало!  Mr. Green

# 13 660
  • Мнения: 3 547
Сега е ледена вода с айсберги вътре, само за уиски.
Ми, хайде де, то си е време вече... Mr. Green Peace
Поне до 16 ч. да се въздържа...

Ех, жалко за хубавите айсберги.

# 13 661
  • София
  • Мнения: 19 418
Нищо им няма, то е от големите шишета - 2,5 л и още потракват, а пък и мога да повторя упражнението, таман за 16 ч. ще има още ледове.
Сега пия вода пестеливо, като пътешественик в пустиня  Laughing

# 13 662
  • Мнения: 6 123
Направих крем карамел - половин доза със  захар за цяла, отровно сладък.

# 13 663
  • софия
  • Мнения: 25 844
Тамън ще го ядете по-дълго време и няма да се налага да правиш нищо сладко  Wink

# 13 664
  • София
  • Мнения: 9 757
Тамън ще го ядете по-дълго време и няма да се налага да правиш нищо сладко  Wink


И аз така си мислех преди години когато направих прекалено сладка грис-халва. Обожавам я по принцип и бях сигурна, че ще я изям, но това не се ядеше направо. Накрая отиде в коша за боклук.

Общи условия

Активация на акаунт